دانلود  face app+ هوش مصنوعی شما را سرگرم می‌کند!

همه ما دوست داریم بدانیم اگر پیرتر یا جوان‌تر شویم، چهره ما چه تغییری می‌کند. فیس اپ برنامه جالبی است. به کمک آن می‌توانید افکت‌هایی مانند خنده، پیری، جوانی و موارد دیگر را روی صورت خود اعمال کنید. سلفی‌های خود را با استفاده از یکی از معروف‌ترین برنامه‌ها با بیش از 500 میلیون دانلود تا به امروز به نمایش تصاویر تبدیل کنید. با دانلود face app همه چیزهایی را که می‌خواهید بدون هیچ هزینه‌ای تغییر دهید، در اختیار شما قرار می‌دهد. فقط با یک ضربه روی صفحه نمایش صاحب تمام این امکانات می‌شوید.!

چرا دانلود برنامه face app ترند شده است؟

در دانلود برنامه face app از چیدمان شگفت‌انگیزی از قابلیت‌های هوش مصنوعی، پایه‌ها و دستگاه‌های مختلف برای ایجاد یک تغییر ثابت و واقعی در یک نگاه استفاده کنید. از این لحظه به بعد دیگر نیازی به ساعت‌ها فتوشاپ نخواهید داشت!برای خواندن بقیه مطالب جذاب و آموزش های مختلف وارد سایت ماهانت شوید

دانلود face app

امکانات دانلود  face app چیست ؟

– سلفی های خود را با کانال های Impression ایده آل کنید.

– موهای صورت یا سبیل را اضافه کنید

– رنگ مو و مدل موی خود را تغییر دهید

– به موهای خود حجم دهید

– تمام موارد لوازم آرایشی را دارد

– تاثیرات نور با دانلود face app

– از بین بردن ترک ها و عیوب پوست

– صاف کردن پیچ خوردگی‌ها با دانلود فیس اپ

– به طور موثر برجسته سازی صورت را تقویت یا محدود کنید

– نقطه کانونی را ارزیابی کنید

– دستگاه کنتراست ساده در هر مرحله با تجزیه و تحلیل قبلی و بعدی

– کنترل کامل دما، غوطه وری و سپس مقداری

– به عنوان یک جهت گیری جایگزین، به چه چیزی شبیه هستید

– به هوش مبتنی بر کامپیوتر اجازه دهید بهترین مدل مو و تنوع شما را ردیابی کند

– برای دانلود face app  عکس خود را با نام بزرگ شماره 1 خود تغییر دهید

– بازی تغییر چهره در مهمانی‌ها

– با دانلود برنامه فیس اپ ببینید فرزندان آینده شما چه شباهتی خواهند داشت

– سبک شماره 1 خود را از عکس های مختلف دریافت کنید

– صورت خود را در یک صحنه فیلم شناخته شده قرار دهید

– تلاش برای تغییر وزن: بزرگتر یا متوسط‌تر شوید

دانلود برنامه face app

تغییرات FaceApp خود را مستقیماً در حساب های شبکه‌های مجازی شماره 1 خود به اشتراک بگذارید

می‌توانید به کانال‌های سبک مفید، به‌روزرسانی‌های کانال‌ها و هر یک از نکات برجسته و محتوایی که برای خرید در فیس آپ پرو ارائه شده‌اند، بخرید.

دستورالعمل کار با برنامه فیس اپ

برای استفاده از این اپلیکیشن حتماً باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. چرا که پردازش تصویر و اعمال فیلترها در سرور این اپلیکیشن انجام می شود.

موثرترین روش کار با برنامه faceapp بسیار ابتدایی است. کافی است عکس خود را با دوربین سلفی ضبط کنید یا یکی از نمایشگر این اپلیکیشن را انتخاب کنید که در نتیجه چهره را برای شما انتخاب می کند و بقیه را به مدیریت ابری FaceApp منتقل کنید.

دانلود face app

نکته‌های استفاده از برنامه face app

می‌توانید با استفاده از دوربین در برنامه از خود عکس بگیرید. می‌توانید از تصاویر موجود در گالری خود استفاده کنید تا فیس اپ اقدام به آپلود آن در سرورهای خود بکند. سپس به لیست افکت‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد و می‌توانید هر افکتی که دوست دارید را روی عکس‌تان امتحان کنید.

به یاد داشته باشید که اگر تصویر را از گالری موبایل خود انتخاب کنید و حجم آن تصویر بالا باشد، تا آپلود شدن کامل تصویر زمان خواهد برد. بنابراین بهتر است اگر از دوربین خود برنامه استفاده نمی‌کنید، پس تصاویری با حجم‌های پایین انتخاب کنید. در ادامه مقاله دانلود face app به امنیت رابط کاربر این برنامه می‌پردازیم.

مقاله دیگر: انتخاب بهترینن اینترنت خانگی چه مشخصاتی باید داشته باشد

امنیت مشتریان در FaceApp

FaceApp در مدت زمان طولانی از تحویل آن برای فریمورک کاری اندروید، این امکان را داشته است که عنوان دومین برنامه معروف Google Play را با بیش از 100 میلیون دانلود دریافت کند. جمع آوری بالای این برنامه نگرانی در مورد به خطر انداختن داده های توزیع شده توسط برنامهfaceapp را ایجاد می کند.

نکته فیس اپ چیست؟

نکته دیگر این است که هر مشتری از هر مکانی می تواند چهره شخص دیگری را در این برنامه قرار دهد و تغییراتی در چهره ایجاد کند. به هر حال، شاید اصلی‌ترین مسائل مطرح شده در مورد این برنامه، گزینه استفاده از تمام عکس‌های منتقل شده توسط تعاونی متخصص باشد. به این ترتیب، با فرض اینکه روزی چهره خود را در یکی از اطلاعیه‌های ایران ببینید، متوجه خواهید شد که ماجرا از کجا شروع شده است.

تعهد در برابر دانلود فیس اپ

بدیهی است که فیس اپ قول داده است که به هیچ دلیلی داده‌های مشتری را برای تولید پول یا پیشنهاد به سازمانهای خارجی درگیر نکند، در هر صورت، در یک بخش دیگر از اصول هدف، به وضوح اشاره شده است که سازمان می تواند برای همیشه از عکس استفاده کند. .

فرستاده می شود تا سطح ارائه چارچوب محاسبه ماشین را بیشتر توسعه دهد یا آن را به دستگاه های کمکی آن بدهد.

آیا واقعا برای دانلود face app خطری وجود دارد؟

مسلم است که اگرچه چند کانال جذاب و معروف در فیس بوک به صورت رایگان در دسترس هستند، شما باید فیس بوک آس را بخرید تا به هر یک از عناصر آن دسترسی پیدا کنید. از آنجاییه بعضی افراد کلا علاقه به نسخه مود شده دارند شما نیز می‌توانید با دانلود face app مود شده از امکانات دیگری نیز استفاده کنید.

راه حل استفاده ایمن از برنامه face app

به طور کلی، هیچ مشکلی وجود ندارد که در اینترنت قابل دسترسی نباشد. به این دلیل که فناوری‌های بسیاری به روز رسانی شده اند.. در هر صورت، با فرض اینکه واقعاً به محافظت از عکس‌های خود اهمیت می‌دهید، ایده‌آل است که استراتژی امنیتی فیس‌بوک را قبل از دانلود فیس اپ و اجازه ورود به عکس‌ها به طور کامل بررسی کنید.

دانلود face app

دانلود face app یکبار برای همیشه

زمانی که خواستار  دانلود  face appیا فیس اپ صورت هستید، ابتدا باید فرم معمولی این برنامه را دانلود کنید و المان های فیس بوک جنیوس را از داخل برنامه خریداری کنید که معمولا از داخل ایران در دسترس نیست. برای دانلود فیس اپ ، می توانید از اتصال زیر برای دانلود آن از Bistro Marketplace استفاده کنید.

 

مقایسه face app  و نسخه Bistro Marketplace

همانطور که اشاره شد، هر یک از پیشرفت های اعمال شده روی عکس در سرورهای فیس بوک به پایان می رسد. بنابراین ، یک کپی از هر عکس تغییر داده شده با این برنامه در هزینه سرور سازمان تخصصی صرفه جویی می شود.

یکی از مسائل قابل توجهی که قابل مقایسه با این برنامه روسی است این است که هیچ راه امنیتی برای انتقال عکس ها وجود ندارد و دسترسی به عکس های منتقل شده در FaceApp دشوار نیست.

سخن آخر

تاکنون میلیون‌ها اپلیکیشن طراحی و تولید شده‌اند. اما تنها برخی از آن‌ها هستند که طرفداران بسیاری و انقلابی در اپلیکیشن‌ها ایجاد می‌کنند. فیس اپ نیز در این دسته از اپلیکیشن‌ها قرار دارد. این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی توانسته تغییرات بسیار جالبی در چهره افراد ایجاد کند. این اپلیکیشن که طرفداران جهانی دارد، می‌تواند شما را کودک، پیر، جوان، مرد، زن، خندان و… کند. اگر به تصویر زیر نگاهی بیندازید حتماً شما هم اقدام به دانلود این برنامه خواهید کرد. (البته اگر تا الان دانلود نکرده باشید)!

و در آخر باید بداینم که برای استفاده از تمام ان برنامه های جذاب و سرگرم کننده و همچنین استفاده راحت از فضای مجازی نیازبه اینترنت پر سرعت و بدون قطعی داریم

ماهانت با سابقه 20 سال ارائه دهندگی اینترنت پر سرعت خانگی در انواع و اقسام خدمات به شما این تضمین را می‌دهیم که همواره رضایت شما در اولویت ماست. کافیست تعرفه های اینترنت خانگی را مشاهده کنید

برنامه فیس اپ FaceApp را از لینک‌های زیر برای موبایل‌های اندروید و iOS دانلود کنید.

 

پلی استور

اپ استور

دانلود face app
سوالات متداول
  • فیس اپ FaceApp چیست؟

به طور خلاصه برنامه faceapp pro یک برنامه تغيير چهره فوق‌العاده قدرت گرفته از الگوریتم هوش مصنوعی در پردازش تصویر است که این توانایی را دارد که از طریق این فناوری بر روی چهره افراد مختلف موجود در عکس فیلترهای جالبی بیاندازد. به عنوان مثال شما می‌توانید چهره پیری و یا جوانی خود را با دانلود فیس اپ شبیه سازی کنید و در یک لحظه پیر یا جوان‌تر شوید . پس برای دانلود faceapp همراه مقاله ماهان نت باشید.

2- دانلود فیس اپ ( نرم افزار faceapp )از چه زمانی منتشر شد؟

بد نیست قبل از دانلود face app بدانید که  اپ تغییر چهره نرم افزار فیس اپ چگونه ایجاد شد.

FaceApp  در ژانویه 2017 در iOS منتشر شد و در فوریه 2017 در اندروید منتشر شد. انتخاب‌های بسیارهای مختلفی برای ادیت عکس منتقل شده وجود دارد. به عنوان مثال، انتخاب آیتم برای اضافه کردن یک اثر، آرایش ساده، خنده، رنگ موی بانوان، کوتاه کردن مو، گداشتن عینک، افزایش یا کاهش سن یا سبیل می‌باشد.