هري پاتر (Harry Potter) یکی از بزرگترین مجموعه‌های فانتزی عصر حاضر است که با وجود مرور بیش از ۲۵ سال از انتشار کتاب اول توسط جی. کی. رولینگ، همچنان در میان طرفداران پرطرفداری دارد. از زمان عرضه نخستین فیلم هري پاتر توسط شرکت برادران وارنر در سال ۲۰۰۲، تعداد زیادی تلاش برای ایجاد بازی‌ها و انواع دیگری از آثار مرتبط با این دنیای فانتزی صورت گرفت.

بسیاری از این بازی‌ها با همکاری شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تولید شدند، اما موفقیت عمده‌ای کسب نکردند و مخاطبان را راضی نکردند. از آن زمان تا به امروز، ما همیشه منتظر یک بازی با کیفیت واقعی از دنیای جادوگری خلق شده توسط رولینگ بودیم. بازی هاگوارتز لگسی (harry potter hogwarts) در سبک اکشن نقش‌آفرینی توسط شرکت‌های وابسته به برادران وارنر تولید و منتشر شده است و نهایتاً به مخاطبان ارائه شده است. تا انتهای این مطلب همراه سایت شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت باشید.

تجربه واقعی دنیای جادو در جهان بازی Hogwarts Legacy

بخش قابل توجهی از جادوی بازی هاگوارتز لگسی دقیقاً از همین مفهوم گرفته شده است؛ هاگوارتز بازی به گیمر اجازه می‌دهد تا در دنیای هاگوارتز دقیقاً همان کارها را انجام دهد که در آنجا دوست دارد.

گرافیک بازی هاگوارتز لگسی

وقتی که در رویاهایتان جغد دعوتنامه شما را می‌آورد، بیشتر می‌خواستید که بعد از تبدیل شدن به یک دانش‌آموز مدرسه، وقت خود را چگونه سپری کنید؟ آیا در کلاس‌های مختلف مثل گیاه‌شناسی حاضر شوید؟ به مبارزه با جادوگرهای تاریک بپردازید؟ با جاروی جادویی پرواز کنید؟ از مغازه‌های هاگزمید خرید کنید؟ به گرینگاتز سر بزنید؟ خوراکی‌های عجیب و غریب بخورید؟ با موجودات فوق‌العاده مانند هیپوگریف برخورد کنید؟ وارد مکان‌های مخفی شوید؟ با دانش‌آموزان دیگر ماجراجویی کنید؟ در بازی هاگوارتز legacy ، تمام این امکانات برای شما فراهم شده‌اند تا بتوانید دنیای جادویی هاگوارتز را واقعا تجربه کنید. اگر در رابطه با گیم پلی هاگوارتز لگسی شک دارید، همین الان شک خود را کنار بگذارید و این بازی بی‌نظیر را امتحان کنید.

گرافیک فوق العاده

یکی از مولفه‌های بسیار مهم در در زمان دانلود بازی هاگوارتز لگسی برای pc یا بازی هری این است که گرافیک فنی بسیار برجسته‌ای دارد. بدون شک، باید تایید کرد که بسیاری از مخاطبان این اثر، حتی قبل از اینکه به جزئیات دیگر بازی فکر کنند، در جستجوی یک شبیه‌ساز واقعیت مجازی برای تجربه دانش‌آموزی در هاگوارتز هستند. آنها می‌خواهند هر طور شده، دانش‌آموزانی از مدرسه علوم و فنون جادوگری باشند. به این ترتیب، هر بخش از جزئیات گرافیکی بازی، تأثیر مستقیمی بر روی عمق و غرق شدن فرد در این دنیای جادویی دارد و نقش مهمی در تجربه بازی هاگوارتز لگسی ایفا می‌کند.

مقالات جذاب : دانلود بازی امانگ اس

کلاه گروه بندی

تقریباً یک ساعت پس از شروع بازی hogwarts legacy ، خود را در هاگوارتز یا دهکده هاگوارتز می‌یابید، در حالی که یک کلاه سخنگو بر سرتان قرار دارد. این کلاه سوالاتی از شما می‌پرسد و بر اساس پاسخ‌هایتان، یکی از گروه‌های مختلف را به شما پیشنهاد می‌دهد. با این حال، مهمترین نکته بازی هاگوارتز لگسی دانلود شده این است که انتخاب شما تأثیر زیادی بر روی پیشرفت داستان و چگونگی پیشروی در بازی نخواهد داشت. در واقع، تأثیر اصلی انتخاب گروه در بخش‌های مختلفی مانند تعامل با شخصیت‌ها، دسترسی به اتاق‌ها و مشاهده تغییرات جزئی در برخی موارد مانند دیالوگ‌ها و آیتم‌های تزئینی خواهد بود. بنابراین، انتخاب گروهی خاص تأثیر زیادی بر ماموریت‌ها در بازی Hogwarts Legacy برای پلی استیشن ندارد و هیچ مزیت انحصاری خاصی را به شما نمی‌دهد. انتخاب گروه تنها تصمیمی است که به طور کاملاً شخصی توسط شما انجام می‌شود. اسلایدرین، گریفیندور، ریونکلا یا هافلپاف؟ کدام را انتخاب می‌کنید؟

مقالات مرتبط : بازی های survival

چوب دستی بازی هاگوارتز لگسی ps5

زمانی که بازی هاگوارتز لگسی برای پلي استيشن آغاز می‌شود، شما از یک چوب دستی قرضی استفاده می‌کنید، اما در نهایت باید چوب دستی شخصی خود را بسازید. این حادثه در ساعات اولیه بازی اتفاق می‌افتد و زمانی که این لحظه فرا می‌رسد، به شما اجازه می‌دهد تا چوب دستی خود را با استفاده از روش‌های مختلف و با توجه به نوع چوب، طول و طراحی آن، شخصی‌سازی کنید. با این حال، مانند انتخاب گروه یا سایر تصمیمات اختیاری در گيم پلي ، نوع چوب دستی شما نیز تأثیری آنچنانی بر روند پیشروی بازی ندارد. انتخاب نوع چوب دستی فقط جنبه‌ی تزئینی و شخصی‌ دارد، بنابراین می‌توانید هر نوعی را که دلتان بخواهد انتخاب کنید.

چوب های جادوی بازی هاگوارتز لگسی

المان‌های مهم بازی Hogwarts Legacy چیست ؟

برای این که تجربه لذت بخشی در دنیای مجازی هاگوارتز داشته‌باشید، سازندگان این بازی عناصر جذابی را به آن اضافه کرده‌اند که به انتقال حس واقعی از بازی کمک می‌کند.

پازل‌ها

در طول بازی هاگوارتز لگسی ، با طلسم‌های مختلفی آشنا می‌شوید که به انواع خاصی از پازل‌ها و تعاملات در بازی مرتبط هستند. این پازل‌ها در سراسر دنیای بازی پراکنده شده‌اند و اغلب زمانی که به آن‌ها نزدیک می‌شوید، به چشم می‌آیند. با این حال، بازی هاگوارتز لگسی برای پی سی به شما نمی‌گوید کدام طلسم را باید بر روی هر پازل استفاده کنید، بنابراین بهتر است هر بار که با نوع جدیدی از این پازل‌ها مواجه می‌شوید، همه‌ی قدرت‌های جادویی خود را امتحان کنید. البته برخی از پازل‌ها در بازی هاگوارز لگسی به طور واضح نشان داده می‌شوند و شما می‌توانید طلسم‌های خاصی مانند “Reparo” را برای تعمیر اشیاء شکسته در آنها استفاده کنید.

طلسم Revelio

طلسم “رولیو” اساساً به شما نوعی دید کارآگاهی می‌دهد و هر زمانی که در طول بازی هاگوارتز لگسی ps4 از آن استفاده می‌کنید، عناصر مهم در محیط به شکل برجسته برایتان نمایش داده می‌شوند. این طلسم نه تنها برای اطمینان حاصل کردن از عدم از دست دادن صندوقچه‌های گنجی مفید است، بلکه همچنین در حل پازل‌ها نیز می‌تواند کمک‌کننده باشد. به علاوه، این راهنمای بازی هاگوارتز نحوه‌ پیدا کردن صفحات پنهان راهنما (Field Guide pages) را به شما نمایش می‌دهد.

طلسم رولیو در بازی هاگوارتز لگسی

صندوقچه‌های بینا!

باز کردن صندوقچه‌های چشم‌دار، یکی از فعالیت‌های فرعی موجود در بازی Hogwarts Legacy برای کامپیوتر است که پس از دانلود بازی هاگوارتز لگسی برای کامپیوتر فعال می شود. شما به طور مکرر این صندوقچه‌های بزرگ چشم دار را در سراسر جهان بازی پیدا می‌کنید. با این حال، باز کردن آن‌ها چندان سخت به نظر نمی‌آید. پس از گذشت مدتی از بازی، شما افسون “Disillusionment” را یاد می‌گیرید که به شما امکان می‌دهد تا نامرئی شوید. کافی است از این طلسم استفاده کنید و چشم‌های روی این صندوقچه‌ها دیگر نمی‌توانند شما را ببینند و به شما اجازه می‌دهند تا نزدیک شده و آن‌ها را باز کنید.

اینترنت LTE

دشمنان بازی

طبق راهنمای هاگوارتز لگسی، دشمنان بازی Hogwarts Legacy برای ایکس باکس از مزدوران و جادوگران سیاه که به صورت انسانی ظاهر می‌شوند تا گابلین‌ها، مردگان متحرک، ترول‌ها و عنکبوت‌های غول‌پیکر تشکیل شده‌اند.

دشمنان در بازی hogwarts legacy

مراحل هاگوارتز لگسی

این بازی دارای ماموریت‌هایی است که به هر کدام در مرحله‌ای متفاوت از بازی ارائه می‌شوند. در کل بازی هاگوارتز دارای سه دسته است که دسته اول به نام «مسیر طلایی» شناخته می‌شود. در این مرحله ماموریت‌های اصلی به صورت داستانی پیش می‌روند.

سپس دسته دوم این بازی که مرحله فرعی نام دارد به اجرا در می‌آید. مرحله یا نوبت سوم بازی نیز مربوط به تکالیف مدرسه جادو است که باید انجام دهید. در این مرحله باید با انواع وردهای جادو آشنا شوید که قادر به انجام راحت‌تر ماموریت‌ها باشید.

در ماموریت‌های اصلی این بازی نیز یادگیری جادو را خواهید آموخت. در این دسته مراحل متفاوتی وجود دارد که یادگیری جادوی کهن یکی از آنها است که باید در مقابل دشمنان از آن استفاده شود. ماموریت‌های اصلی بازی هاگوارتز به گونه ای طراحی شده‌اند که برای انجام آنها باید به قسمت تازه‌ای از نقشه نگاه کنید و سپس به ماجراجویی خود ادامه دهید.

طراحان و تولیدکنندگان این بازی بسیار معروف و پرمخاطب از این طریق شما را با دنیای بازی آشنا می‌کنند. انجام ماموریت‌های فرعی یا جانبی نیز روی تقویت شخصیت قهرمان اصلی داستان تاکید دارند که به او این فرصت را می‌دهند که از محیط های مخفی دیدن کند.

بدین طریق شما قادر به یادگیری رازهای بازی هاگوارتز خواهید بود. این مراحل به شما آزادی بیشتری می‌دهند که با انتخاب خود بازی را پیش ببرید و در مورد سرنوشت سایر شخصیت‌های بازی تصمیم بگیرید. در مرحله سوم Hogwarts Legacy بعد از انجام تکلیف‌های کلاسی قادر به یادگیری وردهای جدید خواهید بود و رازهای بیشتری را کشف خواهید کرد. در واقع با مطالعه راهنمای آموزش هاگوارتز لگسی به خوبی از پس این بازی هیجان انگیز برخواهید آمد.

دانلود بازی هاگوارتز لگسی برای اندروید

برای دانلود بازی Hogwarts Legacy حداقل به سیستمی با مشخصات زیر نیاز است:

  • ویندوز 10 با پردازنده و 64-bit و operating system
  • سیستم 5 هسته ای 6600
  • حافظه رام 16 گیگابایت و AMD Ryzen 5 1400 (3.2Ghz
  • کارت گرافیک مدل NVIDIA GeForce GTX 960 با 4 گیگابایت
  • فضای در دسترسی 85 گیگابایت

قبل از خرید بازی هاگوارتز لگسی باید به مشخصات کامیپوتر یا لپ تاپ خود توجه کنید و سپس اگر دارای سیستمی با حداقل اطلاعات ذکر شده هستید، نسبت به خرید این بازی یا دانلود آن اقدام کنید. برای دانلود رایگان این بازی نسخه کرک شده آن در دسترس است. برای دانلود بازی هاگوارتز لگسی برای اندروید باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.
  2. قابل کرک شده و فشرده این بازی را با برنامه WinRar اکسترکت کنید و فایل مورد نظر را از طریق نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount به اجرا درآورید.
  3. سپس بازی را نصب بازی کنید.
  4. فایل های موجود در پوشه EMPRESS را کپی و در محل نصب بازی Paste کنید.
  5. بعد از انجام مراحل فوق، بازی را اجرا کنید.

سفر به هاگوارتز با اینترنت گیمینگ ماهان نت

ماهان نت با افتخار به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان اینترنت گیمینگ پر سرعت با تمرکز ویژه بر کاهش حداکثری پینگ و ارائه اتصالات پایدار و بدون قطعی، به گیمرها امکان می‌دهد تا به بهترین شکل در دنیای بازی‌های آنلاین به تجربه‌های جدید بپردازند. از سرعت فوق‌العاده اینترنت های ماهان نت همچون گیمینگ، اینترنت LTE و…. تا پشتیبانی حرفه‌ای سایت و اینستاگرام رسمی ماهان نت باعث می‌شود تا تجربه‌ی گیمینگ شما به یک سطح جدید از سرگرمی برسد.

جمع بندی

حدود ۲۶ سال پس از انتشار کتاب اول هري پاتر، در نهایت یک بازی ویدیویی شگفت‌انگیز برای طرفداران هری پاتر منتشر شد. دانلود هاگوارتز لگسی توانسته است باعث تبدیل شدن گیمرها به دانش‌آموزان مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز شود و آنها را برای ساعت‌ها به دنیای جادویی هري پاتر بکشاند.

سؤالات متداول

در ادامه به سوالات متداول شما در مورد بازی هاگوارتز لگسی پاسخ می دهیم.

بازی هاگوارتز لگسی برای چه کنسول هایی است ؟

بازی هاگوارتز لگسی گیم پلی برای انواع کنسول‎‌ها از جمله براي ps4، ps5، ایکس باكس وان (xbox one) و همچنین کامپیوترهای شخصی ارائه شده‌است.

طلسم‌های به کاررفته در بازی هاگوارتز لگسی برای اندروید چیست؟

در طول داستان بازی ۲۰ به علاوه ۳ (طلسم‌های نابخشودنی)، به شما ۲۳ طلسم مختلف را می‌دهد که با انجام ماموریت‌های جانبی و مراحل فرعی متعدد، می‌توانید آن‌ها را آزاد کنید و در هر زمان و مکانی از آن‌ها استفاده نمایید. همچنین، در بازي هري پاتر ps4 طلسم‌های بسیار بیشتری وجود دارند که در لحظات حیاتی قابلیت‌های خود را نمایان می‌کنند. به عنوان مثال، در هنگام پیشروی در نبرد وقتی که دشمن توانایی دیدن شما را ندارد، با نزدیک شدن به او و استفاده از طلسم تاتالوس، می‌توانید او را فلج کنید. همچنین، در صورت نیاز به دفاع فوری، می‌توانید از طلسم استوپیفای استفاده کرده و دشمن را از ادامه مسیر خود باز دارید.

وسعت بازی هاگوارتز لگسی برای ایکس باکس وان چقدر است؟

ممکن است به نظر برسد که با وجود محدودیت جغرافیایی دنیای بازی که شامل قلعه هاگوارتز، دهکده هاگزمید و جنگل ممنوعه است، دنیای این اثر بیش از حد کوچک باشد. اما جالب است بدانید که این مناطق به همراه سایر بخش‌های نقشه به اندازه‌ی کافی بزرگ و گسترده هستند، به طوری که گشت و گذار در آن‌ها ساعت‌ها از وقت شما را می‌گیرد. حتی برخی از مناطق به گونه‌ای دقیق طراحی شده‌اند که به یادآور اتفاقات مهم و رویدادهای متنوعی هستند که در سری کتاب‌ها و فیلم‌های سینمایی هري پاتر شاهدشان بودیم.

0/5 (0 نظر)