اینترنت گیمینگ ماهان نت

اینترنت پرسرعت و باکیفیت ویژه گیمرها

اینترنت گیمینگ ماهان نت، یک سرویس سفارشی برای گیمرهایی است که به دنبال اینترنت پرسرعت، با کیفیت، ارزان و با ثبات هستند. طرفداران بازی‌های کنسولی، موبایل، کامپیوتر و علاقه مندان به بازی‌های شوتر آنلاین می‌توانند با استفاده از این سرویس، از اینترنت سرعت بالا و با کم‌ترین پینگ لذت ببرید. ما در ماهان نت، با توجه به نیاز گیمرها به اینترنت پرسرعت و بدون لگ برای اجرای بازی‌های آنلاین، سرویس ویژه‌ای را طراحی کرده‌ایم که اینترنت با کیفیت و پایدارتری را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. راهکارهای ماهان نت در قالب اینترنت سازمانی، ADSL، اینترنت TD LTE، اینترنت گیمینگ و دیگر راهکارهای پرسرعت با پوشش دهی بالا، آماده پاسخگویی به کاربران عزیز می باشند. اگر گیمر حرفه‌ای هستید و برای اجرای بازی‌های آنلاین به اینترنت پرسرعت بدون لگ و پینگ تایم که پایداری زیادی داشته باشد احتیاج دارید، پیشنهاد ما استفاده از سرویس اینترنت گیمینگ ماهان نت است. شما می‌توانید درخواست خود را برای سفارش این محصول، در این صفحه ثبت کنید یا با شماره 02187278 برای ثبت سفارش تماس بگیرید.

خرید اینترنت گیمینگ

ویژگی اینترنت گیمینگ ماهان نت

مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس اینترنت پرسرعت گیمینگ ماهان نت برای گیمرها به شرح زیر است:

مزایای سرویس ویژه گیمینگ ماهان نت

کیفیت بالا
پشتیبانی 7\24
مناسب برای استریم
نصب و راه اندازی سریع
مناسب محل سکونت شما
دارای تریس (Trace) مناسب
سرویس دهی در تمام کشور
سرعت دانلود تا 80 مگابیت بر ثانیه
سفارشی شده برای بازی های آنلاین
حجم ترافیک از 150 گیگابایت تا نامحدود (غیرحجمی)
پینگ مناسب برای انواع بازی های آنلاین
کاهش بسیار شدید زمان در دریافت اطلاعات

ثبت درخواست اینترنت گیمینگ

سوالات متداول اینترنت گیمینگ

در اینجا می‌توانید پاسخ پرتکرارترین سؤالات کاربران در مورد خرید اینترنت گیمینگ را مشاهده کنید و پاسخ خود را دریافت کنید:

01پینگ (Ping) چیست؟

پینگ یعنی زمان پاسخ گرفتن شما از دیگر گیمر یا از سرور بازی. بر اساس میلی ثانیه محاسبه میشود و هر چه قدر کمتر باشد بهتر است. این رقم برای گیمرها که هزینه‌های زیادی برای خرید اینترنت گیمینگ می‌کنند بسیار مهم است. و نکته بسیار مهمی در هنگام خرید اینترنت بازی است.

02لتنسی (تاخیر) در بازی چیست ؟

اتصال به اینترنت با کمترین تاخیر (یا زمان پینگ) آرزوی هر گیمری است. تاخیر (Latency) در شبکه به معنای مدت زمان ارسال یک درخواست از مبدا به مقصد است. این مقدار با RTT (Round Trip Time) اندازه گیری میشود و هر چه قدر این پارامتر در شبکه پایین تر باشد، بهتر است. ایده‌ آل‌ ترین مقدار برای این پارامتر 20 میلی ثانیه است و در کل قبل از خرید اینترنت برای بازی آنلاین لازم است بدانید هر رقمی کمتر از 100 میلی ثانیه مناسب است.

03آیا سرعت اینترنت بر روی پینگ تاثیر گذار است؟

100 درصد بله. اگر به شوتر اول شخص (FPS) علاقه دارید، بازی های استراتژیک (Real-Time Strategy) بازی میکنید و یا اینکه شب و روزتان با عناوین رسینگ یا شبکه میگذرد، به سرعت اینترنت بیشتری برای انتقال داده ها و پاسخ سرور به خودتان نیاز دارید تا گیم پلی بی نقصی را تجربه کنید. اگر اینترنت شما پاسخگوی نیازتان نباشد، با لگ و پینگ بالا و در نهایت هنگ کردن بازی مواجه میشوید. پس شما حتما نیاز به خرید اینترنت گیمینگ دارید.

04سرعت مناسب برای اینترنت گیمینگ چقدر است؟

سرعت اينترنت گیمینگ ماهان نت تا 80 مگابیت برثانیه است، به طوری که میتوانید همزمان چندکار مختلف انجام دهید. به طور مثال میتوانید استریم کنید، ویدئو بینید و بازی کنید. همچنین برای آپدیت حجیم بازی ها روی کنسول های مختلفی مثل PS4, PS5, Xbox و … محدودیتی ندارید. پس اینترنت مناسب گیم پیشنهاد ماهان به شماست.

05بهترین سرویس دهنده گیمینگ چه شرکتی می باشد؟

پاسخ توسط افراد عادی و متخصصین متفاوت است. اما اتصال به سرویس گیمینگ قابل اعتماد و با ثبات برای گیمرها امر مهمی است. برای برخی کاربران استریم امری حیاتی است و برای برخی پینگ یا ترافیک زیاد، یک موضوع جدی محسوب می شود. هدف ماهان نت ارائه بسته اینترنت گیمینگ به صرفه برای گیمرهای مختلف است.

06آیا ISP (ارائه خدمات اینترنت) مهم است؟

بله، انتخاب یک ISP قوی و قابل اعتماد می‌تواند تأثیر زیادی بر تجربه خرید اینترنت گیمینگ شما داشته باشد.  با ارائه سرعت پایدار، پینگ کم، و خدمات قابل اعتماد، می‌تواند به شما اتصال اینترنت مطلوب را فراهم کند.

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.