اپلیکیشن Triangle: صرفه‌جویی در مصرف اینترنت موبایل

گوگل به‌تازگی اپلیکیشنی طراحی کرده که با استفاده از آن می توانید بیشترین بهره را از بسته دیتای موبایل خود ببرید. این اپلیکیشن به کاربر در مدیریت دیتای موبایل و کاهش حجم مصرفی اینترنت کمک می‌کند.

کمپانی گوگل تازگی اپلیکیشنی به‌نام تراینگل triangle معرفی کرده است که ابزاری برای مدیریت اینترنت مصرفی اپلیکیشن‌ها و کنترل مصرف آن‌ها است تا شما را در کاهش مصرف دیتا یاری دهد. این برنامه به دو بخش نظارت و محدودسازی تقسیم شده است؛ در بخش نظارت، کاربر می تواند گزارشی از نحوه مصرف دیتا مشاهده کند. برای مثال می‌توانید مشاهده کنید که امروز چقدر ترافیک مصرف کرده‌اید، همچنین امکان مشاهده مصرف دیتای اپلیکیشن‌ها به‌صورت مجزا وجود دارد. با رصد کردن مصرف اینترنت هر اپلیکیشن می‌توانید برای کاهش حجم مصرفی هرکدام از برنامه‌ها، برنامه ریزی داشته باشید.

اپلیکیشن Triangle: صرفه‌جویی در مصرف اینترنت موبایل

اپلیکیشن Triangle: صرفه‌جویی در مصرف اینترنت موبایل

همانطور که گفته شد، یکی از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن Triangle، محدودسازی اپلیکیشن‌هاست. در این برنامه شما می‌توانید برنامه‌های موبایل خود را به‌ دو صورت محدود کنید:

ابتدا اینکه برنامه‌ها را به‌صورت کامل محدود کنید؛ به‌این معنا که اپلیکیشن ایکس، هیچ وقت اجازه استفاده از دیتا را ندارد. این کار برای اپلیکیشن‌هایی کاربردی است که استفاده چندانی برای شما ندارندف اما در پس زمینه موبایل، درحال مصرف دیتا هستند.

در روش دوم می‌توانید برای هر اپلیکیشن، محدود زمانی بگذارید. به‌این صورت که می‌توانید سه محدودیت زمانی (10 دقیقه، 30 دقیقه و همیشه) مشخص کنید تا با هربار اجرای برنامه مورد نظر شما، آن برنامه تنها مثلاً 10 دقیقه از اینترنت استفاده کند. این روش برای اپلیکیشن‌هایی مناسب‌تر است که روزی یک یا دوبار به آن‌ها سر می زنیم.

اگر از اینترنت ماهان نت استفاده می کنید برای مدیریت مصرف و حجم اینترنت اپلیکیشن ماهان نت را دانلود کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Triangle برای موبایل‌های اندروید نسخه 5 به بالا، به لینک زیر مراجعه نمایید:

گوگل پلی

0/5 (0 نظر)