امواج وای-فای در همه جا هستند، حتی اگر شما مودم خود را خاموش کنید، باز هم تحت تاثیر امواجی که از خانه همسایه شما می‌آید قرار خواهید گرفت.

تاثیرات مخرب احتمالی مودم، به‌دلیل فاصله بدن انسان با مودم، کم‌تر از تلفن‌های همراه است. اما به‌دلیل اینکه امواج وای-فای، رادیویی است، بی‌ضرر نمی‌تواند باشد.

مضرات سیگنال وای-فای بر بدن

وای-فای شامل سیگنال‌های امواج و رادیویی است، درنتیجه چندان بی‌ضرر هم نخواهد بود. اما این امواج خطرات کم‌تری برای بدن دارند چرا که به‌طور متمرکز و قوی روی مغز تاثیر نمی‌گذارند.

برای خرید اینترنت ثابت td lte ضربه بزنید.

آزمایشات متعدد دانشمندان نشان داده که احتمالاً این امواج موجب ایجاد سرطان مغز در انسان شوند. آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان نیز امواج وای-فای را در گروه عواملی که احتمالاً برای انسان‌ها سرطان‌زا هستند، دسته‌بندی کرده است.

شایان ذکر است که طبق تحقیقات انجام شده، کودکان نسبت به بزرگسالان بیشتر در معرض خطر امواج وای-فای، خصوصاً در محیط‌های بسته، هستند. درنتیجه درصد احتمال ابتلای آن‌ها به اختلالات ذهنی در دوران رشد، بیشتر است.

به‌همین منظور با خاموش کردن مودم در ساعاتی که به آن نیازی ندارید، و آموزش مضرات مودم به کودکان، می‌توانید خطر انتشار این امواج را برای کودکان به حداقل برسانید.

برای دیدن قیمت اینترنت adsl ضربه بزنید.

 

 

0/5 (0 نظر)