چرا باید برای دانلود dumpster زمان صرف کنم؟ با برنامه‌های recovery و بازیابی اطلاعت لپ‌تاپ چقدر آشنایی دارید؟ اصلا چندبار شده که به هر دلیلی اطلاعاتی را درگوشی یا لپتاپ خود پاک کرده‌ باشید. و بعد به آن نیاز پیدا کرده‌اید؟ اگر تا الان این شرایط برایتان اتفاق افتاده پس علت دانلود برنامه دامپستر  را خواهید دانست.

اما برای آن دسته که تا الان به اطلاعات پاک شده خود نیاز پیدا نکرده‌اند. باید بگوییم که همچون بازیابی اطلاعات پاک شده از سطل آشغال ویندوز، برای ریکاوری اطلاعات پاک شده از اندروید هم برنامه‌ای وجود دارد که به آن برنامه dumpster می‌گویند. حال این که از کدام وب سایت برنامه دامپستر را دانلود کنیم؟ و این که تفاوت نسخه کرک شده با نسخه عادی برنامه dumpster چیست؟ را در ادامه این مقاله باهم مرور خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه های کاربردی تلفن همراه و اینترنت پرسرعت به سایت شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت مراجعه کنید.

برنامه دامپستر چیست؟

حتماً این اتفاق برای شما هم افتاده که وقتی در محیط گالری یا فایل منیجر هستید، به اشتباه دستتان به کلید Delete خورده و بعضی از تصاویر و اطلاعات حذف می‌شود. احتمالاً اولین راهی که به ذهنتان برسد، استفاده از نرم‌افزارهای ریکاوری باشد.

دانلود برنامه دامپستر Dumpster راه‌حل ساده‌ای برای بازیابی فایل‌های حذف شده است. این برنامه درست مثل Recycle Bin در ویندوز عمل می‌کند. به‌این صورت که با نصب این برنامه، کلیه فایل‌های حذف شده از حافظه موبایل به فضای دامپستر منتقل خواهند شد.

دانلود برنامه دامپستر

دانلود Dumpster برنامه ای واجب برای تمام گوشی ها

تصور کنید تمام طول ترم تلاش کرده‌اید و برای پایان نامه دانشگاهی خود مجموعه‌ای کامل از عکس و فیلم تهیه نموده‌اید. و در یک بعد از ظهر خیلی خیلی معمولی خواهر کوچکتان به صورت کاملا غیره منتظره در حین بازی با موبایل شما باعث پاک شدن لحظه به لحظه تلاش‌های گذشته و نمره‌های آینده‌تان شود.

در این لحظه اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد چیست؟ قول می‌دهم تنها آرزوی شما این خواهد بود که ای کاش با دانلود برنامه بازیابی عکس و فیلم dumpster  این کابوس تلخ را به رویایی شیرین تبدیل می‌کردید.

پس توصیه ما به شما این است که برای دانلود dumpster مکس نکنید. اپلیکیشن dumpster premium فضای زیادی اشغال نخواهد کرد. اما تاثییر بسیار زیادی در لحظه‌های تلخ از دست دادن فیلم و عکس و فایل‌های مهم زندگیتان خواهد داشت.

مزایای دانلود  Dumpster نسبت به برنامه ریکاوری

اما همانطور که با عملکرد برنامه‌های ریکاوری آشناهستید، زمان زیادی برای بازیابی اطلاعات صرف خواهد شد. در صورتی که احتمال برگشتن عکس یا فایلی که مد نظرتان است خیلی کم و گاهی برگشت ناپذیر است. اما با دانلود dumpster دیگر نیازی به استفاده از برنامه‌های دیگر ریکاوری نیستید.

در این مقاله در خصوص نحوه استفاده از dumpster pro و روش recovery اطلاعات با این نرم‌افزار و نیز بهترین مسیر دانلود برنامه دامستر نسخه پریمیوم، بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اپلیکیشن دامپستر dumpster راه حل ساده‌ای برای بازیابی فایل‌های حذف شده است. این برنامه درست مثل recycle bin در ویندوز عمل می‌کند. به این صورت که با نصب این برنامه، کلیه فایل‎های حذف شده از حافظه موبایل به فضای دامپستر منتقل خواهند شد.

مقاله مرتبط: دانلود برنامه face app

کاربرد نرم‌افزار

اگر تصمیم دارید برای دانلود Dumpster اقدام کنید بدانید که روش کار با این برنامه بسیار آسان است. بعد از دانلود برنامه کاربردی سطل زباله اندروید چیزی شبیه به یک سطل آشغال موقت در ویندوز (یا به عبارتی همان recycle bin) را بهگوشی خود اضافه می‌کنید.

با نصب اپلیکیشن dumpster premium در صورتی که فایلی از مجموعه فایل‌های گوشی شما به هر دلیلی حذف شد. ابتدای امر به این محل از دستگاه انتقال پیدا می‌کند. و در ادامه بسته به تنظیمات اولیه که کاربر برای برنامه تعریف کرده است. بعد از گذشت چند روز به طور خودکار حذف می‌شوند.

برای دانلود این برنامه و تمامی برنامه ها نیاز به اینترنت پرسرعت دارید. برای اطلاع از ویژگی های یک اینترنت خانگی خوب مقاله بهترین اینترنت خانگی را مطالعه کنید.

دانلود برنامه دامپستر نسخه پرمیوم

دانلود dumpster نسخه پرو

پس از دانلود برنامه dumpster نسخه پرو و نصب آن، شما نگران اشغال فضا توسط این نرم‌افزار نخواهید بود چرا که می‌توانید از بخش تنظیمات نرم‌افزار dumpster مشخص کنید که کدام دسته از فایل‌ها (ویدئو، تصاویر، برنامه‌ها و…) با این روش حذف شوند. و فایل‌های پاک شده تا چندروز در این قسمت موقت باقی بمانند.

به طور مثال اگر برای شما فایل عکس‌ها مهم است. بعد از دانلود dumpster نسخه کامل، می‌توانید در قسمت تنظیمات آن گزینه تصاویر(dumpster image) را انتخاب کنید. تا در زمان پاک شدن خودکار را هم روی یک روز تنظیم کنید. در این صورت هم عکسی را به طور اتفاقی از دست نخواهید داد هم فضای زیاد ازگوشی اشغال نخواهید کرد. در صورتی که مجموعه فیلم‌ها برایتان مهم است و احساس می‌کنید شاید به video recovery  نیاز خواهید داشت. تنظیمات برنامه سطل آشغالگوشی خود یا همان dumpster را برای videoفایل تنظیم کنید.

بازگردانی راحت فایل ها با دانلود dumpster

لازم است بدانید هرچه تنظیمات مربوط به نگهداری فایل‌ها را بای مدت زمان طولانی‌تری قرار دهید. از دست رفتن اطلاعاتتان غیرممکن خواهد شد و بازگردانی و بازیابی اطلاعات نیز راحت‌تر خواهد شد.در قسمت تنظیمات نیز خوشبختانه گزینه‌ای افزوده شده است که با استفاده از آن می‌توان رمز عبوری را برای این برنامه اندروید قرار داد.

این رمز عبور پس از دانلود برنامه دامپستر کمک خواهد کرد تا در بخش امنیت فایل‌های نگهداری شده، مشکلی پیش نیاید. در صورت دانلود dumpster و استفاده از این اپلیکیشن و مواجهه با هر گونه  اشکال می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی در مرکز بازیابی و بازگردانی اطلاعات تماس گرفته و جویای راهنمایی شوید.

منوی برنامه dumpster

وقتی وارد منوی نرم‌افزار dumpster  شوید، می‌توانید تمام فایل‌های پاک شده که فرمت آنها rar،pdf،zip،mp3،mp4،ppt،doc،avi،mpg،jpg و دیگر فرمت‌های متداول است را به صورت فهرست شده مشاهده نمایید. اینجا می‌توانید فایل‌های مهم را بازگردانی کرده و سایر فایل‌های بی اهمیت را از حافظه پاک کنید.

ویژگی های برنامه Dumpster

از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن dumpster امکان پاکسازی خودکار آن است. با استفاده از این ویژگی می‎توانید به برنامه زمان‌بندی دهید تا در زمان مقرر تمام فایل‌ها را پاک کند.

از دیگر مواد مورد توجه نرمافزار dumpster این است که به غیر از زمان دانلود برنامه دامپستر دیگر نیازی به اینترنت ندارید. و برنامه کاملا به صورت آفلاین قابل استفاده است. اما یکی از نقاط منفی اپلیکیشن dumpsterشاید این باشد که این برنامه ریکاوری فقط برای اندروید طراحی شده است.

 روش های دانلود Dumpster

لینک دانلور برنامه dumpster هم اکنون در پلی استور موجود است. و دارای امتیاز 3.8 از 5 است که بیش از 10.000.000 بار نسخه رایگان آن در گوگل پلی دریافت شده است. و هم اکنون می‌توانید با سرچ عبارت دانلود dumpster  یا دانلود برنامه بازیابی عکس و فیلم dumpster یا دانلود برنامه دامپستر، این برنامه سطل آشغالگوشی را از هر وبسایتی که دوست داشتید دریافت کنید.

همانطور که در بالا گفتیم نرم‌افزار dumpster  دقیقا مانند سطل زباله در ویدوز عمل می‌کند با این تفاوت که شما برای این برنامه recovery  رمز عبور تعریف می‌کنید و هیچ کس جز شما نمی‌توان به موارد داخل آن دست پیدا کند.

نکته مهم در استفاده از برنامه Dumpster

البته توجه داشته باشید که تنها برنامه‌هایی که بعد از نصب فایل دانلود dumpster ازگوشی شما حذف شده‌اند قابل بازیابی و بازگردانی هستند. به منظور دستیابی به لیست فایل‌های حذف شده یا  restore کردن اطلاعات حذف شده، کافیست نرم‌افزار dumpster را اجرا کنید.

فایل‌های حذف شده در اپلیکیشن dumpster به بخش‌های مختلف از جمله تصاویر(dumpster image) ، ویدئو(dumpster video )، صدا(audio)، اپلیکیشن(app) و غیره دسته بندی شده‌اند.به منظور دسترسی به این دسته‌بندی‌ها تنها کافیست آیکون dumpster  موجود در قسمت فوقانی برنامه را لمس کنید.

با لمس آیکون موجود در گوشه بالا سمت راست صفحه می‌توانید ترتیب نمایش فایل‌ها و اپلیکیشن‌های حذف شده را بر اساس تاریخ، حجم، نوع و یا نام تغییر دهید.

با لمس دومین آیکون بازگردانی ، حذف و یا اشتراک گذاری فایل‌ها فراهم می‌آید.

با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت چپ صفحه منوی برنامه dumpster نمایان می‌شود. در صورت تمایل به حذف فایل‌های موجود در این برنامه تنها لازم است. گزینه empty dumpster  را لمس کنید. از سوی دیگر با مراجعه به قسمت setting به تنظیمات اپلیکیشن dumpster دسترسی خواهید داشت.به عنوان مثال با لمس گزینه recycle bin settings می‌توانید مشخص کنید کدام فایل پس از حذف به برنامه سطل آشغال منتقل شده و در آن جا ذخیر شوند.

لینک دانلود برنامه dumpster

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه که بعد از دانلود dumpster  با آن آشنا خواهید شد. امکان تغییر تم برنامه است. برای دسترسی به تم‌های مختلف برای اپلیکیشن dumpster باید به بخش themes مراجعه کنید.

دانلود نسخه نهایی dumpster

جمله ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن dumpster premium

امکان بازیابی و بازگردانی فایل‌های حذف شده

موارد حذف شده را بدون دردسر در دستگاه هوشمند خود ذخیره کنید.

دسته بندی فایل‌ها

وجود گزینه تمیز کردن اتوماتیک

امکان تغییر تم  نرم‌افزار

گزینه فضای ذخیره سازی ابری

امکان تغییر ترتیب نمایش فایل‌ها

وجود گزینه قفل صفحه برای محافظت از عکس‌ها

دانلود Dumpster فقط نسخه اندروید دارد

شاید تنها نقطه ضعف این برنامه این باشد. که صرفا برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. و پلتفورم‌های دیگر را پوشش نمی‌دهد. اما در چشم انداز نه چندار دور برای رفع این مشکل و ضعف تدابیری اندیشیده شده است.

برای عزیزانی که دانلود نسخه قدیمی dumpster  را به اشتباه انجام داده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم با دانلود نسخه نهایی dumpsterاز این تغییرات بهره‌مند شوید.

افزایش سرعت بازیابی اطلاعات

خاتمه دادن به حالت dumpster rooted برای نسخه جدید

موارد خوب‌تر برای بازیابی deep scan، با کشیدن انگشت از چپ به راست از طریق موارد، بیصدا کردن فیلم ‌ها ، حتی طراحی براق، مصرف حافظه کمتر.

نرم افزار dumpster

چرا باید از اینترنت ماهان نت استفاده کنیم

انتظارات شما از یک اینترنت خانگی چیست؟آیا میخواهید پرسرعت باشد؟کیفیت بالایی داشته باشد و یا اگر اینترنت دچار مشکلی شد 24 ساعته پشتیبانی شوید؟

ماهان نت با سابقه 20 سال خدمات رسانی در زمینه اینترنت امروز اعلام میدارد پرسرعت ترین با کیفیت ترین و بهترین پشتیبانی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

انواع سرویس های اینترنت ماهان نت

ماهان نت سرویس های اینترنت مختلفی بنا به نیاز کاربران ارائه می‌دهد مانند اینترنت TD_lte  ، اینترنت ADSL ، اینترنت گیمینگ ، اینترنت point to point  و …

برای اطلاع از تخفیف ها و جشنواره های اینترنت ماهان نت به پیج اینستاگرام ماهان نت سر بزنید.

اما در اخر

امروز شما در این مقاله با نرم‌افزاری آشنا شدید  که با داشتن آن دیگر غصه از دست دادن هیچ فایلی را نخواهید داشت. زیرا هیچ فیلم یا عکس یا برنامه‌ای وقتی سهوا پاک می‌شود. واقعا ازبین نخواهد رفت و صرفا به یک مکان دیگر منتقل می‌شوند.درواقع پیشنهاد ما به شما این است که دانلود dumpster را به چشم اولین و ضروری‌ترین برنامهگوشی خود نگاه کنید و بعد از هر بار فلش کردنگوشی، تعویض رام، یا خریدگوشی جدید روی دستگاه خود نصب کنید تا برای همیشه خیالتان از پاک نشدن اتفاقی فایل‌های مهم راحت باشد.

برای استفاده از دامپستر نیازی به اینترنت نیست و به صورت آفلاین کار می‌کند. شایان ذکر است این برنامه برای گوشی‌های اندرویدی طراحی شده است.

شما با دانلود برنامه دامپستر یک برنامه سطل آشغال همچون سطل زباله کامپیوتر اما با امکانات به مراتب بیشتر و بالاتر برای گوشی خود نصب کرده‌اید.

سوالات متداول

از کدام وب سایت برنامه دامپستر را دانلود کنیم؟

شما میتوانید برای دانلود dumpster به برنامه گوگل پلی و یا سایت های ارائه دهنده این برنامه مراجعه کنید.

تفاوت نسخه کرک شده با نسخه عادی برنامه dumpster چیست؟

نسخه کرک شده این برنامه یک سری ویژگی های بیشتری برای استفاده دارد که نسخه معمولی آن ندارد اما برای دانلود dumpster نسخه کرک شده باید به سایت های معتبر دانلود dumpster مراجعه کنید