اینترنت TD-LTE از جدیدترین فناوری‌ها در حوزه خدمات اینترنت است که با استفاده از یک سیم‌کارت و مودم TD-LTE ماهان‌نت به‌سادگی قابل استفاده خواهد بود. توضیحات بیشتر را درباره اینترنت بی سیم TD LTE بخوانید.

آیا می دانید TD-LTE چه مزیت‌هایی دارد؟

یکی از مزایای اینترنت TD LTE عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای برقراری خدمات اینترنت پرسرعت است. TD lte را به‌راحتی و با استفاده از مودم و سیم‌کارت ماهان‌نت می‌توانید راه‌اندازی کنید.
اینترنت td lte، هیچ محدودیت مکانی و زمانی ندارد و تجربه سرعت بالاتر را بدون محدودیت‌های فناوری قدیم مانند محدودیت مکانی و عدم امکان جابه‌جایی مودم فراهم می‌کند.

اینترنت TD LTE

اینترنت بی‌سیم ماهان نت، مشکلات محدودیت ظرفیت مخابرات و نبود پورت را ندارد.
از دیگر ویژگی‌های مثبت این فناوری این است که ظرفیت قابل‌توجهی را به دانلود اختصاص داده است؛ درنتیجه درصورت افزایش بار ترافیکی، امکان افزایش ظرفیت دارد. افرادی که به بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند، به‌دلیل پینگ پایین و پایداری بالای این فناوری، می توانند بدون بروز مشکل کندی سرعت، بازی کنند. TD-LTE تنها از یک بلوک استفاده می‌کند که اجازه می‌دهد فرکانس‌ها به روش‌های متعددی برای ارائه تجربه کاربری انعطاف‌پذیرتر و کارآمدتر استفاده شوند. این طیف اساساً می‌تواند به یک خط لوله کوچک‌تر برای ایمیل‌ها و دیگری برای بارگیری‌های گسترده‌تر و پخش محتوا تقسیم شود. این کار فشار کمتری به شبکه وارد می کند و سرعت انتقال داده را بالا نگه می دارد. در عین حال، این نوع فناوری باعث صرفه جویی در هزینه برای اپراتورها می شود و این پس انداز می تواند به طور بالقوه به مصرف کنندگان منتقل شود. از نظر عملکرد یکپارچگی را فراهم می کند و از برخی جهات عرضه آن آسان تر است. طرفدارانی برای FDD و TD وجود دارد، به همین دلیل است که انتظار می رود دستگاه ها با هر دو سازگار باشند. توانایی جابجایی از یکی به دیگری می‌تواند به یک شبکه LTE کارآمدتر منجر شود.

اینترنت td lte
این سرویس برای تامین اینترنت سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و مصارف خانگی بهترین انتخاب است.
در مجموع از مهم‌ترین مزایای TD-LTE، سرعت و کیفیت بالای آن است.
نصب و راه‌اندازی این سرویس نیز بسیار آسان است.
چندین کاربر به‌طور همزمان می‌توانند از آن استفاده کنند.
گسترده‌ترین سرویس اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، توسط متخصصین حرفه‌ای ماهان‌نت راه‌اندازی شده و به زودی قابل استفاده خواهند بود.

برای بازدید از طرح های ویژه و استثنایی TD LTE ماهان نت می توانید به صفحه جشنواره خرید اینترنت TD LTE مراجعه نموده و طرح دلخواه خود را انتخاب نمایید.