هوش مصنوعی می‌تواند به شما در تولید محتوایی عالی کمک می‌کند. بسیاری از افراد برای تولید محتوای متنی، عکس و ویدئویی از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. در مقاله تولید محتوا با هوش مصنوعی  ما سایت‌هایی را که به صورت رایگان می‌توانید از آنها برای تولید محتوا استفاده کنید را معرفی می‌کنیم. از لیست سایت‌هایی که برای  تولید محتوای خلاقانه با هوش مصنوعی معرفی می‌شوند، می‌توانید برای تولید محتوا در سایت، اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب و سایر نرم‌افزارهای کاربردی استفاده کنید. پس با شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت همراه باشید.

ساخت تولید محتوا با هوش مصنوعی چگونه است؟

تولید محتوا با هوش مصنوعی اینگونه است که یک دستیار هوشمند و باهوش برای شما محتوایی خلاقانه تولید می‌کند. نمونه تولید محتوا با هوش مصنوعی می‌تواند برای سایت فروشگاهی، اینستاگرام و سایر نرم‌افزارهای موجود باشد.

تولید محتوای ویدیویی با هوش مصنوعی و تولید محتوا متنی با هوش مصنوعی که با خلاقیت انجام می‌شود، نمونه بارز پیشرفت هوش مصنوعی است. اگر شما هم در زمینه تولید محتوا به هر شکلی فعالیت می‌کنید، لازم است که بروز باشید و ابزارهای لازم برای این کار را بشناسید.

بعضی ابزاها با چند کلیک ساده، محتوایی که شما می‌خواهید را تولید می‌کنند، اما بعضی هوش مصنوعی‌ها هنوز  به توضیحات کامل‌تری نیاز دارند تا بتوانند دقیقا منظور شما را به محتوا تبدیل کنند.

مقاله مرتبط: هوش مصنوعی چیست 

تولید محتوا با هوش مصنوعی چه مراحلی دارد و چگونه انجام می‌شود؟

این قابلیت محتوایی که برای شما تولید می‌کند را از جایی نمی‌آورد. در واقع این شما هستید که با ادبیات و لحن خود، با هوش مصنوعی صحبت می‌کنید و منظور خود را می‌رسانید. پس هر چه بهتر بتوانید کلمات را بین کنید و واضح‌تر صحبت کنید، محتوای بهتری تحویل می‌گیرید.

هوش مصنوعی با زبان طبیعی کار می‌کند که این زبان ساختار ژنتیکی انسان را به خوبی بلد است. در واقع وقتی شما محتوایی را از هوش مصنوعی تحویل می‌گیرید این محتوا خیلی شبیه به محتوایی است که توسط انسان تولید شده است.

شما برای صحبت با هوش مصنوعی می‌توانید شرحی کوتاه از ایده خود بدهید و چند ثانیه منظر بمانید تا محتوای شما ایجاد شود. مثلا اگر می‌خواهید مقاله‌ای در خصوص اینترنت تولید کنید، باید موضوع را به صورت کلی و نکاتی را که دوست دارید در آن مقاله نوشته شود را بگویید، بعد از آن می‌بینید که در عرض چند ثانیه  تولید محتوای خلاقانه با هوش مصنوعی صورت می‌گیرد.

علاوه بر این موضوع، هوش مصنوعی می‌تواند مانند دستیاری باشد که به شما ایده بدهد و شما خودتان تولید محتوا را انجام دهید، در هر صورت امروزه استفاده از هوش مصنوعی مهارتی می‌خواهد که باید آن را کسب کنید.

اگر به دنبال کسب درامد از هوش مصنوعی هستید، این مقاله را مطالعه فرمایید. 

 مزایای تولید محتوا با هوش مصنوعی

استفاده از artificial intelligence برای تولید محتوا باید نسبت به تولید محتوای سنتی مزایای بیشتری داشته باشد که در این قسمت از مقاله به این موضوع می‌پردازیم:

صرفه‌جویی در وقت و زمان

شما می‌توانید با تمرکز بر روی اینکه ارتباطی بهتری با هوش مصنوعی داشته باشید، جلو بروید. یعنی شما بدون اینکه محتوایی تولید کنید، فقط با ارتباط درست با هوش مصنوعی، محتوایی عالی تحویلی بگیرید. این موضوع باعث صرفه جویی در زمان و وقت شما می‌شود.

مقاله مرتبط : هوش مصنوعی sora

کم شدن هزینه‌ها

تولید محتوا با هوش مصنوعی رایگان است. در واقع استفاده از artificial intelligence بدون هزینه است، شما فقط باید استفاده از آن را یاد بگیرید تا بتوانید محتوایی درست و خلاقانه را بدون هزینه تولید کنید. پس artificial intelligence باعث کاهش هزینه می‌شود.

تولید محتوا مطابق نظر شما

تولید محتوایی که به کمک هوش مصنوعی انجام می‌شود، مطابق نظر و میل شماست. این موضوع باعث می‌شود تا ذوق و شوق شما برای افزایش محتوا شکل بگیرید که این موضوع هم یکی از مزایای تولید محتوا با هوش مصنوعی است.

مقاله مرتبط: ساخت اهنگ با هوش مصنوعی

معرفی بهترین سایت‌ها برای تولید محتوا

حالا که با این مفهوم و مزایای این کار آشنا شدید، نوبت به معرفی سایت‌های artificial intelligence برای تولید محتوا می‌رسد:

معرفی بهترین سایت‌ها برای تولید محتوا با هوش مصنوعی

تولید محتوا با چت جی پی تی (ChatGPT)

یک هوش مصنوعی تولید محتوا رایگان است. این ربات چت شبیه‌سازی ChatGPT  شده، مکالمه‌ای را با انسان انجام می‌دهد تا نیاز انسان را به طور کامل متوجه شود، سپس شروع به تولید محتوا می‌کند. به این صورت که شما کلمات کلیدی، موضوع و هر چیزی که می‌خواهید درباره آن تولید محتوا را انجام دهید به چت جی پی تی می‌گویید و می‌بینید که در عرض چند ثانیه تولید محتوای سئو شده با هوش مصنوعی شکل می‌گیرد.

سایت تولید مقاله با هوش مصنوعی  Poe AI

این ابزار جز هوش مصنوعی‌هایی است که بر بستر وب ( تحت وب) فعالیت دارد و کاملا رایگان است.

کارکردن با این هوش مصنوعی هم مثل ChatGPT  بسیار راحت است. شما موضوعی را که می‌خواهید برای آن تولید محتوا صورت بگیرد را می‌نویسید و تولید محتوا آغاز می‌شود. حالا اگر نتوانستید پاسخ کافی را بگیرید و یا پاسخی که گرفتید مدنظرتون نبود، می‌توانید منظور خود را جور دیگر بیان کنید.

این سایت، تشکیل شده از چند ربات است. این ربات‌ها شامل ChatGPT، Assistant، GPT-4، Web-Search، Code-Llama-34b و… است. برخی از این ربات‌ها کاملا رایگان هستند و برخی دیگر برای استفاده روزانه محدودیت دارند.

لینک ورود به سایت تولید مقاله با هوش مصنوعی  Poe AI

تولید محتوا با هوش مصنوعی به زبان فارسی با کمک Copy AI

پلتفرم Copy AI جز هوش مصنوعی‌هایی است که فقط 7 روز می‌توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید، بعد از آن باید اکانتی برای استفاده مجدد از این پلتفرم تهیه فرمایید.

مزایای استفاده از این پلتفرم:

  1. هوش مصنوعی مسلط به 25 زبان زنده دنیا
  2. محتوای کپی نمی‌دهد.
  3. این پلتفرم منبعی بسیار بزرگ برای کپی رایتنیگ است.

مقاله مرتبط: خطرات هوش مصنوعی

هوش مصنوعی تولید عکس Artimator.io

در اینجا Artimator.io به عنوان artificial intelligence برای تولید محتوای اینستاگرام معرفی می‌شود. این هوش مصنوعی رایگان است و قابلیت‌های بسیار زیادی مثل کارکردن آسان با این هوش مصنوعی، قابلیت تبدیل متن به عکس، روتوش عکس مثل اصلاح پیش زمینه و بالابردن کیفیت عکس را دارد.

مقاله مرتبط: هوش مصنوعی عکس

Skybox.blockadelabs  مولد عکس‌های شما

این هوش مصنوعی به گونه‌ای کار می‌کند که شما متنی را در قالب توضیح به این پلتفرم می‌دهید و این دستیار باهوش با توجه به توضیحات شما، عکسی را به شما تحویل می‌دهد. استفاده از این ابزار تقریبا رایگان است یعنی شما در هر ماه می‌توانید تا 15 بار از این هوش مصنوعی استفاده کنید.

قابلیت‌های این هوش مصنوعی شامل تولید عکس‌های باکیفیت، عکس 360 درجه، ساخت تصاویر انیمیشنی و… است. این <strong>هوش مصنوعی برای تولید محتوا اینستاگرام به شدت پیشنهاد می‌شود.

مقاله مرتبط : هوش مصنوعی گوگل

هوش مصنوعی تولید ویدئو Deepbrain.io

جذاب‌ترین قسمت artificial intelligence تولید ویدئو‌هایی است که شما در قالب نوشته، ویدئویی که می‌خواهید هوش مصنوعی برایتان تولید کند را شرح می‌دهید، در آن زمان بعد از گذشت یک دقیقه ویدئویی تحویل می‌گیرید که بسیار باکیفیت، خلاقانه و مطابق میلی شما  تولید شده است. هوش مصنوعی Deepbrain.io مناسب افرادی است که برای تولید و ادیت ویدئو مهارت کافی ندارند اما به تولید محتوا در این زمینه نیاز دارند.

استفاده از هوش مصنوعی تولید ویدئو Deepbrain.io برای تولید محتوای یک ویدئو یک دقیقه‌ای در روز رایگان است.

تولید محتوای ویدئویی با کمک Heygen

این پلتفرم نسبت به هوش مصنوعی Deepbrain.io  خیلی کاربردی‌تر و بهتر عمل می‌کند. با این تفاوت که این هوش مصنوعی مناسب افراد حرفه‌ای تر است. استفاده از این هوش مصنوعی در یک ماه به صورت 3 بار استفاده رایگان است.

قابلیت‌های این هوش مصنوعی شامل تولید ویدئوهای انیمیشنی، قالب ویدئوهای آماده و … است. برای استفاده ازهوش مصنوعی Heygen وارد شوید!

تولید محتوا با هوش مصنوعی

سخن آخر

در مقاله تولید محتوا با هوش مصنوعی ما سعی کردیم برای تولید محتوای متنی، ویدئویی و عکس سایت‌هایی را معرفی کنیم که برای شما کاربرد داشته باشد.<p><p&gt;در این لیست هوش مصنوعی تولید محتوا فارسی رایگان سعی کردیم سایت‌هایی را معرفی کنیم که هم رایگان باشند و یا محدودیتی که برای استفاده دارند کمتر از سایر پلتفرم‌ها باشد.

اگر به دنبال هوش مصنوعی‌های بیشتری هستید مقاله بهترین هوش مصنوعی های رایگان را مطالعه فرمایید. 

 

ماهان نت؛ همیار شما در تکنولوژی

ماهان نت یکی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت و ارتباطات در ایران است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به مشتریان فعالیت می‌کند. ماهان نت با استفاده از فناوری‌های مدرن ارتباطی، به کاربران خود امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و پهنای باند وسیع  را می‌دهد.

خدمات ماهان نت شامل اینترنت LTE ، اینترنت ADSL ، سرویس گیمینگ و… است برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ماهان نت سر بزنید.

سوالات متداول

  1. بهترین دوره تولید محتوا با هوش مصنوعی کجا برگزار می‌شود؟

پیشنهاد ما به شما در خصوص پیداکردن دوره نوشتن محتوا  این است که سعی کنید مهارت خود را در استفاده از artificial intelligence بالاببرید و بتوانید از هر ابزاری در زمینه تولید محتوا چه به صورت ویدئویی، عکس و… استفاده کنید. وقتی مهارت شما بالا برورد در آن زمان شما می‌توانید بهترین دوره را را پیدا کنید.

 

2. بهترین هوش مصنوعی‌ مناسب تولید محتوای متنی کدام است؟

بهترین هوش مصنوعی‌ مناسب تولید محتوای متنی قطعا و بدون شک ChatGPT است. در مقاله تولید محتوا با هوش مصنوعی درباره نوع استفاده و رفتار این دستیار هوشمند کاملا توضیح داده‌ایم.

 

0/5 (0 نظر)