در این مطلب شما را با معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل( call of duty mobile) آشنا می کنیم. همانطور که احتمالا می‌دانید، در هر یک از ماموریت‌های مهم ماموریت  مختلف، انواع کاراکترهای مختلف وجود دارد، اما شخصیت اصلی بازی بسیار شبیه به هم است.

وارد شدن به دنیای این فعالیت و بازی انرژی‌بخش و شناخت شخصیت‌های آن باعث می‌شود دفعه بعد که به کالاف دیوتی می‌روید با دیدی پذیراتر بازی کنید پس بیایید کمی درباره اسم شخصیت های کالاف دیوتی موبایل شناخت پیدا کنیم.

اگر میخواهید اطلاعات بیش‌تری درباره ی بازی ها و اینترنت گیمینگ به دست بیاورید به سایت شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت سر بزنید.

خرید اینترنت گیمینگ

 بررسی شخصیت های واقعی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که به احتمال زیاد می‌دانید، سری بازی Vital mission بازه‌های زمانی متفاوتی را به تصویر می‌کشد. از نبرد ویروس‌ها گرفته تا درگیری‌های جهانی و در کمال تعجب آینده را نشان می‌دهد.

در این انبوه سریال‌ها و در ماموریت‌های این بازی، واقعیت‌ها واقعا تایید می‌کنند که بسیاری از شخصیت‌ها به این سو و آن سو رفته‌اند، اما ما فقط قصد معرفی و بررسی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل را داریم که نقش قابل توجهی در بازی به عهده گرفته‌اند.

مقاله مرتبط: معرفی کدهای مخفی بازی کالاف دیوتی موبایل

کال آف دیوتی موبایل دارای تنوع بالایی از شخصیت‌ها است که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها انتخاب کنند. در زیر تعدادی از شخصیت‌های برجسته در این بازی آمده است:

 • کاپیتان جان پرایس (Captain John Price)

سرباز افسانه‌ای نیروهای ویژه بریتانیا و یکی از شخصیت‌های اصلی در سری مدرن وارفار. او به خاطر مهارت‌های رهبری و تاکتیکی‌اش شهرت دارد.

 • سایمون “گوست” رایلی (Simon “Ghost” Riley)

عامل نیروهای ویژه بریتانیا و یکی از شخصیت‌های محبوب سری مدرن وارفار. وی بالاکلاوا با الگوی جمجمه بر سرش می‌پوشد و به خاطر مهارت‌های نیرومندی و تاکتیکی‌اش شناخته می‌شود.

 • الکس میسون (Alex Mason)

عامل سیا و یکی از قهرمانان اصلی از سری بلک اپس. او سرباز باتجربه‌ای است و نقش مهمی در داستان بازی دارد.

 • دیوید “سکشن” میسون (David)

پسر الکس میسون و یکی از شخصیت‌های قابل بازی در کال آف دیوتی موبایل. او عضو یک یگان ویژه نیروهای عملیاتی مشترک (JSOC) است و در ماموریت‌های مختلف نقش مهمی ایفا می‌کند.

 • توماس مریک (Thomas Merrick)

عضو گوستز، یک واحد نیروهای ویژه آمریکا، که به خاطر مهارت‌های برتر در مبارزه و توانایی‌های رهبری‌اش شناخته می‌شود.

 • دیوید “پروفت” ویلکز (David “Prophet” Wilkes)

شخصیت ویژه‌ای با مسلح‌بودن به ابزار و سلاح‌های پیشرفته. او چشم سایبرنتیکی دارد و می‌تواند یک پهپاد جستجوگر را برای شناسایی و شکار دشمنان استفاده کند.

 • روئین (Ruin)

شخصیت ویژه‌ای با تخصص در مبارزه نزدیک‌برد. او با یک تفنگ گرابل مسلح شده است و می‌تواند با استفاده از آن در میدان نبرد حرکت کرده و دشمنان را مورد حمله قرار دهد.

 • بتری (Battery)

شخصیت ویژه‌ای با تخصص در سلاح‌های منفجره. او یک آتش‌زا با خود حمل می‌کند و می‌تواند یک ماشین جنگی را مستقر کند که گلوله‌های منفجره را شلیک می‌کند.

 •  سراف (Seraph)

شخصیت ویژه‌ای که به دقت و دقت بالا شهرت دارد. او از یک تفنگ تک‌تیرانداز استفاده می‌کند و می‌تواند یک نقطه‌یاب تاکتیکی را استقرار دهد تا دشمنان را برای تیم خود علامت‌گذاری کند.

 • شخصیت Player

در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل سری Dark Operations III، شخص اصلی داستان واقعاً به عنوان بازیکن شناخته می‌شد. که توسط طرفداران دیده نشد. راستش را بخواهید، افرادی که این سریال را در این ماموریت بازی کرده‌اند، ناگهان متوجه می‌شوند که هر کاری که انجام داده‌اند دقیقاً همان چیزهایی است که افسانه بازی انجام داده‌اند.

اگر بخواهیم تا حدودی دقیق‌تر در مورد این شخص صحبت کنیم، باید بگوییم که بازیکن در خاطره انگیزترین ماموریت خود آسیب دیده و کولاک کرد. با چنین وضعیتی، طرفداران شخصیت های کال اف از این یکی متنفرند. با این حال، از جمله مزایای این شخصیت کال اف دیوتی ، اسکین  و ظرفیت تغییر لایه دفاعی بازیکن بود. اگر این مقاله برای شما جذاب هست لازم است که بگویم اگر گیمر هستد و به دنبال بهترین اینترنت برای بازی و منزل و شرکت خود پیشنهاد ما به شما اینترنت با پهنای باند اختصاصی ماهان نت با بهترین سرعت و بالاترین کیفیت است .

مقاله مرتبط: بهترين بازی های ايفون رایگان

خرید اینترنت قسطی ماهان نت
 • شخصیت Yuri

همانطور که طرفداران شخصیت کال اف دیوتی موبایل می‌دانند، یوری قهرمان سری Advanced Fighting 3 است که در غیر این صورت Team 141 نامیده می‌شود. به عنوان یک قاعده، وظیفه شما به عنوان یوری در کار تیم 141 پایان دادن به سیزن Universal Conflict III است. و این کار توسط شما به پایان می‌رسد.

بسیاری از طرفداران، شخص یوری پس از بازی را به عنوان یک متخصص SAS و تیم 141 را یک کاراکتر خسته کننده می‌دانند. در هر صورت، در نهایت او یک کار شجاعانه فوق العاده انجام می‌دهد. او جان خود را از دست می‌دهد تا کاست بتواند ماکاروف را بکشد.

معرفی و بررسی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل
 • لوگان واکر

در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل یک نفر دیگر لوگان واکر است.که واقعاً به یک فانتوم تبدیل شده است. این پس از حمله آمریکا توسط اتحادیه رخ می‌دهد. شخصیت لوگان فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسد.

و در بیشتر موارد در مأموریت‌های مختلف برای کمک به آمریکا در این درگیری استفاده می‌شود. مشکل اصلی این بازی تکمیل آن است. این برای برخی از طرفداران عالی نبود. در نهایت مشخص می شود که لوگان زنده است و در یک محوطه زیرزمینی نگهداری می‌شود!

مقاله مرتبط: بهترین dns شکن برای بازی

اسم شخصیت های کالاف دیوتی موبایل
 • شخصیت Bohater Wojciech

Bohaterشخصیت بعدی در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل  شخصی است که شما در ماموریت فوق العاده در دست 3 کنترل می کنید. و واقعاً یک حمل کننده بزرگ Clean است. در ابتدای بازی، بوهاتر و تیم تانک او را کنترل می‌کنید.

تا یک حمل‌کننده بزرگ آلمانی معروف به Dark Noble را تعقیب کنند. شما باید در طول این ماموریت از یک شهر عبور کنید و قبل از رسیدن به آخرین هدف، تانک‌های زیادی را از بین ببرید.

شما همچنین می‌توانید با راه رفتن به عنوان قهرمان بازی کنید. به عنوان مثال، در یکی از ماموریت‌ها، بازیکن ابتدا سوار تانک می‌شود، اما دیر یا زود باید از آن پیاده شده و با پا به جلو برود. با وجود این، Bohater اولین و آخرین فرد Clean است که می توانید او را به عنوان قهرمان در تمام سری‌های بازی ببینید. بوهاتر از شخصیت های کال اف دیوتی است که همیشه طرفداران خاص خود را داشته است.

مقاله مرتبط:بهترین بازی اندروید 2022

شخصیت های واقعی کالاف دیوتی موبایل
 • شخصیت Joseph Allen

یک شخصیت مهم دیگر در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل جوزف آلن است. ماجرای او از این طریق معلوم می‌شود، او قبلا افسر بوده است و پس از آن در تیم 141 انتخاب شده است. در به یاد ماندنی‌ترین ماموریت خود، آلن باید به جمع ماکاروف نفوذ کند.

خرید اینترنت ADSL

این یک ماموریت بسیار بزرگ بود. علاوه بر این، او این کار را به طور مؤثر انجام داد. و در یک حمله سرکوبگر روانی به یک ترمینال هوایی روسیه به تجمع ماکاروف نفوذ کرد. با این حال، ماکاروف دریافته بود که آلن یک عامل مخفی است. در نتیجه، پس از حمله و آغاز درگیری جهانی III، او را کشت.

شخصیت های کالاف موبایل
 • شخصیت Nick Reyes

در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل شخصیت نیک ریس در سری بازی ماموریت مهم: مبارزه بی حد و حصر و رهبر یک سفینه فضایی قرار گرفته است و نقش یک فرمانده را بازی می‌کند. نکات جالب توجه زیادی در رابطه با این شخصیت کالاف دیوتی موبایل وجود دارد، از جمله سفر به سیارات مختلف. بالاخره نیک ریس در فضا خودش را قربانی  می ‌کند و از خفگی می گذرد.

 • شخصیت Jason Hudson

در این بخش از معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل روایت این شخصیت این است که پس از بازگشت آرتیسان از ورکوتا، جیسون هادسون تبدیل به دروازه‌بان او می شود. به همین ترتیب، این شخصیت به‌علاوه در ماموریت اصلی فوق‌العاده موجود در سری بازی‌های Dark Operations حضور دارد.

و بازیکن باید او را برای چند ماموریت در این بازی کنترل کند. هادسون افسانه ماموریت‌هایی است که هدف آنها شکار دانشمندان پشت گاز Nova-6 می‌باشد.

 • جک میچل

جک میچل یکی از شخصیت های کالاف دیوتی موبایل است که ابتدا در نیروی دریایی بود و بعداً در سازمان کتاب نقشه شروع به کار کرد. اما پس از مدتی متوجه می‌شود که این سازمان اهداف شیطانی دارد و سعی در نابودی آنها دارد. میچل با بخشی از همراهان مادام العمر خود شروع می‌کند و تمام دنیا را نجات می‌دهد.

شخصیت های کال اف دیوتی
 • دیوید میسون

داستان دیوید میسون نیز در بین معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل بسیار جذاب است. او فرزند الکس است و یکی از بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل در سری بازی Dark Operations II است.

این شخصیت قهرمان این بازی است و هدف اصلی او جلوگیری از نابودی ایالات متحده آمریکا توسط یک ستمگر روانی است که در پایان بازی، دیوید موفق می‌شود و رائول منندز را می‌کشد.

 • شخصیت Gary “Roach” Sanderson

Cockroach نیز یکی از شخصیت‌های مختلف Call af Duty Versatile است که در سری بازی‌های Cutting edge Fighting 2 به عنوان Team 141 وجود دارد. این شخصیت به ردیابی ماکاروف و جلوگیری از فجایع متعدد کمک می‌کند.

به هر حال، در نهایت، او توسط ژنرال شپرد فروخته می‌شود و زنده زنده سوزانده می‌شود.

 • شخصیت Paul Jackson

پل جکسون باید در سریال Cutting edge Fighting به عنوان یک تفنگدار دریایی قابل مشاهده می‌باشد. هدف اصلی او یافتن فردی به نام اسد است و در سراسر شرق نبرد می کند و ماموریت‌های متعددی را به پایان می‌رساند.

به هر حال، در نهایت او پس از انفجار یک ابزار اتمی کشته می‌شود. بازیکن پاس خود را در پایان بازی خواهد دید. صحنه عبور او برای طرفداران بسیار بد است و او اسطوره فهرمانی است که در نهایت در این سری می‌میرد.اگرچه در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل سرگذشت این قهرمان کمی غم انگیز بود اما همواره محبوب گیمرها است.

 • نیکولز

در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل نیکولز را می‌توان در میان شخصیت‌های محبوب کلاف دیوتی نام برد. او اسطوره آمریکایی در ماموریت فوق العاده در سری 3 است. روایت این شخصیت از فرانسه در سنت لو شروع می‌شود.

که در حال نبرد است و همراهان خود را در محل از دست می‌دهد. در نهایت بعد از اتمام ماموریت‌ها پیشرفت کرده و به عنوان سرجوخه به ماموریت‌های دیگر می‌روید.

گرفتن شخصیت های کالاف دیوتی موبایل
 • شخصیت Kyle “Gaz” Garrick

این شخصیت در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل با Chief Cost کار می کند و داستان او پس از حمله به لندن شروع می شود. هدف اصلی گاریک ردیابی هادیر کریم است.

با توجه به این واقعیت که او پشت حملات جدید بود می‌توان گفت در نهایت، پس از پایان بازی، گاریک برای تیم 141 ضروری است و لقب مستعار Gaz را می‌گیرد.

 • شخصیت James Doyle

این شخصیت قهرمان ماموریت Assembled Hostile و Important در سری 3 است. بازی کالاف دیوتی 3 به عنوان این شخص ابتدا با چتر نجات در فرانسه فرود می آیید و باید اهداف آلمانی را از بین ببرید و با آنها بجنگید. سری دیگر ماموریت‌های این بازی باید رانندگی کنید که بر انرژی بازی می‌افزاید.

 • شخصیت Derek “Frost” Westbrook

تحلیل شخصیت های کال آف دیویتی آیس یک نفر دیگر در Callof Duty Versatile است و داستان او به شرح زیر است: او فردی از دلتا پاور است و هدف اصلی او نبرد در جوامع شهری مختلف در سراسر کره زمین برای نجات رهبر آمریکا و رهبر است.

روسیه بدیهی است که او همراه با گروه خود با کمک فرمانده کاست، چگونگی پایان دادن به مناقشه با روسیه و پایان دادن به درگیری جهانی III را کشف می کند. می‌توان اشاره کرد که derek بهترین شخصیت کالاف دیوتی موبایل محسوب می‌شود.

 • شخصیت Ronald “Red” Daniels

اکنون به بخش جذاب معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل  می‌رسیم. هر زمان که برای اولین بار با این شخص ملاقات کردید، او در حال رسیدن به سواحل دریای نرماندی است. به عنوان این شخص، با گذشته و زندگی خانگی و خواهر و برادرش آشنا می شوید. و در نظر داشته باشید که در حال نبرد در سواحل دریای نرماندی، شما هدایت red را برعهده دارید تا زمانی که اردوگاه آزادی آلمان را پیدا کنید.

تمام شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

چرا باید از خدمات ماهان نت استفاده کنیم؟

سرعت و کیفیت اینترنت امروزه بحث داغ مهمانی ها و جلسات کاری است.

سرعت اینترنت حتی حالت رقابتی هم پیدا کرده است. به عنوان مثال اگر شما خبرنگار یک سایت خبری باشید اگر زودتر از همکارانتان اخبار مهم را منتشر کنید از وجهه بالاتری برخوردار خواهید بود.

سرعت اینترنت و مودم های خانگی امروزه حدود 4 مگ میانگین سرعت تخمین زده شده است.

اما ماهان نت با سرعت 80 مگ بر ثانیه شما را شگفت زده می‌کند.

اعتبار و خدمات ماهانت نت

علاوه بر سرعت ماهان نت تضمین کند که بهترین کیفیت اینترنت و پشتیبانی را به کاربران خود ارائه می‌دهد .

و همینطور ماهان نت خدمات گسترده ای از انواع سرویس اینترنت مانند اینترنت td‑lte ، اینترنت adsl ، اینترنت گیمینگ ، اینترنت نقطه به نقطه یا پهنای باند اختصاصی، و … دارد.

برای اطلاع از جشنواره ها و تخفیفات ماهان نت می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

سوالات پر تکرار

شخصیت فرح احمد کریم در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل  چه نقشی دارد؟

شخصیت فرح احمد بدون سابقه برای سری راه اندازی مجدد Cutting edge Fighting 2019 ظاهر شد. زمانی که این شخصیت در قلمرو این بازی ظاهر شد، بلافاصله به عنوان یکی از معروف‌ترین شخصیت های کالاف موبایل شناخته شد.

او فرمانده اصلی قدرت آزادی اورزیکستان است و با افراد تیم 141 همکاری می کند تا کشورش را از دست رومن بارکوف آزاد کند. شخصیت های زن کالاف دیوتی موبایل معمولا طرفداران خاص خود را دارند.

كاپيتان پرايس در معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل کیست؟

یک  نام شخصیت های کالاف دیوتی موبایل سری بازی‌های ندای وظیفه است. اولین حضور او در بازی نخستین نسخه ، ندای وظیفه بود آخرین حضور او هم در در ندای وظیفه ، جنگاوری نوین ۲ است.

0/5 (0 نظر)