پشتیبانی شبانه روزی ماهان نت

پشتیبانی شبانه روزی ماهان نت

درباره خدمات پشتیبانی ماهان نت

ماهان نت در بخش خدمات مشتریان تعهد می دهد بهترین خدمات پشتیبانی را فراهم کند. ما در ماهان نت آمادگی این را داریم تا در 24 ساعت 7 روز هفته، راه حلی برای مشکلات شما پیدا کنیم. پشتیبانی فنی مشتریان ماهان نت با داشتن کارشناسان متخصص به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مشترکین هستند. به همین منظور، در جهت کسب رضایت بیش از پیش کاربران در بیشتر شهرهای ایران، نمایندگی پشتیبانی و فروش ایجاد کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خودمان ارائه کنیم.

پشتیبانی فنی ماهان نت

سنجش سرعت اینترنت

برای سنجش سرعت سرویس خود، کافیست روی گزینه «تست سرعت» کلید کنید. پیش از شروع به سنجش سرعت اینترنت خود، مطمئن شوید که به VPN متصل نیستید، زیرا VPN روی سرعت اینترنت تاثیر نامطلوب می گذارد. همچنین از مناسب بودن پارامترهای خط تلفن مانند کیفیت سیگنال دهی و نویز اطمینان حاصل نمایید. شما به راحتی می توانید پارامترهایی مانند سرعت دانلود، سرعت آپلود و میزان پینگ را برای دستگاهی که که تست را روی آن انجام میدهید، بررسی نمایید.

تست سرعت

صدای مشتری

درباره خدمات پشتیبانی و ارتباط مشتری با ماهان نت

همواره یکی از مهم‌ترین اهداف مجموعه انتقال داده ماهان، عرضه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان عزیز خود است. با یاری خداوند و لطف مشترکان همیشه همراه، در دستیابی به این امر مهم تا حدودی موفق بوده‌ایم. گذشته از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ماهان در این شرکت، گاهی مشکلاتی مربوط به زیرساخت یا خارج از کنترل ما رخ می‌دهد که موجب ناراحتی مشترکان می‌شود. برای خلاصی از مشکل سرعت پایین اینترنت، می توانید از جشنواره اینترنت ماهان نت بازدید نموده و اینترنت با سرعت تضمینی با شرایط ویژه انتخاب نمایید.

صدای مشتری

سوالات متداول

برای کسب اطلاعات بیشتر، پرسش و پاسخ زیر را مطالعه کنید.

سوالات متداول
01آیا حتما باید از ماهان نت مودم خریداری کنم؟

خیر، ماهان نت امکان سرویس دهی روی تمام مودم های موجود در بازار را دارد. در صورتی که مودم شما مشکل داشته یا برای دریافت سرعت نیاز به تعویض آن باشد، مشاورین ماهان نت پس از بررسی مودم شما، بهترین تجهیزات را معرفی می کنند.

02چگونه میتوانیم با ماهان نت ارتباط برقرار کنیم؟

کاربران عزیز ماهان نت جهت ارتباط با کارشناسان پشتیبانی فنی کافیست از صفحه تماس با ماهان نت، با ما ارتباط برقرار کنند.

03ماهان نت در چه شهر هایی پوشش دهی دارد؟

1100 شهر در ایران عزیز، تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت ماهان نت هستند.

04آیا هر ساعت از شبانه روز می توانیم با ماهان نت در تماس باشیم؟

پاسخ به این سوال بسیار آسوده است. ماهان نت با به کارگیری کارشناسان متخصص و متبحر در بخش پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز، در 7 روز هفته، پذیرای سخنان شما کاربران عزیز در زمینه های مختلف از جمله سرویس ها، شکایات و مشکل در برقراری اتصال به اینترنت هستند.

05منطقه ای که من هستم با سرعتی که دریافت می کنم ارتباطی دارد؟

بله. با توجه به میزان ترافیکی که روی دکل منطقه شما است، سرعت تفاوت خواهد داشت. حتی در ساعات متفاوت امکان تغییر سرعت خواهید داشت اما تعهد ماهان‌نت سرعت 10 مگ هست.

تماس ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.