دانلود app usage + قابلیت های کنترل گوشی شما

در مقاله دانلود برنامه app usage  قصد داریم توضیحات جامعی درباره این mobile app و مدیریت حرفه ای اپلیکیشن ها صحبت کنیم. این برنامه در واقع یک mobile application است. کمپانی Sam Lu به‌تازگی اپلیکیشنی طراحی کرده که با استفاده از آن می‌توانید تمام اپ‌های نصب شده روی موبایل‌تان android app را مدیریت کنید.

به وسیله این برنامه همچنین می‌توانید اطلاعات بسیار جامعی از اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی دستگاه اندروید خود بدست آورید و در صورت لزوم آن‌ها را نیز حذف کنید. این اپلیکیشن جامع و کاربردی App Usage نام دارد و تمام گجت‌ها و اپ‌های موبایل‌های اندرویدی را مدیریت می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر از دنیای برنامه ها و اینترنت به سایت شرکت ارائه دهنده اینترنت ماهان نت سر بزنید

عملکرد برنامه app usage

اگر بخواهید از مدت زمانی که روزانه در هر اپلیکیشن صرف می‌کنید مطلع شوید، می‌توانید این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید. علاوه بر مدت زمانی مصرفی، تعداد دفعاتی که یک برنامه را باز کرده‌اید نیز نمایش داده خواهد شد.

قابلیت BATCH UNINSTALL APPS در دانلود app usage

برای مثال

 1. شما با استفاده از قابلیت BATCH UNINSTALL APPS همچنین می‌توانید برنامه‌هایی را که برای مدت طولانی‌تری از آنها استفاده نکرده ‌اید تشخیص دهد. با حذف آن‌ها فضای بسیار بیشتری آزاد کنید.
 2. با استفاده از SHOW APP USAGE HISTORY می‌توانید usage statistics را مشاهده کنید. یعنی زمان‌هایی که در برنامه‌های گوناگون در phone سپری کرده‌اید را به‌صورت میانگین مشاهده کنید.
 3. یا با استفاده از قابلیت کاربردی TRACK ALL INSTALLS نیز می‌توانید فعالیت تمام اپلیکیشن‌ها را زیر نظرتان داشته باشید و از کلیه آپدیت‌های برنامه‌ها و دسترسی‌ها مطلع شوید.
دانلود برنامه app usage

دیگر مزایای دانلود اپلیکیشن app usage

با دانلود app usag  همچنین می‌توانید تلگرام و یا اینستاگرام که از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های کاربران هستند را مدیریت کنید. اما تابه‌حال به این موضوع هم فکر کرده‌اید که روزانه چند ساعت را در یان برنامه‌ها می‌گذرانید؟ یا برای مثالی دیگر می‌توانید حدس بزنید روزانه چندبار صفحه گوشی‌تان را برای چک کردن ساعت و یا حتی استفاده از یک اپلیکیشن آنلاک می‌کنید؟

خرید اینترنت ADSL

 

برنامه app usage  آمار دقیقی از اطلاعات گوشی شما می‌دهد

با دانلود برنامه app usage تمام آمار (usage time )و دیتاها به طور کاملا دقیق در اختیار شما قرار می‌گیرد. این apk همچنین تمام اپلیکیشن‌های نصب شده در smartphone را تحت نظارت درمی‌آورد و زمان استفاده‌ از هر‌برنامه را به صورت تفکیک‌شده و کامل محاسبه می‌کند.

آمار(usage manage track usage  ) شاید در روز اول بعد از دانلود app usage چندان جالب‌ توجه نباشد؛ ولی کافی‌ست که یک هفته یا حتی یک ماه این برنامه را بر روی گوشی‌تان نصب کنید تا از ساعاتی که دربرنامه‌های تلگرام یا اینستاگرام می‌گذرانید بهت زده شوید.

نکته‌ای جالب در دانلود برنامه app usage برای اندروید

نکته‌ی جالب دیگر در دانلود app usageامکان تنظیم کردن هشدار را برای هر اپلیکیشن دارد. شما می‌توانید مشخص کنید که در صورت  استفاده‌ از تلگرام بیش از ۲ ساعت در روز را رد کرد، این برنامه توسط نوتیفیکیشن به شما هشدار دهد. برای دانلود نرم افزار مدیریت app usage در google از لینک زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن App Usage:

نمایش میزان استفاده اپ‌های موبایل

 • نمایش بیشترین اپ‌های استفاده شده در ویجت
 • مدیریت تمام برنامه‌های نصب و حذف شده
 • نمایش هشدار در صورت استفاده بیش از اندازه از یک برنامه
 • و نمایش تعداد دفعاتی که در کل از موبایل خود استفاده کرده‌اید

‏ ویژگی های app usage Batch Uninstaller

 • ‏امکان حذف کردن گروهی اپلیکیشن‌ها
 • ‏نمایش دادن تاریخچه استفاده از اپلیکیشن‌ها
 • ‏نمایش دادن تاریخچه نصب اپلیکیشن‌ها
 • ‏یادآوری کردن استفاده بیش از حد شما از گوشی
 • ‏یادآوری کردن زمان نصب شدن اپلیکیشن‌ها
 • ‏ثبت اپلیکیشن‌های حذف شده برای نصب کردن مجدد در دفعات بعدی
 • ‏قابلیت اضافه کردن توضیحات شخصی شما برای هر اپلیکیشن
 • ‏امکان مرتب سازی کردن اپلیکیشن‌ها بر اساس نام، مدت استفاده یا آپدیت و حجم
 • ‏امکان نمایش دادن اپلیکیشن‌ها در ستون‌های چندگانه
 • ‏امکان پاک کردن کش‌ها و دیتای کلی اپلیکیشن‌ها
 • ‏امکان جستجو کردن اپلیکیشن‌ها بر اساس نام
 • ‏امکان به اشتراک گذاشتن لیست اپلیکیشن‌ها با دوستانتاننسخه جدید app usage

دانلود برنامه app usageاین ویژگی‌های کلیدی زیر هم را ارائه می‌دهد

★ سابقه استفاده از برنامه‌ها : زمان استفاده کردن از برنامه‌هایی که استفاده می‌کردید را جمع آوری کنید.

★ بررسی کردن تاریخچه تلفن شما : جمع آوری کردن تعداد چک تلفن از شما

★ سابقه فعالیت شما : تایم باز کردن برنامه‌های مختلف را جمع آوری کنید

★ تاریخچه مکان استفاده شده شما : برنامه‌هایی که در یک مکان استفاده کردید را  نمایش دهید

★ تاریخچه‌ی اعلان شما: زمانی را نشان می‌دهد که برنامه‌های شما اعلان‌ها را ارسال می‌کنند

★ تاریخچه باتری گوشی شما: نمودار مصرف باتری گوشی را نمایش دهید

★ یادآوری استفاده زیاد از حد شما: یادآوری زمانی که شما برای مدت بسیار طولانی در تلفن یا برنامه‌ها می‌گذرانید

★ حالت قفل تلفن شما: قفل تنظیمات در برنامه و یا استفاده بیش از حد شما از گزینه‌های یادآوری با پین

★ برنامه‌های پر استفاده – نمایش دادن  برنامه‌های پر استفاده شما در ویجت‌ها یا اعلان

★ پیگیری کردن همه نصب‌های شما : همه نصب‌ها و یا برنامه‌های حذف‌شده‌تان را پیگیری کنید

★ یادآوری کردن نصب برنامه‌ها: هنگام نصب کردن برنامه‌ها و در مواقع خلاصه برنامه‌های نصب شده روزانه را اطلاع دهید

★ مدیریت کردن برنامه‌ها: برای حذف کردن نصب برنامه‌ها، کافی ست 1 ضربه بزنید، برنامه‌ها را بر اساس گزینه‌های مختلفی مرتب کنید

با توجه به محدودیت‌های اندروید، جالب است بدانید دانلود app usage تنها زمانی قابل پیگیری می‌باشد که از برنامه‌ای استفاده می کنید و صفحه نمایش روشن است.

اگر قصد دانلود app usage دارید بخوانید

در این مقاله از دانلود برنامه app usage به شما توضیحات کاملی از قابلیت‌های بسیار مهم این اپلکیشن دادیم تا درک بهتری از آنچه که می‌خواهید دانلود کنید داشته باشید. در نهایت باید گفت اگر علاقه دارید زمان و امکانات برنامه‌های خود را بهتر مدیریت کنید و آنچه که در نلفن همراه شما پیدا نیست را کشف کنید پس در دانلود برنامه app usage شک نکنید. این برنامه بسیار مناسب کسانی است که از مدیریت حرفه‌ای گوشی خود برای کاربری حرفه‌ای تر لذت می‌برند.

مقاله مرتبط:دانلود برنامه face app

دانلود برنامه app usage با لینک مستقیم

قبل از دانلود برنامه app usage نکته ای را باید بدانید

دانلود برنامه App usage و دیگر برنامه ها نیازمند اینترنت پرسرعت است.اینترنتی که با خیال راحت بتوانید هر امکاناتی را که بخواهید به دست بیاورید

به این منظور ما به شما اینترنت TD_LTE را پیشنهاد میکنیم. برای اطلاع ا آخرین اخبار دنیای اینترنت پیج اینستاگرام ماهان نت را دنبا کنید

چرا باید از اینترنت ماهانت استفاده کنیم؟

ماهانت هر روزه اطلاعات و فناوری های خود را مطابق خواست و نیاز کاربرانش به روز می‌کند و همواره سعی در جلب رضایت مشتری های خود دارد. زیرا تجربه 20 ساله در خدمات رسانی به ما ثابت کرده است سرعت،کیفیت،پشتیبانی عالی همشه باید سرلوحه کار ما باشد.

به همین دلیل ماهانت به راحتی اعلام میدارد که پرسرعت ترین اینترنت و بهترین پشتیبانی را به ارمغان آورده است برای اثبات این حرف به شما تنها کافی است با ماهانت تماس بگیرید تا یک کارشناس حرفه‌ای به محل شما اعزام کند و خود عینا شاهد سرعت و کیفیت اینترنت باشید.

فروشگاه اینترنتی ماهان نت

اینترنت td lte

 

سوالات متداول

برنامه App usage چیست؟

برنامه‌ای بسیار کاربردی می‌باشد برای مدیریت اپلیکیشن‌های اندرویدی که به راحتی آمار و آنالیز آن‌ها به ما داده نمی‌شود . بوسیله این برنامه شما می‌توانید اطلاعات کاملی از اپلیکیشن‌های نصب شده روی دستگاه اندروید خودتان به‌دست آورید و در صورت لزوم هم آنها را حذف کنید.

این برنامه چه زمانی قابل استفاده است؟

با توجه به محدودیت‌های اندروید، استفاده از برنامه app usage تنها زمانی قابل پیگیری می‌باشد که از برنامه استفاده می‌کنید و یا صفحه نمایش روشن است.

اپلیکیشن App Usage – Manage/Track Usage را از لینک زیر دانلود کنید:

0/5 (0 نظر)