اینترنت پرسرعت VDSL : دروازه‌ای باز به دنیایی از سرعت بالا و ارتباطات

ماهان نت در کنار تکنولوژی سرویس‌های OWA و Fiber Optic تکنولوژی ارتباطی دیگری برای مجتمع‌ها و ساختمان‌ها، با عنوان اینترنت VDSL  معرفی می‌کند.

اینترنت وی دی اس ال از طریق خطوط تلفن موجود در ساختمان و VDSL Modem راه اندازی می شود. این سرویس مناسب ساختمان‌هایی است که 30 متقاضی برای دریافت سرویس داشته باشند.

معرفی اینترنت VDSL ماهان نت

اینترنت VDSL به عنوان یک عضو از خانواده DSL شناخته می‌شود و سرویس VDSL به دلیل استفاده از تکنولوژی بالاتر و نزدیکی تجهیزات می تواند تا 80 مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود داشته باشد در حالی که حداکثر سرعت ADSL2+ برابر 16 مگابیت بر ثانیه می‌باشد.  همچنین سرعت آپلود نیز افزایش بسیار چشمگیری داشته است  و به 20 الی 40 مگابیت می‌رسد.

ماهان نت دستگاه DSLAM را در ساختمان بصورت امانی نصب می‌کند و از طریق خطوط تلفن موجود در ساختمان، سرویس ارتباطی بدون قطعی و اینترنت پرسرعت را به هر واحد می‌رساند.

بسته های ویژه VDSL ماهان نت

مزیت های اینترنت VDSL ماهان نت

انتخاب بسته ی VDSL

لوگوی شرکت ماهان نت

در چه صورتی می‌توانید سرویس VDSL دریافت کنید؟

1. نزدیکی به تجهیزات VDSL: اگر مکانی که می‌خواهید در آن اینترنت VDSL را قرار دهید، نزدیک به مرکز مخابراتی مجهز به VDSL باشد، می‌توانید سرویس اینترنت VDSL را دریافت کنید.
2. مجتمع‌های اداری و مسکونی: در صورتیکه در مجتمعی زندگی می کنید که حداقل 30 نفر از سکنه، کسبه یا شرکت‌ها در خصوص دریافت سرویسی با سرعت بالاتر اتفاق نظر دارند، با ما در ارتباط باشید تا تجهیزات به طور امانی و کاملا رایگان در اختیار شما قرار گیرد. با مجهزکردن مجتمع ‌شما به اینترنت VDSL ماهان نت، تضمین سرعت تا 80 مگابیت بر ثانیه را به شما می‌دهیم. وقتی مجتمع به اینترنت VDSL مجهز شود، تمامی واحدها فقط با یک مودم VDSlمی‌تواند از این سرویس استفاده کند.

سوالات متداول

011. چه تفاوتی بین سرعت اتصال VDSL و ADSL وجود دارد؟

سرعت اتصال اینترنت VDSL  نسبت به ADSL بالاتر است.

022. اینترنت VDSL چیست؟

اینترنت VDSL (Very-high-bit-rate Digital Subscriber Line) یک فناوری ارتباطات است که برای انتقال داده‌ها از طریق خطوط تلفن معمولی استفاده می‌شود. اینترنتvdsl در واقع یک نوع DSL است که با سرعت بیشتری نسبت به ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) عمل می‌کند.

 

تماس با ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره هستیم.