اپلیکیشن Dumpster: به‌راحتی تصاویر و فایل‌های پاک شده را بازگردانید!

حتماً این اتفاق برای شما هم افتاده که وقتی در محیط گالری یا فایل منیجر هستید، به اشتباه دستتان به کلید Delete خورده و بعضی از تصاویر و اطلاعات حذف می‌شود. احتمالاً اولین راهی که به ذهنتان برسد، استفاده از نرم‌افزارهای ریکاوری باشد.

اپلیکیشن دامپستر Dumpster راه‌حل ساده‌ای برای بازیابی فایل‌های حذف شده است. این برنامه درست مثل Recycle Bin در ویندوز عمل می‌کند، به‌این صورت که با نصب این برنامه، کلیه فایل‌های حذف شده از حافظه موبایل به فضای دامپستر منتقل خواهند شد.

اپلیکیشن Dumpster: به‌راحتی تصاویر و فایل‌های پاک شده را بازگردانید!

اپلیکیشن Dumpster: به‌راحتی تصاویر و فایل‌های پاک شده را بازگردانید!

وقتی وارد منوی دامپستر شوید، می‌توانید تمام فایل‌های پاک شده که فرمت‌های آن jpg , mpg, avi, doc, ppt, mp4, mp3, zip, pdf, rar و تمام فرمت‌های متداول است را به صورت فهرست شده مشاهده نمایید. اینجا می‌توانید فایل های مهم را بازگردانی کرده و سایر فایل‌های بی‌اهمیت را از حافظه پاک کنید.

از دیگر ویژگی‌های این برنامه، امکان پاک سازی خودکار آن است. با استفاده از این ویژگی‌ می‌توانید به برنامه زمان‌بندی دهید در موعد مشخص (مثلا هفته‌ای یک بار) تمام فایل‌های موجود در آن حذف شوند. اما بهترین امکان آن در نسخه Pro، قابلیت رمزگذاری روی برنامه است، تا کسی بدون اجازه شما وارد این برنامه نشود.

برای استفاده از دامپستر نیازی به اینترنت نیست و به صورت آفلاین کار می‌کند. شایان ذکر است این برنامه برای گوشی‌های اندرویدی طراحی شده است.

 

برای دانلود اپلیکیشن Dumpster به لینک زیر مراجعه نمایید:

گوگل پلی