دنیای کسب‌و‌کار، به‌معنای دیدن فرصت‌ها و استفاده از آن‌هاست. دنیای موسیقی، به‌معنای درست نواختن سازها و دنیای تکنولوژی، به‌معنای طرح یک ایده برای اولین بار و به بهترین شکلی است که انتظار می‌رود. دنیای سیاست به‌معنای پیدا کردن بهترین راه‌کارها و اجرای آن به مثبت‌ترین شکل ممکن است. دنیای آموزش نیز درباره چگونگی اجرای یک برنامه آموزشی مطابق با روحیات یک دانشجو است. به نظر شما این حوزه‌ها چه وجه اشتراکی با هم دارند؟ اینترنت ۵G برای تمام این حوزه‌ها مفید خواهد بود، درنتیجه متخصصین این حوزه‌ها باید برای عملی شدن این فناوری هرچه سریع‌تر باهم متحد شوند.

سازمان مهندسین برق و الکترونیک (اختصاراً IEEE) از داوطلبان حوزه‌های آکادمیک و متخصصین تمام دنیا، به‌خصوص در صنعت ارتباطات، دعوت به اتحاد کرده است. این دعوت می‌تواند مبنا و شروعی برای توسعه ۵G باشد. هدف IEEE جمع کردن متخصصان حوزه‌های مختلف و مواجه شدن با بعضی از موانع رگولاتوری، فنی، اقتصادی و مصرفی مرتبط با ۵G است. این موسسه همچنین قصد دارد تا از منافع ۵G در زمینه‌های مختلف و برای کاربردهای مختلفی استفاده کند.

بهترین اینترنت adsl را از ماهان نت بخواهید.

تیم IEEE از اینترنتی صحبت می‌کند که سرعتی بیشتر از سرعت نور دارد و اینترنت Tactile نامیده می‌شود. دسترسی به این سرعت با تکنولوژی و استانداردهایی که برای ۵G توسعه داده شده ممکن است اما تا میسر شدن آن کمی زمان لازم است.

منبع: androidheadlines