خدمات اينترنت نسل 4 ثابت | TD-LTE ماهان نت

خدمات اینترنت پرسرعت tdlte ماهان نت

TD-LTE چیست؟

اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، آخرین نسل از اینترنت ثابت است که درمقایسه با سایر سرویس‌های اینترنت چون ADSL، WiMAX و Dial-Up، از سرعت بالاتری برخوردار است. این تکنولوژی فاقد محدودیت‌های مکانی، نیاز به استفاده از خط‌های تلفن و ظرفیت خالی در مراکز مخابراتی است. همچنین از پایداری بالاتری در آپلود و دانلود بهره برده است.
فناوری TD-LTE، براساس زمان‌بندی برای ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. این فناوری، با استفاده از سیم‌کارت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم را دارد. گفتنی است این سیم‌کارت‌ها، امکان برقراری تماس و پیامک را ندارند.

مراحل ثبت نام TD-LTE ماهان نت 

مراحل ثبت نام اینترنت پرسرعت TD-LTE ماهان‌نت

TD-LTE ماهان نت چه مزایایی دارد؟

یکی از عمده‌ترین مزایای اینترنت TD-LTE نسبت به سایر اینترنت‌ها این است که برای راه‌اندازی آن، به خط تلفن هیچ‌ نیازی نخواهید داشت. بلکه به‌راحتی با استفاده از مودم و سیم‌کارت ماهان‌نت می‌توانید آن را راه‌اندازی کنید.
TD-LTE، تجربه سرعت بالاتر را بدون محدودیت‌های فناوری قدیم مانند محدودیت مکانی و عدم امکان جابه‌جایی مودم فراهم می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های مثبت این فناوری این است که ظرفیت قابل‌توجهی را به دانلود اختصاص داده است؛ درنتیجه درصورت افزایش بار ترافیکی، امکان افزایش ظرفیت دارد. افرادی که به بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند، به‌دلیل پینگ پایین و پایداری بالای این فناوری، می توانند بدون بروز مشکل کندی سرعت بازی کنند.

بهترین شبکه بی‌سیم برای تامین اینترنت سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و مصارف خانگی است.

گسترده‌ترین سرویس اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، توسط متخصصین جوان و حرفه‌ای ماهان‌نت راه‌اندازی شده و در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است.

فرم تماس

جهت دریافت خدمات اینترنتی و کسب اطلاعات بیشتر، فرم زیر را تکمیل فرمایید. کارشناسان ماهان‌نت در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.