شاید قبلاً هیچ مشکلی در استفاده از شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نداشتید اما در ورژن جدید آن شاهد مشکلات متعددی شده باشید. در این مطلب شما را با راه حل رفع مشکلات اینستاگرام آشنا می‌کنیم.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیا است که از طریق اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. این برنامه با بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در حال حاضر در ایران با مشکلاتی مواجه شده است و ماهان‌نت هیچ تاثیری روی کاهش کیفیت این اپلیکیشن نداشته است.

استفاده از نسخه وب اینستاگرام

برای رفع محدودیت و کندی‌های اینستاگرام می‌توانید در مرورگر موبایل یا لپ‌تاپ خود آدرس www.instagram.com را جستجو کنید. در نسخه وب تمام قابلیت ها و امکانات اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار داده شده و فقط قابلیت پست گذاری ارائه نشده است.

استفاده از VPN

از دیگر راه کارهای موجود برای سهولت در دسترسی به اینستاگرام، استفاده از VPN (Virtual Private Network) است. شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلایلی از جمله فیلترینگ هوشمند با مشکلاتی از جمله کاهش سرعت در باز شدن پست‌ها، مشکل در آپلود کردن پست و غیره مواجه شده است که با استفاده از راهکاری مانند vpn یا فیلترشکن می‌توانید آن را حل کنید.