اینترنت همراه با تکنولوژی 4G

اینترنت  4G (اینترنت نسل چهارم) یا اینترنت همراه با پایداری و سرعت بالا،  که تماشای آنلاین فیلم و سریال، بازی‌های آنلاین، استریمینگ موسیقی یا ویدیو، مراجعه به وب‌سایت‌ها و مطالعه محتواهای مختلف را برای تمامی کاربران فراهم می‌سازد.

اینترنت  4G(اینترنت همراه با مودم جیبی) عمدتاً برای جابه‌جایی سریع و ارائه اتصالات پرسرعت در مناطق شهری به نام اینترنت G4 خانگی و حتی بعضی مناطق خارج شهر در غالب اینترنت G4 روستایی به‌کار می‌رود. شما می توانید این سرویس را بر روی مودم های ثابت (برقی) و مودم متحرک و یا به اصلاح مودم جیبی (باتری دار) استفاده کنید.

تمپ عکس (2)

بسته های ویژه ی اینترنت همراه

کلیه سرویس های مندرج در این صفحه دارای کد تاییدیه 527550  از  سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی می باشند

معرفی اینترنت همراه

تفاوت مودم جیبی همراه با اینترنت گوشی چیست؟

 

در واقع بین اینترنت همراه و اینترنت گوشی فرقی وجود ندارد و هر دو بر پایه شبکه موبایل کار می‌کند. وقتی در سفر باشید و بخواهید از گوشی برای عکاسی استفاده کنید و در کنار آن بخواهید از اینترنت پرسرعت برای موبایل هم استفاده کنید در این شرایط، مصرف باتری شما بالا می‌رود.

 

? استفاده از هات اسپات گوشی مشکلی دارد؟

اگر شما از هات اسپات گوشی برای اتصال به اینترنت استفاده کنید، علاوه بر مصرف زیاد انرژی، تداخل تماس با اینترنت و مصرف بالای باتری را به همراه خواهد داشت.

پس پیشنهاد ما به شما استفاده از اینترنت همراه و یا 4G در جاده، سفر و… است.

مزایای خرید سرویس اینترنت همراه ماهان نت

یکی از مزایای اصلی خرید اینترنت پرسرعت برای موبایل نسبت به سایر سرویس‌های اینترنت‌ این است که برای راه‌اندازی آن، نیازی به خط تلفن ندارید. بلکه به‌راحتی با استفاده از مودم و سیم‌کارت ماهان‌نت می‌توانید اینترنت همراه را راه‌اندازی کنید. علاوه بر سرعت راه اندازی، قابل حمل بودن مودم به شما این امکان را میدهد که هر کجای ایران که باشید سرعت و کیفیت پایداری را تجربه کنید.

مزایای اینترنت همراه

لینک اعتبار بسته‌های اینترنت همراه

بسته‌ی 80 گیگ 3 ماهه

بسته‌ی 140 گیگ 6 ماهه

بسته‌ی 250 گیگ 12 ماهه

 

سوالات متداول

011. ایا اینترنت همراه نسبت به اینترنت گوشی بهتر عمل می‌کند؟

بله، اینترنت پرسرعت همراه با مودم جیبی نسبت به اینترنت موبایل سرعت بهتری دارد و اتصال پایدارتری را برای شما فراهم می‌کند.

022. ایا پوشش دهی اینترنت همراه با مودم جیبی در یک منطقه خاص است؟

خیر، از اینترنت پر سرعت همراه با مودم جیبی در مسافرت و جاده می‌توانید بدون محدودیت استفاده کنید و نگران آنتن دهی نباشید.

03شبکه اینترنت همراه چیست ؟

شبکه اینترنت همراه یا شبکه سلولی واقعاً یک شبکه بی‌سیم است. این شبکه به ناحیه‌ای که تحت پوشش آن است، تقسیم می‌شود و هر بخش از این ناحیه به عنوان یک “سلول” شناخته می‌شود. در هر سلول، یک یا چند ایستگاه ترانسیور (فرستنده-گیرنده) قرار دارد که به طور ثابت در جای خود قرار گرفته‌اند.

ایستگاه‌های ترانسیور ارتباطی بی‌سیم با دستگاه‌های تلفن همراه و دستگاه‌های مخابراتی دیگر برقرار می‌کنند. آنها اطلاعات را در شکل سیگنال‌های رادیویی می‌فرستند و دریافت می‌کنند. این ایستگاه‌ها و تجهیزات مربوطه از طریق اینترنت و ارتباطات مخابراتی با یک مرکز کنترل متصل می‌شوند، که به آن “ارائه دهنده خدمات مسیریابی” یا “شبکه همراه” می‌گویند. ارائه دهنده خدمات مسیریابی نقش مهمی در مدیریت و کنترل ترافیک ارتباطات و اتصالات در شبکه دارد

تماس با ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.