با بازی جنگ‌های صلیبی2 آشنا هستید؟ کد تقلب بازی جنگ های صلیبی کدام است؟ با وارد کردن آن چه امتیازهایی در بازی بدست خواهیم آورد؟ بازی جنگ های صلیبی چه نوع از بازی است؟ با شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت همراه باشید تا شما را با روند بازی افسانه قلعه آشنا کنیم و تفاوت آن را با crusader extreme شرح دهیم و در ادامه کدهای تقلب جنگ های صلیبی را برایتان فاش کنیم.

افسانه قلعه (stronghold legends) بازی کامپیوتری است با ژانر استراتژیک و هیجان انگیز. بازي stronghold را استدیو فایرفلای پس از قلعه 1 در سال 2006 به بازار ارائه کرد.در این ورژن علاوه بر کمانداران و دیگر نیروهای نظامی نظیر غول، دوارف، موجودات تخیلی، اژدها و… در میدان جنگ حضور دارند.

اینترنت Gaming

روند بازی جنگ های صلیبی

در این بازی 3 داستان متفاوت وجود دارد، سه گروه آرتور، یخ و شیطان. بازیکن می‌تواند هر کدام از این سه گروه را انتخاب کند تا با آن پیشبرود. لازم به ذکر است که تمام داستان‌های این ورژن گرفته شده از داستان‌های اساتیری اروپا است، اما کد تقلب بازی جنگ های صلیبی به چه درد ما می‌خورد؟

بازی افسانه قلعه بر جنگ و حماسه آفرینی تمرکز کرده است. به همین دلیل سازندگان قسمت اقتصادی را از آن حذف کرده‌اند. هر دسته قدرت‌ها و زیرگروه‌های خاص خود را دارد که معمولا قدرت‌های آنها خیلی بیشتر از نیروهای عادی است. این سربازان شگفت انگیز و افسانه‌ای می‌توانند به بازیکن کمک کنند و هم می‌توانند مانع رسیدن ایشان به پیروزی شوند. رمزهای جنگ های صلیبی به ما کمک می‌کنند تا در این نبردها قوی تر باشیم.

کد تقلب جنگهای صلیبی فارسی

رمز موفقیت در این بازی نحوه مدیریت منابع مالی است. بازیکن باید با یک استراتژی مناسب هزینه‌های لازم مانند طلا و مواد خام را تامین کند تا با ساخت کارگاه محصولاتی مانند انواع غذا، سلاح، مواد خام و… را تولید کند تا اعتبار بدست آورد و به قدرت خود بیفزاید. بازیکن باید با دفاع از قلعه خود این سیکل را تا پایان و تا پیروزی نهایی به پیش برد. کد تقلب بازی جنگ های صلیبی به ما پول بینهایت، غذای بي نهايت و… را خواهد داد اما کدهای جنگ های صلبی کدامند و چگونه باید از آنها استفاده کنیم؟ با ماهان نت همراه باشید تا با هم بفهمیم.

برای تهیه اینترنت LTE به این صفحه سر بزنید.

کد تقلب بازی جنگ های صلیبی 1و 2

اگر شما هم علاقه‌مند به بازی‌های ویدئویی هستید، به احتمال خیلی زیاد بازی جنگ‌ های صلیبی را می‌شناسید و می‌خواهید کد تقلب بازی جنگ های صلیبی را داشته باشید تا در نبردهای خود موفقتر شوید. با ماهان نت همراه باشید.

قبل از هر چیز اعتراف می‌کنیم که گرافیک بازی stronghold legend بسیار عالی و محشر است. نورپردازی‌های باکیفیت، تکسچرهای قشنگ و طراحی عالی سربازان و… همگی در بهترین حالت خود است. از دیگر ویژگی‌های این بازی باید به افکت‌های طبیعی همچون انفجارها، برخواستن گرد و خاک و… که در بازی به زیبایی طراحی شده‌اند اشاره کرد. صدا گذاری این بازی بسیار باکیفیت و واقع‌گرایانه بوده و هست. در خصوص موسیقی stronghold 2 باید گفت گلچینی از بهترین آهنگ‌های نسخه قبلی بوده و تلفیقی از موسیقی زیبای اروپایی است. اگر دوست دارید برای بدست آوردن پول و غذای بي نهايت به کد تقلب بازی جنگ های صلیبی دست پیدا کنید با ماهان نت همراه باشید.

اگر در گوگل به دنبال کد تقلب جنگ های صلیبی اکستریم بگردید روش‌های مختلفی را پیدا خواهید کرد. اما در اجرا و تست عملی اغلب آنها کارایی نداشته و صرفا تبلیغاتی بوده‌اند. در بین انبوه روش‌ها و کدهای جنگ های صلیبی تنها تعداد اندکی و به صورت محدود قابل استفاده هستند. قبل از بیان کد تقلب بازی جنگ های صلیبی چند نکته مهم وجود دارد که ابتدا به آنها اشاره خواهیم کرد.

(1 POINT برای اجرای کد تقلب بازی جنگ های صلیبی نباید از ورژن دوبله شده بازی استفاده کنید. دقت داشته باشید که نسخه اصلی بازی یا همان انگلیسی باید اجرا کرده باشید

(2 POINT با هر بار خارج شدن از بازی stronghold legends تمام کدها و رمزها باطل شده و باید مجدد وارد بشود.

(3 POINT کد تقلب بازی جنگ های صلیبی بر روی سیوهای قبلی بازی نیز قابل اجراست.

روش اجرا کد تقلب بازی جنگ های صلیبی

برای وارد کردن کد تقلب بازی جنگ های صلیبی چند روش وجود دارد. اما همانطور که اشاره کردیم ممکن است یکی از این روش‌ها برای شما جواب داده و محبوبیت، پول یا غذای بینهایت برای شما فراهم کند.

روش اول کد تقلب جنگهای صلیبی ۲و 1

بعد از اجرای بازی آن هم با ورژن اصلی و انگلیسی منوی بازی نشان داده خواهد شد، در این صفحه دکمه CTRL کیبورد را نگهدارید و عبارت TRIBLADE2002 را تایپ کنید. در نظر داشته باشید که در بین این عبارت اسپیس نزنید و پشت سرهم بنویسید.

بعد از تایپ عبارت بالا کنترل را رها کنید. کار دیگری برای انجام دادن نیست و می‌توانید وارد بازی شوید. در محیط بازی آسترانگ هولد دکمه آلت(ALT) را نگه داشته و همزمان X را فشاردهید. محبوبیت شما می‌شود 100 و با هر بار فشار دادن X هزارتا سکه به شما اضافه می‌شود. احتمالا شما هم همیشه با مشکل کندی اینترنت مواجه بوده اید در این صورت اینترنت گیمینگ ماهان نت بهترین سرعت را برای شما تضمین خواهد کرد که یکبار برای همیشه با پینگ و کندی خداحافظی می‌کنید.

رمزهای جنگ های صلیبی

روش دوم رمزهای تقلب جنگ های صلیبی

پس از اجرای بازی در منوی باز شده اصلی همزمان دکمه‌های SHIFT+ALT+A را فشار دهید تا امکان استفاده از رمزهایی که در ادامه خواهیم داد را داشته باشید. پس از آن یک بازی شروع کنید و بنابه نیاز بازی از هر کدام از کد تقلب جنگهای صلیبی استفاده کنید.

اینترنت ADSL

بازی را که اجرا کردیدو منوی اصلی باز شد برای هر کدام از موارد، انواع رمزهای تقلب جنگ های صلیبی که در زیر آورده‌ایم را استفاده کنید. در مقاله کد مخفی کالاف دیوتی ما بهترین و کاربردی ترین تکنیک‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد پس همین الان بخوانید.

اثر کدهای تقلب جنگ های صلیبی

 • کد ALY+X  این کد محبوبیت را 100 و پول را 1000 مقدار افزایش خواهد داد.
 • کد ALT+ C  این رمز تمام ماوریت‌ها را باز می‌کند
 • کد ALT+ K با فشار دادن این کد همه ساختمام‌ها آزاد خواهد شد
 • کد ALT+ Q  توسط این رمز  اسکرین شات می‌گیرد
 • کد ALT+Z  با اجرای این کد دشمن انتخاب شده را نابود کنید.
 • کد ALT+G شما با اجرای این کد تقلب جنگهای صلیبی قلعه اصلی را می‌توانید نابود کنید.
 • کد ALT+D  با این رمز می‌توانید DEBUG را فعال کنید.
 • کد ALT+ P با وارد کردن این کد اول شخص را افزایش دهید.
 • کد ALT+ F نتیجه وارد کردن این کد تقلب بازی جنگ های صلیبی تغییر زمان است.
 • کد ALT+ S در بین تمام کد تقلب جنگ های صلیبی ۱ این رمز سرعت بازی را بالاتر می‌برد.

کد  ALT+ Y یک رمز با حال و کارآمد! شما با وارد کردن این کد تقلب جنگ های صلیبی 1 می‌توانید تمام دشمنان روی صفحه را نابود کنید.

اما ترينر stronghold یعنی چی؟ تا به حال به گوشتان خورده است؟ در ادامه برایتان خواهیم گفت trainer stronghold hd به چه معناست.

کد تقلب جنگ های صلیبی اکستریم

ترينر stronghold یعنی چی؟

همانطور که در ابتدای مبحث ” کد تقلب بازی جنگ های صلیبی” اشاره کردیم، بازی جنگ‌های صلیبی یک گیم به سبک استراتژی عرضه شده توسط استودیو FIREFLY در سال 2006 است. این بازی در بین گیمرها طرفداران بسیاری دارد. با آن که از انتشار آن بسیار می‌گذرد اما هنوز افراد زیاد مشغول بازی با آن هستند. یک مورد قابل توجه این است که انجام این بازی با trainer قابلیت‌های کاربردی بسیاری برآن باز خواهد کرد.

قابلیت‌های کاربردی ترينر stronghold

 • پول بينهايت
 • جمعیت بدون محدودیت
 • منابع بي نهايت
 • افتخار بي نهايت
 • سلامتی بي نهايت

همان طور که دیدی stronghold legend trainer قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که به واسطه آنها می‌توانید در زمان کمی بسیار پیشرفت کرده و تمام دشمنان خود را شکست دهید.

چگونه از trainer crusader extreme یا stronghold legend trainer

برای استفاده از ترينر stronghold در قدم اول آنتی ویروس سیستم را غیر فعال کرده و سپس چیت را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید. توجه داشته باشید که نیازی نیست چیت را در محل نصب بازی بریزید. هم اکنون بازی را اجرا کرده و منتظر بازشدن منوی بازی شوید. پس از باز شدن منو trainer را باز کنید و قابلیت‌های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

ترفندهای مهم بازی crusader extreme

برای بقا و ادامه بازی در جنگ های صلیبی باید یک سری ترفندها را بیاموزید.

رعیت بیشتر

در بین تمام کدهای تقلب بازی جنگهای صلیبی 1 این مورد بسیار کارآمد خواهد بود. با استفاده از این ترفند خواهید توانست از تعداد رعیت بیشتری حتی بیشتر از 24 نفر که در کمپ حضور دارند، برای خرید هر نوع قدرتی که می‌خواهید استفاده کنید.برای اجرای این ترفند باید معادن سنگ خود و OX TETHER را در حالت خواب یا SLEEP قرار دهید. زمانی که به قسمت خرید نیرو می‌روید متوجه می‌شوید که تعداد نیرویی که می‌توانید درخواست دهید از 24 تا بیشتر است. پس از اتمام خرید می‌توانید معادن را از حالت خواب خارج کنید.

اینترنت LTE

مدیریت غذا

برای محبوبیت بیشتر بهتر است به ساخت و مدیریت کاروانسرا بپردازید به جای تامین غذا زیرا ماندگاری الکل در آن بیشتر است. به شما پیشنهاد می‌کنیم بخش کوچکی از مزرعه خو را به غذا و قسمت بیشتر را به ساخت مزارعHOP اختصاص دهید. درضمن می‌توانید از فضای اضافی برای ساختن مزارع گندم و آسیاب برای تولید آرد استفاده کنید.آنگاه آرد را فروخته و سکه بگیرید یا نان درست کنید. و مالیات را افزایش دهید.

فروش اسلحه

در بازي stronghold می‌توانید کراس بوها را به قیمت خیلی بیشتر از چوب و شمشیرها را بیشتر از آهن خام بفروشید.

کمانداران

برای کسانی که تجربه بازی و استفاده از کد تقلب جنگهای صلیبی 1 را دارند مشخص شده است که خرید کمان برای کمانداران و ساخت کماندار صلیبی از  BARRACKS ارزان تر از خرید کماندار عرب خواهد بود. با توجه به برابر بودن آپشن‌هایی همچون سرعت دفاع، سرعت حرکت، دامنه دید و … این ترفند بسیار پرسود خواهد بود.

کد تقلب بازی جنگهای صلیبی 2

کد تقلب جنگ های صلیبی 2

نسخه دوم جنگ‌های صلیبی یا crusader 2 متاسفانه از کد تقلب جنگهای صلیبی درون برنامه‌ای پشتیبانی نمی‌کند. اما با استفاده از trainer می‌توان به غنائیم بینهایت دست پیدا کرد.

چرا ماهان نت را برای خرید اینترنت پرسرعت انتخاب کنم؟

شما در وبسایت ماهان نت می‌توانید بروزترین اخبار دنیای اطلاعات و فناوری را بخوانید. شرکت معتبر ماهان نت ارائه دهنده خدمات و سرویس‌های اینترنت نسل جدید و پرسرعت آماده است تا به تمام هموطن‌های عزیز اینترنت پرسرعت و خدمات جانبی آن را عرضه کند.

برای اطلاع بیشتر از تخفیفات و جشنواره های ما پیج اینستاگرام ماهان نت را از دست ندهید.

 

سخن پایانی

حس بسیار خوبی است تجربه دوباره آسترانگ هولد(stronghold hd) حدود 20 سال از انتشار سری اول که همه بازیکنان با دوبله به یادماندنی سرباز کماندار عرب آن را به خاطر می‌آوریم گذشته است. stronghold crusaderیکی از نخستین بازی‌های استراتژیکی بود که فرصت تجربه آن به ما داده شد.

در stronghold 2 همانند سری اول حس مدیریت یک ارتش، ساختن یک دژ برای دفاع از شهر و پادشاهی، بسیار بی نظیر بود. اما از حق نگذریم داشتن کد تقلب بازی جنگ های صلیبی بسیار وسوسه انگسز و هیجان انگیز خواهد بود. زمانی که در کسری از زمان بتوانید بي نهايت پول، غذا و… داشته باشید بسیار جذابتر خواهد بود. در این مقاله شما را با کد تقلب جنگ های صلیبی 1 نسخه فارسی و نحوه استفاده از آن در بازی آشنا کنیم.

سوالات پرتکرار

 • تفاوت بازی جنگ های صلیبی؛ قلعه با ورژن نهایت جنگهای صلیبی (crusader extreme)در چیست؟

نسخه اول دارای دوبله فارسی بوده و 8 شخصیت دارد اما نسخه crusader extreme دارای 16 شخصیت است و دوبله فارسی ندارد.

 • بازی stronghold legends به چه صورت است؟

هم به صورت CD و هم به صورت گیفت STEAM

 • تفاوت stronghold 2 سی دس با STEAM گیفت در چیست؟

CDکی استیم به صورت یک کد برای شما فرستاده خواهد شد در صورتی که در گیفت استیم بازی به توسط پشتیبانی سایت فعال می‌شود.