اپلیکیشن Vero: آیا اینستاگرم جدید است؟

این روزها با نگاهی به استوری افراد در اینستاگرام متوجه می‌شوید که تعداد بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی، از حساب خود در اپلیکیشن Vero تصویری قرار داده‌اند. اما این شبکه اجتماعی جدید چیست و چرا تازگی انقدر معروف شده است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با ماهان نت همراه باشید.

ورو (Vero) چیست؟

این شبکه اجتماعی درست مثل اینستاگرام، برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده و به کاربران امکان اشتراک‌گذاری چیزهای مختلفی را می‌دهد.

چه چیزی ورو (Vero) را متفاوت می‌کند؟

ورو (Vero) از اینستاگرام و بیشتر شبکه‌های اجتماعی رنگی‌تر، متنوع‌تر است و طراحی زیبایی دارد. این اپلیکیشن نه‌تنها امکان اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئوها را برای شما ممکن می‌کند، بلکه می‌توانید موسیقی، فیلم، لینک‌های مختلف و کتاب را نیز به اشتراک بگذارید. با این اپلیکیشن دیگر مشکل ضبط موسیقی روی فیلم یا تصویر را نیز نخواهید داشت و برای اشتراک گذاری لینک، تنها محدود به قسمت بایو نیستید.

همچنین اپلیکیشن ورو به شما امکان چهار درجه بندی را برای دوستانتان می‌دهد که از طریق آن می‌توانید انتخاب کنید، چه کسی پست‌ها شما را ببیند. درنتیجه به جای این‌که یک صفحه خصوصی و یک صفحه عمومی داشته باشید، می‌توانید پست‌ها و دوستان خود را درجه‌بندی کنید؛ دوستان صمیمی، دوستان، آشنایان، فالوئرها.

چرا ما به یک ورژن جدیدتری از اینستاگرام نیاز داریم؟

حتماً این اتفاق برای شما پیش آمده که با اضافه شدن فامیل یا دوستان‌تان به صفحه شما، دوست نداشته باشیدکه پست‌های شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند اما نمی‌توانید درخواست دوستی آن‌ها را نیز رد کنید. این مشکل در توییتر، فیسبوک، اینستاگرم و سایر شبکه‌های اجتماعی محبوب همیشه وجود داشته است. با استفاده از ورو دیگر با این موارد مواجه نخواهید شد.

 

اگر این اپلیکیشن روی موبایل شما کار نمی‌کند، احتمالاً در به روزرسانی‌های دیگر رفع خواهدشد، چون این اپلیکیشن درحال حاضر، اولین نسخه تست خود را اجرا کرده است.

از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر نیز درباره تبلیغ نداشتن این شبکه است که شما را مطمئن می‌کند مثل اینستاگرم از اطلاعات شما برای نمایش تبلیغات خاص استفاده نمی‌کند.

برای دانلود این اپلیکیشن به لینک های زیر مراجعه نمایید:

نسخه اندروید
نسخه iOS

منبع: tomsguid