بهترین اینترنت برای یوتیوب بر اساس سرعت دانلود، آپلود و حجم ترافیک

اخبار

در این مقاله به بررسی پرسرعت‌ترین و بهترین اینترنت‌ها برای استفاده از یوتیوب می‌پردازیم. اگر می‌خواهید بدون افت کیفیت یوتیوب را تماشا کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

بهترین اینترنت برای یوتیوب

یوتیوب امروزه نتنها بزرگ ترین پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو در سراسر جهان است، بلکه منبع درآمد خوبی برای افرادی است که به تولید محتوا و استریم ویدیو علاقه مند هستند. برای اینکه بدون افت کیفیت بتوانید از به تماشای ویدیوهای 4k در یوتیوب بنشینید یا از طریق استریم گیم و سایر فعالیت های خود در یوتیوب درآمد کسب کنید، به اینترنتی با سرعت و پایداری بالا نیاز دارید. با ماهان نت در این مقاله همراه باشید تا با ویژگی های بهترین اینترنت برای یوتیوب آشنا شویم و یک سرویس پرسرعت را معرفی کنیم.

بهترین اینترنت برای تماشای ویدیوهای یوتیوب

اگر قصد شما فقط تماشای ویدیوهای با کیفیت در یوتیوب است، اولین ویژگی که باید به دنبال آن باشید، سرعت بالا است. در گذشته اینترنت ADSL می توانست سرعت لازم برای تماشای ویدیوهای تا 720p را در یوتیوب تامین کند. اما از زمانی که یوتیوب شرایطی را فراهم کرد که افراد ویدیوهای 1080p یا فول اچ دی و اخیرا 4k را به اشتراک بگذارند، دیگر اینترنت های ثابت خانگی و قدیمی جواب گوی نیاز شما نیستند. برای اینکه زمان خود را برای buffer کردن ویدیو های یوتیوب از دست ندهید، باید به سراغ سرویس های پر سرعت تر مانند tdlte بروید.

با معرفی امکان اشتراک گذاری ویدیوهای 8K و با توجه به نیاز به حجم بالای اینترنت برای تماشای چنین محتواهایی بهتر است در کنار سرعت بالا به دنبال سرویسی باشید که حجم ترافیک بالایی را با قیمت مناسب نیز در اختیار شما قرار دهد.

td lte بهترین اینترنت برای تماشای ویدیوهای یوتیوب است

حداقل سرعت اینترنت برای تماشای ویدیوهای یوتیوب بدون افت کیفیت

طبق تحقیقات انجام شده اکثر ویدیوهای یوتیوب با کیفیت 1080p و 30 فریم بر ثانیه تماشا می شوند. برای اینکه تصاویری با این کیفیت را شفاف، بدون توقف و بدون نیاز به buffer شدن دریافت کنید پیشنهاد ما استفاده از اینترنتی است که حداقل سرعت 13 mbps است. یعنی باید سرعت دانلود شما حداقل 1.6 مگابایت بر ثانیه باشد. البته با توجه به در دسترس نبودن یوتیوب در ایران و نیاز به تغییر آی پی احتمالا باید حداقل سرعت 16 mbps را در نظر داشته باشید.

اگر بخواهید ویدیوها را با کیفیت بالاتر از 1080p 6fps و 4K تماشا کنید، حداقل سرعت مورد نیاز برای شما بالاتر از 20 تا 25 مگابیت بر ثانیه یعنی سرعت دانلود 2.5 تا 3 مگابایت بر ثانیه خواهد بود. با توجه به اینکه حداکثر سرعت اینترنت ADSL در حال حاضر 16mbps است برای تماشای ویدیوهای تا 1080p کافی است. اما اگر می خواهید هیچ مشکلی در تماشای تمامی کیفیت های ویدیوها در یوتیوب نداشته باشید، اینترنت TD-LTE یا اینترنت 4G گزینه پیشنهادی ما به شما است. با گسترش مناطق تحت پوشش td lte حالا در هرکجای ایران که باشید می توانید به این اینترنت پرسرعت با حداکثر سرعت 40 Mbps دسترسی داشته باشید.

بهترین اینترنت برای استریم ویدیو در یوتیوب

برای افرادی که قصد استریم ویدیو در یوتیوب را دارند، شرایط متفاوت است. در اینجا آنچیزی که اهمیت بیشتری دارد، سرعت آپلود است. برای مثال YouTube Live  از پخش زنده 4K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می‌کند و نرخ بیت در محدوده ۲۰۰۰۰ تا ۵۱۰۰۰ کیلوبیت بر ثانیه را توصیه می‌کند که برای این کار به سرعت آپلود ۶۸.۸ مگابیت در ثانیه نیاز است! حتی اگر بخواهید کیفیت استریم را به 1080p کاهش دهید، باز هم با در نظر گرفتن اینکه باید چند کار مختلف مانند آنلاین بازی کردن و استریم را به صورت همزمان انجام دهید، به سرعت آپلود بسیار زیادی نیاز خواهید داشت.

اینترنت TD-LTE در اینجا گزینه پایه شما است و به هیچ وجه اینترنت ADSL را توصیه نمی کنیم. از طرفی استفاده از اینترنت همراه یا 4G نیز پیشنهاد نمی شود زیرا معمولا قطعی زیادی دارند و از طرفی از لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه نیستند. ضمن اینکه مصرف انرژی بالایی دارند و ممکن است به گوشی آسیب برسانند. اگر می خواهید اینترنت پایدار برای گیمینگ و استریمینگ در یوتیوب با سرعت بالا داشته باشید و نگران قطعی و روشن نشدن چراغ اینترنت مودم خود نباشید، پیشنهاد ما اینترنت گیمینگ ماهان نت است.

سرعت سرویس اینترنت گیمینگ ماهان نت تا 80 مگابیت برثانیه است، به طوری که میتوانید همزمان چندکار مختلف انجام دهید. به طور مثال میتوانید استریم کنید، ویدئو بینید و بازی کنید.

برای یوتیوب میتوانید از اینترنت پرسرعت گیمینگ ماهان نت استفاده کنید

چه سرویسی از لحاظ حجمی برای یوتیوب مناسب است؟

برای انتخاب بهترین اینترنت برای یوتیوب در کنار سرعت دانلود و آپلود باید به یک نکته مهم دیگر توجه کنید. معمولا ویدیوهایی که در یوتیوب می بینیم یا استریم می کنیم حجم بسیار زیادی دارند. بنابراین اگر قصد انتخاب اینترنت پرسرعت برای تماشای ویدیو در یوتیوب یا استریم ویدیو در یوتیوب را داریم باید بسته های اینترنتی با حجم بالا را انتخاب کنیم. به طور معمول هر یک ساعت تماشای ویدیو 4k در یوتیوب، حدود 5.5 گیگ از حجم اینترنت را مصرف می کند. اگر روزانه ساعت های زیادی را صرف تماشای ویدیو و استریم ویدیو در یوتیوب می کنید، باید به سراغ بسته های پر حجم بروید.

ما در ماهان نت برای پاسخ گویی به نیاز های شما طرح اینترنت TD LTE با حجم 1400 گیگ را در نظر گرفته ایم. علاوه بر این در صورتی که حجم اینترنت شما پیش از پایان زمان بسته به اتمام رسید، امکان خرید بسته های 500 گیگ اینترنت اضافه نیز وجود دارد. اگر از اینترنت گیمینگ استفاده کنید امکان استفاده از حجم ترافیک نا محدود نیز برای شما فراهم شده است.

مقاله مفید: بهترین اینترنت خانگی

ماهان نت پرسرعت ترین اینترنت یوتیوب ایران را ارائه میکند.

ماهان نت، بهترین اینترنت برای یوتیوب

ما در این مقاله تلاش کردیم تا با بررسی سرعت دانلود و آپلود مورد نیاز برای تماشا و استریم ویدیو در یوتیوب، اطلاعات کافی در مورد ویژگی های بهترین اینترنت برای یوتیوب را در اختیار شما قرار دهیم. اگر گیمر حرفه ای هستید و از یوتیوب برای استریم استفاده می کنید، پیشنهاد ما خرید اینترنت گیمینگ ماهان نت است. اگر هم تنها برای تماشای با کیفیت ویدیوهای یوتیوبی به اینترنت پرسرعت نیاز دارید، ما اینترنت TD LTE ماهان نت را پیشنهاد می کنیم. ماهان نت با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته، نصب و راه اندازی سریع، ارائه سرویس های پرسرعت و با حجم بالا و در نهایت قیمت مناسب، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. برای شروع کافی است تا همین حالا با پشتیبانی ماهان نت تماس بگیرید یا از طریق فروشگاه ماهان نت بهترین سرویس را بر اساس نیاز خود خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)

نظرات کاربران