اپلیکیشن FaceApp: هوش مصنوعی شما را سرگرم می‌کند

همه ما دوست داریم بدانیم اگر پیرتر یا جوان‌تر شویم، چهره ما چه تغییری می‌کند. فیس اپ برنامه جالبی است که به کمک آن می‌توانید افکت‌هایی مانند خنده، پیری، جوانی و موارد دیگر را روی صورت خود اعمال کنید.

 

تاکنون میلیون‌ها اپلیکیشن طراحی و تولید شده‌اند اما تنها برخی از آن‌ها هستند که طرفداران بسیاری پیدا می‌کنند و انقلابی در اپلیکیشن‌ها ایجاد می‌کنند. فیس اپ نیز در این دسته از اپلیکیشن‌ها قرار دارد. این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی توانسته تغییرات بسیار جالبی در چهره افراد ایجاد کند. این اپلیکیشن که طرفداران جهانی دارد، می‌تواند شما را کودک، پیر، جوان، مرد، زن، خندان و… کند. اگر به تصویر زیر نگاهی بیندازید حتماً شما هم اقدام به دانلود این برنامه خواهید کرد (البته اگر تا الان دانلود نکرده باشید)!

 

برای استفاده از این اپلیکیشن حتماً باید به اینترنت دسترسی داشته باشید، چرا که پردازش تصویر و اعمال فیلترها در سرور این اپلیکیشن انجام می شود. شما هم می‌توانید با استفاده از دوربین در برنامه از خود عکس بگیرید و هم می‌توانید از تصاویر موجود در گالری خود استفاده کنید تا فیس اپ اقدام به آپلود آن در سرورهای خود بکند. سپس به لیست افکت‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد و می‌توانید هر افکتی که دوست دارید را روی عکس‌تان امتحان کنید.

به یاد داشته باشید که اگر تصویر را از کالری موبایل خود انتخاب کنید و اگر حجم آن تصویر بالا باشد، تا آپلود شدن کامل تصویر زمان خواهد برد. بنابراین بهتر است اگر از دوربین خود برنامه استفاده نمی‌کنید، پس تصاویری با حجم‌های پایین انتخاب کنید.

 

برنامه فیس اپ FaceApp را از لینک‌های زیر برای موبایل‌های اندروید و iOS دانلود کنید.

پلی استور

اپ استور