Unlimites-Internet
اینترنت نامحدود خانگی
خرید اینترنت TD-LTE و ADSL نامحدود ماهان نت

اینترنت نامحدود ویژه مشترکان جدید ماهان نت:

اینترنت نامحدود خانگی، بی نهایت ترافیک با اینترنت بی نهایت پرسرعت

سرویس ویژه اینترنت بی نهایت خانگی

امروزه با توجه به استفاده های متنوعی که از اینترنت می شود، خدمات اینترنت نامحدود خانگی یا اینترنت خانگی با حجم بالا و پرسرعت، یکی از نیاز های اصلی بسیاری از کاربران است. ماهان‌نت با هدف بهبود تجربه متقاضیان اینترنت پرسرعت و جلب رضایت مشترکین، به شکلی نو اقدام به عرضه سرویس اینترنت پرسرعت نسل چهارم ثابت خود کرده است. این سرویس شامل طرح های متنوعی از اینترنت حجم بالا برای سرویس های TD-LTE و ADSL به همراه اینترنت غیر حجمی برای این سرویس ها است که مطابق نیاز کاربران مختلف ارائه می شوند. 

ماهان نت به عنوان یکی از بزرگ ترین اپراتورهای کشوری عرضه کننده خدمات اینترنت بی نهایت و حجم بالا از طریق بسترهای مختلف مانند TD-LTE و ADSL، به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه توانسته است، جایگاه مطلوبی را در بازار کسب کند.

همچنین به اطلاع می‌رسانیم که کد تاییدیه سرویس‌های نامحدود موجود در این صفحه، 524442 ، 524553 و 524554 می‌باشد.

ثبت درخواست اینترنت نامحدود

سرویس اینترنت نامحدود خانگی TD-LTE و ADSL (پرحجم)

اگرچه از ورود اینترنت به ایران نزدیک به سه دهه می‌گذرد و اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت همواره در تلاش بوده اند سرویسی مطابق با نیاز کاربران و استاندارهای روز دنیا عرضه کنند، اما همچنان سرویس اینترنت TD-LTE و ADSL با سرعت بسیار بالا و واقعی و ترافیک نامحدود در سطح پوشش ۱۱۰۰ شهر عرضه نشده است. امروز ماهان نت با عرضه سرویس اینترنت خانگی نامحدود توانسته به شکلی نو به دغدغه کاربران خانگی و سازمانی نسبت به سرعت و ترافیک اینترنت رسیدگی کند.

12 ماهه بدون مودم

1100 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

2,018,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
12 ماهه با مودم TF i60 H1

1100 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

5,818,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
12 ماهه با مودم MR 100

1100 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

3,518,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
سه ماهه

3028 گیگ داخلی / 1514 گیگ خارجی

سرعت تا 16 مگابیت

175,500 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
6 ماهه

3028 گیگ داخلی / 1514 گیگ خارجی

سرعت تا 16 مگابیت

325,500 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی

تماس با ما

برای خرید بسته اینترنت نامحدود پرسرعت ماهان نت با ما تماس بگیرید!

تماس با ما

ویژگی های اینترنت نامحدود خانگی و اینترنت حجم بالای ماهان نت

بسیاری از سرویس هایی که با نام اینترنت نامحدود خانگی پرسرعت یا اینترنت غیر حجمی ارائه می شوند، در واقع شامل بسته هایی با حجم بالا هستند که بخش زیادی از ترافیک مورد نیاز کاربر را پوشش می دهند. ماهان نت علاوه بر ارائه بسته های اینترنت با حجم بالای TD-LTE و ADSL، محصول جدیدی را با نام اینترنت خانگی نامحدود پرسرعت ارائه کرده است که در واقع اینترنت نامحدود واقعی است و برای کاربران خاص طراحی شده است. تنوع در محصولات، قیمت مناسب، سرعت بالا و ارائه سرویس های با کیفیت بدون قطعی مانند بسته اینترنت خانگی از جمله دیگر مزایای استفاده از سرویس اینترنت نامحدود خانگی و اینترنت حجم بالا ماهان نت است.

مزایای اینترنت نامحدود ماهان نت:

01چگونه سرویس مورد نظر خود را خریداری کنیم؟

بعد از انتخاب هر یک از سرویس های ماهان نت و بررسی منطقه در صفحه مناطق تحت پوشش TD-LTE و بررسی شماره تماس ثابت‌تان در صفحه مناطق تحت پوشش ADSL، حال نوبت آن است که به فروشگاه بروید و سرویس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

02چه شهرهایی تحت پوشش سرویس های ماهان نت هستند؟

1100 شهر تحت پوشش دهی اینترنت پر سرعت ماهان نت می باشند.

03چگونه متوجه پوشش دهی سرویس ADSL برای خط ثابت خودمان شویم؟

درصفحه مناطق تحت پوشش ADSL، شماره تلفن خود را جهت اطلاع از پوشش دهی وارد کنید. بعد از انتخاب گزینه بررسی وضعیت، نتیجه پوشش دهی یا عدم پوشش دهی شماره تلفن شما، نمایش داده می شود. در صورتی که امکان ارائه سرویس در منطقه شما وجود داشته باشد، با انتخاب گزینه ثبت نام انلاین می توانید باتوجه به نیاز خود به اینترنت پرسرعت، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و از سرعت اینترنت نهایت لذت را ببرید.

04چگونه متوجه پوشش دهی سرویس اینترنت TD-LTE در منطقه خودمان شویم؟

با توجه به نقشه درج شده در صفحه مناطق تحت پوشش TD-LTE، میتوانید محله، منطقه، شهر و استان مورد نظر خود را بررسی کنید و اگر مشاهده کردید که منطقه مورد نظر شما به رنگ نارنجی موجود است، باید بدانید که می توانید از سرویس های ماهان نت خریداری کنید و از اینترنت پر سرعت آن نهایت لذت را ببرید.

05در صورتی که برای خرید کد تخفیف داشتیم، چگونه باید کد تخفیف خود را اعمال کنیم؟

برای اعمال کد تخفیف بر روی صورتحساب خود، کافیست کد درج شده را، در فرآیند ثبت سفارش خود اعمال کنید.

با ما در تماس باشید!

تماس با ماهان نت