با ربات Gmail به‌راحتی ایمیل‌های خود را در تلگرام بخوانید و به آن‌ها پاسخ دهید.

یکی جدیدترین ربات‌های تلگرام، ربات GmailBot است که با کمک آن، از طریق تلگرام به ایمیل خود متصل شده و می‌توانید ایمیل‌های خود را به‌صورت آنی دریافت کنید و همان‌جا پاسخ دهید.

چک‌کردن آسان و به‌موقع ایمیل، یکی از مهم‌ترین کارهایی است که هرکاربری به آن نیاز دارد. با آمدن اپلیکیشن‌ ایمیل، مدیریت ایمیل‌ها، آگاهی از ایمیل‌های جدید با هشدار و پاسخ‌دهی به میل‌ها ساده تر شد. اما امروز با پیشرفت و توسعه استفاده از تلگرام بین کاربران، یکی از بهترین روش‌های مدیریت ایمیل، با استفاده از همین برنامه هست. استفاده از ربات تلگرامی Gmail، کار با ایمیل را حتی از اپلیکیشن‌ها نیز ساده‌تر کرده است. با استفاده از این ربات می‌توانید اکانت Gmail خود را به تلگرام متصل کنید و ایمیل‌های خود را به‌صورت آنی دریافت نمایید.

تلگرام از برنامه‌هایی است که روی اکثر موبایل‌ها و تبلت‌های هوشمند قابل راه‌اندازی و اجرای سریع است. همچنین استفاده از ربات‌های تلگرامی بسیار ساده است و شما را بین صفحات و کلمات مختلف سردرگم نمی‌کند. به‌همین دلیل استفاده از ربات جی‌میل برای مدیریت ایمیل‌ها، حتی از اپلیکیشن Gmail نیز بهتر است.

برای استفاده از این ربات…start gmailbot

ابتدا وارد ربات @GmailBot شوید و دکمه Start را بزنید.

سپس جی‌میل از شما درخواست مجوز می‌کند که با کلیک روی آن، صفحه مرورگر شما روی موبایل یا کامپیوتر بازخواهد شد. بعد از ورود به جی‌میل خود، حالا باید با کلیک روی گزینه Allow، به این ربات اجازه دسترسی به ایمیل‌های خود را بدهید.

سپس دوباره به تلگرام باز خواهید گشت و آخرین ایمیل ارسال شده به شما نیز نمایش داده خواهد شد.

برای پاسخ‌دهی به ایمیل‌ها…

همان راهی که برای پاسخ‌دهی به پیام‌های خود در تلگرام می‌کنید را برای پاسخ‌دهی به ایمیل‌ها نیز تکرار کنید. به‌این صورت که روی ایمیل موردنظر لمس کرده و با انتخاب گزینه Reply، به ایمیل خود پاسخ دهید.

برای ارسال پیام جدید…send mail in telegram

با کلیک روی علامت مربع که یک خط کج در آن قرار دارد، ۴ گزینه به شما نمایش داده خواهد شد که با انتخاب /new compose new email می‌توانید ایمیل جدیدی ارسال کنید.

راه دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید دستور «/new» را بنویسید و کلید اینتر را فشار دهید.

سپس سه گزینه به شما نمایش داده خواهد شد:

TO: با کلیک روی آن می‌توانید آدرس ایمیل گیرنده را وارد کنید.

Subject: با کلیک روی آن می‌توانید موضوع پیام خود را وارد کنید.

Message: با کلیک روی آن می‌توانید پیام خود را وارد نموده و فایلی را نیز ضمیمه ایمیل خود کنید. همچنین همان‌طور که روی تلگرام خود پیامی را ویرایش می کنید، اینجا نیز پیش از Send کردن پیام، می‌توانید با لمس متنی که نوشته‌اید، گزینه edit را انتخاب کنید و متن خود را ویرایش نمایید.

در انتها با کلیک روی Send، ایمیل شما ارسال خواهد شد.

0/5 (0 نظر)