اپلیکیشن Stitchcraft: ثبت اسکرین شات بلند

اگر تمایل به گرفتن اسکرین شات‌های بلند دارید، Stitchcraft یک برنامه برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید این‌کار را انجام دهید.

یکی از کاربردی‌ترین کارهایی که کاربران با موبایل‌های هوشمند انجام می‌دهند، گرفتن اسکرین شات است. اما موردی که ما را محدود می‌کند این است که تنها از صفحه‌ای از موبایل که در حال تماشای آن هستیم می‌توانیم اسکرین شات بگیریم. برای مثال اگر از یک مقاله بخواهید اسکرین شات بگیرید، مجبور هستید از اول تا آخر مقاله چندین اسکرین شات ثبت کنید. این موضوع ممکن است کمی کسل کننده باشد و سپس ارسال به‌ترتیب تمام آن تصاویر و مطالعه کردن یا دیدن آن‌‌ها کسل کننده‌تر شود.

Stitchcraft برنامه جالبی است که به کاربر کمک می‌کند تا به‌صورت کاملاً حرفه‌ای، اسکرین شات‌های شما را به هم پیونر بزند تا یک تصویر بلند و واحد از آن برای‌تان تهیه کند. کار با این برنامه بسیار ساده است. تنها کافیست شما به‌روش قبل، از یک مثلاً مقاله‌ی بلند به‌ترتیب چند اسکرین شات تهیه کنید؛ تنها به‌یاد داشته باشید که از ابتدای متن شروع کنید و شروع اسکرین شات بعدی دقیقاً از انتهای اسکرین شات قبلی باشد. به‌همین ترتیب تا جایی‌که لازم است اسکرین شات تهیه نمایید.

اپلیکیشن Stitchcraft: ثبت اسکرین شات بلند

اپلیکیشن Stitchcraft: ثبت اسکرین شات بلند

حالا وقت آن رسیده که اپلیکیشن Stitchcraft را اجرا نمایید وعلامت + را انتخاب کنید. اینجا از شما سوال می‌شود که قصد ساخت اسکرین شات واحد دارید یا دستی، شما بهتر است حالت اتوماتیک را انتخاب کنید و بعد از باز شدن گالری موبایل‌تان، تصاویر مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس اپلیکیشن Stitchcraft شروع به شناسایی بخش‌های مشترک می‌کند و بعد از حذف آن‌ها، در چندثانیه یک اسکرین شات واحد به شما تحویل می‌دهد.

اگر چه ما این برنامه را تست کردیم اما اگر از نتیجه راضی نبودید می‌توانید حالت دستی را انتخاب کنید و خودتان این‌کار را انجام دهید.

برای دانلود اپلیکیشن Stitchcraft برای موبایل‌های اندروید، روی لینک زیر کلیک نمایید:

PlayStore

0/5 (0 نظر)