اپلیکیشن Signal Strength:برنامه بهترین نقاط آنتن دهی،  بررسی قدرت آنتن‌دهی سیم کارت و مودم
اگر شما هم از جمله مشترکان اینترنت پرسرعت td lte و یا وای‌فای یا اینترنت پرسرعت ADSL2+ هستید حتماً باید درباره موضوعاتی که منجر به تقویت یا تضعیف قدرت سیگنال اینترنت می شوند باخبر باشید. برای نمونه گفته می‌شود که اگر مودم وای‌فای را بالاتر از سایر وسایل قرار دهید، قدرت سیگنال‌ها افزایش چشمگیری خواهند داشت. همچنین اگر اینترنت پرسرعت شما ناگهان با افت سرعت مواجه شد، با قرار دادن مودم وایرلس نزدیک پنجره، احتمالاً باید سرعت افزایش پیدا کند. درکل راه‌کارهای بسیاری پیشنهاد می‌شود که هربار با امتحان هر کدام قدرت سیگنال اینترنت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

اپلیکیشن Signal-Strength

اما یکی از برنامه‌هایی که برای بررسی قدرت آنتن دهی مودم وایرلس و یا سیم کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد، Signal Strength نام دارد. با استفاده از این برنامه در قسمت‌های مختلف محل کار یا منزل خود می‌توانید به میزان قدرت آنتن دهی سیم کارت موبایل و یا وای فای پی ببرید و درنتیجه بهترین محل را برای قرار دادن مودم و یا موبایل خود و درنتیجه بهترین استفاده از اینترنت پرسرعت پیدا کنید.

خرید اینترنت ADSL
اما از دیگر ویژگی‌های این برنامه داشتن ویجت‌های مختلفی است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید میزان سیگنال و قدرت ارتباط سیم کارت و وای فای را با استفاده از تصاویر گرافیکی در صفحه خانه برنامه مشاهده کنید. با استفاده از این ویجت‌ها می‌توانید حتی آیکون سیگنال وای فای یا اینترنت موبایل را حذف کنید و به زیبایی و خلوت تر شدن نوار موبایل کمک کنید. آنتن دهی ضعیف مودم و به تبع آن اینترنت ضعیف، مشکلی است که اکثر کاربرانی که به نوعی با اینترنت سر و کار دارند، با آن دست و پنجه نرم می کنند. علاوه بر این، بعضی از کاربران به دلیل نیاز ADSL به خط تلفن ثابت، به اینترنت ADSL دسترسی ندارند. برای حل این مشکل کارشناسان ماهان نت در هنگام نصب تجهیزات، با بررسی محل مورد نظر کاربر، بهترین نقاط را از نظر آنتن دهی بررسی کرده و همچنین متناسب با محل، مودم مناسب را به کاربر پیشنهاد می دهند. به منظور اطلاع از شرایط استثنایی جشنواره اینترنت TD LTE ماهان نت و مشاهده طرح های ویژه آن می توانید به صفحه جشنواره اینترنت مراجعه نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Signal Strength اندروید

 • سامانه هوشمند و بروز برای سیگنال متر
 • نمایش‌دهنده مقدار قدرت سیگنال
 • سیستمی برای تست سرعت اینترنت همراه و wifi
 • اطلاعات دقیق شبکه
 • نمایش اطلاعات شبکه که بر روی 2 سیم‌کارت هستند به صورت همزمان

برای دانلود برنامه Signal Strengthکیلیک کنید.

استفاده از اینترنت ماهان نت برای بالابردن کیفیت سیگنال دهی اینترنت

ما در ماهان نت قبل از اینکه سرویسی را به شما معرفی کنیم، برای شما امکان سنجی انجام می‌دهیم. یعنی ما با توجه به منطقه‌ و سرعتی که می‌خواهید داشته باشید به شما اینترنت پیشنهاد می‌کنیم. مثلا اگر شما به دکل‌های مخابراتی نزدیک نباشید ما به شما سرویس اینترنت ADSL را پیشنهاد نمی‌کنیم و به سراغ سایر سرویس‌ها می‌رویم. همین حالا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1514 تماس بگیرید و یا وارد سایت ماهان نت شوید.

اینترنت td lte

سوالات متداول در خصوص اپلیکیشن Signal Strength

 1. کاربرد اپلیکیشن Signal Strength چیست؟
 • نمایش قدرت سیگنال
 • تست سرعت اینترنت
 • مدیریت وای فای
 • مایش اطلاعات دو سیمکارت
 • نظارت بر اتصالات شبکه

2. برنامه Signal Strength فقط برای دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید است یا نسخه IOS هم دارد؟

تا امروز هنوز برای نسخه IOS این برنامه موجود نیست. به محض اینکه این برنامه در اختیار کاربران اپل قرار گرفت در این مقاله اعلام می‌شود.