امروزه پیدا کردن شغلی که بتوان از طریق آن کسب درآمد کرد دیگر آرزو یا مسئله ای کابوس وار تلقی نمی شود. اینترنت این سالها به قدری پیشرفت کرده است که راه های پول درآوردن نه تنها بسیار زیادتر شده بلکه گاهی بسیار عجیب هم شده است. یکی از این راه هاکسب درامد از اینترنت با دیدن تبلیغات است. این نوع درآمد دلاري برای افرادی که یک موبایل یا یک سیستم کامپیوتری دارند بسیار مناسب است. فرض کنید در طول روز بجای چرخیدن در فضای وب و هدر کردن زمان می توانید با دیدن تبلیغات کوتاه و بلند پول دربیاورید. در این مقاله از سایت شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت سعی داریم با معرفی انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات ، راه و چاه پول درآوردن از این طریق را آموزش دهیم.

چرا باید کمپانی ها برای دیده شدن تبلیغ شان پول پرداخت کنند؟

در سناریوی معمول، کسب و کارها برای نمایش تبلیغات خود در نتایج جستجو و وب سایت‌های شریک (مانند Feedough) از پلتفرم‌هایی مانند Google Adwords استفاده می‌کنند. این پلتفرم‌ها تبلیغات را به کاربران خود نمایش می‌دهند و کل درآمد را به خود می‌گیرند. اما مشکل این مدل در این است که مردم از تبلیغات بیزار هستند. علاوه بر این، از داده‌های شخصی آنها برای هدف قرار دادن تبلیغات به شرکت‌ها و تبلیغ‌دهندگان استفاده می‌شود و از سوی دیگر هیچ جبرانی دریافت نمی‌کنند.

خرید اینترنت قسطی ماهان نت

به همین دلیل، افراد نرم‌افزارهای مسدودکننده تبلیغات را توسعه داده‌اند که از نمایش این تبلیغات بر روی صفحه نمایش خود جلوگیری می‌کنند.

اکنون، شرکت‌ها یک مدل تجاری جدید ایجاد کرده‌اند که در آن بخشی از درآمدزایی تبلیغاتی خود را به کاربرانی که تبلیغات را تماشا می‌کنند، می‌دهند. به این ترتیب، پلتفرم‌ها می‌توانند تعامل بیشتری با تبلیغات را تضمین کنند و کاربران نیز توانایی دریافت کمی پول اضافی را دارند. این پول معمولاً به صورت الکترونیکی مانند پی‌پال به کاربران پرداخت می‌شود.

مقاله مفید : تولید محتوا با هوش مصنوعی 

معرفی انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات

با توجه به کلاهبرداری های گسترده ای که از وقت کاربران اینترنت در سراسر جهان با هدف دیدن تبلیغات و کسب درآمد می شود بهتر است با آن برنامه و اپلیکیشن هایی آشنا شویم که این ماجرا برای آنها صدق نمی کند. پس با ادامه این مقاله همراه باشید تا به طور مفصل بهترین برنامه های کسب درآمد با دیدن تبلیغات را معرفی کنیم.

 وبسایت Inboxdollars

Inboxdollars یکی از سایت‌ها و اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات است. این پلتفرم نظرسنجی با پاداش بالاست، اما همچنین می‌توانید با تماشای ویدیوها آنلاین و کلیپ‌های کوتاه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی پول واقعی درآورید.

اپلیکیشن Inboxdollars برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

ویدیوها در دسته‌بندی‌های مختلفی وجود دارند، از جمله سرگرمی، غذا و دستور العمل‌های آشپزی، و مشاهیر. Inboxdollars قانونی است و از سال ۲۰۰۰ به مجموعاً بیش از ۵۶ میلیون دلار پاداش نقدی به اعضایش پرداخت کرده است.

وقتی یک حساب کاربری جدید باز می‌کنید، یک پاداش ثبت‌نام ۵ دلاری دریافت می‌کنید. شما می‌توانید علاوه بر تکمیل نظرسنجی‌ها، انواع مختلفی از ویدیوها را آنلاین یا روی تلفن همراه خود تماشا کنید. جزئیات بیشتر درباره راه‌های اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات با Inboxdollars را در اینجا پیدا کنید.

شما می‌توانید امتیازهای خود را برای کارت‌های هدیه استفاده کنید یا هنگام رسیدن به حداقل مبلغ برداشت ۳۰ دلار، آنها را به صورت پول نقد از طریق پی‌پال یا چک پستی دریافت کنید.

پلتفرم Swagbucks

Swagbucks یک سایت پاداش وفاداری جذاب است که به شما پرداخت می‌کند تا وظایف آنلاین کوتاه را تکمیل کنید و به شما اجازه می‌دهد با تماشای تبلیغات پول در بیاورید.

شرکت‌های بزرگ و تبلیغ‌کنندگان به Swagbucks پول می‌پردازند تا تحقیقات بازاریابی انجام دهد. این شرکت به شما پولی پرداخت می‌کند. تا کنون بیش از ۳۸۳ میلیون دلار به اعضا پاداش داده شده است، که این برنامه را یکی از بهترین برنامه‌ها برای درآمد زايي می‌کند.

اپلیکیشن Swagbucks برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

شما می‌توانید تک یا سری ویدیوها را در ازای امتیازها یا Swagbucks تماشا کنید. ویدیوهای محبوب شامل ویدیوهای حمایتی، ویدیوهای موضوعی، برجسته‌های ورزشی، خانه و باغ، سرگرمی و اخبار از سراسر جهان است.

پس از تماشای هر ویدیو، به آن امتیاز خواهید داد. تبلیغات ممکن است بین ویدیوها پخش شود و حداکثر مدت آنها ۷۵ ثانیه است. می‌توانید مطالعه بیشتر در مورد بررسی مفصل Swagbucks را دریافت کنید.

شما می‌توانید Swagbucks خود را برای پول نقد پی‌پال یا کارت‌های هدیه در زمانی که امتیازهای شما جمع شده باشد، برداشت کنید.

سایت KashKick

پلتفرم KashKick یک اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات است.  یکی از ویژگی‌های برجسته KashKick ، بخش ویدیویی آن است که می‌توانید به سادگی با تماشای ویدیوها پول کسب کنید. این شبیه به سواگ‌باکس است، اما حداقل مبلغ برداشت نقدی آن فقط ۱۰ دلار است. لازم به ذکر است که سواگ‌باکس به طور کلی کتابخانه وسیع‌تری از وظایف برای شما برای تکمیل دارد.

علاوه بر تماشای تبلیغات ویدیویی، KashKick وظایف متنوع دیگری ارائه می‌دهد، مانند تکمیل نظرسنجی‌ها، بازی کردن و آزمون برنامه‌ها. این پلتفرم قانونی است و دارای مجموعه خوبی از وظایف است. پرداخت‌ها به راحتی از طریق پی‌پال انجام می‌شود که این امر باعث افزایش قابلیت اعتماد به پلتفرم می‌شود. این برنامه یکی از آن بازی های درآمدزا هم محسوب می شود.

اپلیکیشن KashKick برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

با رابط کاربری کاربرپسند و فرصت‌های کسب درآمد متنوع، KashKick به سرعت به عنوان یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای کسانی که به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند، شناخته می‌شود.

وبسایت InboxDollars

InboxDollars یک وبسایت محبوب دیگر است که به شما اجازه می‌دهد با تماشای تبلیغات پول کسب کنید. همچنین می‌توانید امتیازها را برای خواندن ایمیل‌ها، پاسخگویی به نظرسنجی‌ها و خرید آنلاین کسب کنید. پس از کسب امتیازهای کافی، می‌توانید آنها را برای کارت‌های هدیه یا پول نقد گردانید.

سایت CheckPoints

CheckPoints از طریق  یک وبسایت شما می‌توانید با تکمیل فعالیت‌های آنلاین مانند خرید آنلاین، شرکت در آزمون‌ها و تماشای ویدیوها پول کسب کنید.

تبلیغ‌کنندگان به CheckPoints پرداخت می‌کنند؛ هنگامی که شما تماشای یک ویدیو را به پایان برسانید، چک‌پوینتس به شما پول می‌دهد!

آنها صدها جایزه ارائه می‌دهند، از جمله کارت‌های هدیه والمارت، تارگت و آمازون. برای شروع به کسب درآمد، با استفاده از حساب فیسبوک خود ثبت‌نام کنید. حداقل مبلغ برداشت فقط یک دلار است و شما می‌توانید چند ساعت پس از ایجاد حساب خود آن را برداشت کنید.

اپلیکیشن CheckPoints برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

در کل سایت ها و پلتفرم های بیشماری وجود دارند که بادیدن تبلیغات به کاربران پول می دهد. این کار علارغم ساده بودنش بسیار سخت و رقابتی هم در نظر گرفته می شود. جدا از این مسئله بسیاری از سایت های دیگر هم هستند که با فریب کاربران و گرفتن وقتشان بدون مبلغ واریزی ای ویو تبلیغات خود را می گیرند و حتی گاهی عملیات فیشینگ را هم مرتکب می شوند.

ماهان نت و سرعت به هم پیوند خورده اند!

در انتهای مقاله آشنایی با انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات می خواهیم به معرفی مجموعه ماهان نت بپردازیم. ماهان‌نت یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه خدمات بهترین اینترنت adsl و اینترنت پرسرعت تحت پوشش موبایل شروع به کار کرد. این شرکت در حال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت DSL، اینترنت سازمانی ، فیبر نوری، مودم ۴G و سیم‌کارت دارای بسته اینترنتی را ارائه می‌دهد. همچنین، ماهان‌نت خدماتی مانند خدمات وب هاستینگ، دامنه، طراحی وب سایت و نرم‌افزار نیز ارائه می‌نماید. برای ارتباط با گروه ماهان نت می توانید علاوه بر سایت و شماره تلفن ، صفحه اینستاگرام ماهان نت را نیز دنبال کنید.

سوالات متداول

آیا اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات فیک هم وجود دارد؟

بله، در واقع بسیاری از سایت ها و پلتفرم ها با کسب درآمد با دیدن تبلیغ و دادن وعده مبالغ بالا و گول زدن کاربران و همچنین گرفتن وقت آنها مبلغی را پرداخت نمی کنند.

بهترین پلتفرم های کسب درامد از طریق دیدن تبلیغات کدام اند؟

وبسایت هایی همچون Swagbucks ، KashKick ، InboxDollars و ….. جزو بهترین برنامه های کسب درامد دلاری با دیدن تبلیغات می باشند.