آیا می دانید چطور برنامه‌های نصب شده روی موبایل خود را قفل کنید؟

آیا تلفن‌همراه شما دست افراد زیادی قرار می‌گیرد، اما دوست ندارید به برنامه‌های شخصی شما دست پیدا کنند؟ برنامه ES App Locker اپلیکیشنی برای موبایل و تبلت‌های اندرویدی است که روی برنامه‌های نصب شده در موبایل یا تبلت اندروی  قفل‌گذاری می‌کند.

اگر با برنامه‌های ES File Manager و ES TaskManager آشنایی داشته باشید، متوجه خواهید شد که این برنامه نیز تولید شرکت ES Global است. برنامه ای‌اس اپ لاکر، برای قفل‌گذاری روی اپلیکیشن‌ها طراحی شده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید مشخص کنید که کدام‌یک از برنامه‌ها برای باز شدن، نیاز به واردن کردن رمزعبور یا پترن دارند.

برنامه‌های نصب شده روی موبایل خود را قفل کنیدنحوه کار با این برنامه بسیار ساده است. به این صورت که بعد از نصب و اجرای برنامه، فهرستی از اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی شما نمایش داده خواهد که که با روشن کردن کلید قفل هرکدام، می‌توانید آن برنامه را به لیست برنامه‌های قفل‌شده و محافظت‌شده انتقال دهید.

بعد از انجام مراحل فوق، برای ورود به این برنامه‌ها با درخواست وارد کردن کد یا پترن مواجه خواهید شد که پیش از این در تنظیمات برنامه وارد کرده بودید و می‌توانید به‌راحتی موبایل یا تبلت خود را دست دوستان و آشنایان خود قرار دهید. برای دانلود این برنامه می‌توانید به مارکت‌های معتبر اندروید مانند پلی استور مراعه نمایید.