اپلیکیشن Signal Strength: بررسی قدرت آنتن‌دهی سیم کارت و مودم
اگر شما هم از جمله مشترکان اینترنت پرسرعت سیم کارت و یا وای‌فای اینترنت پرسرعت ADSL2+ هستید حتماً باید درباره موضوعاتی که منجر به تقویت یا تضعیف قدرت سیگنال اینترنت شوند باخبر باشید. برای نمونه گفته می‌شود که اگر مودم وای‌فای را بالاتر از سایر وسایل قرار دهید، قدرت سیگنال‌ها افزایش چشمگیری خواهند داشت. همچنین اگر اینترنت پرسرعت شما ناگهان با افت سرعت مواجه، با قرار دادن مودم وایرلس نزدیک پنجره، احتمالاً باید سرعت افزایش پیدا کند. درکل راه‌کارها بسیاری پیشنهاد می‌شود که هربار با امتحان هر کدام قدرت سیگنال اینترنت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

اپلیکیشن Signal Strength: بررسی قدرت آنتن‌دهی سیم کارت و مودم

اپلیکیشن Signal Strength: بررسی قدرت آنتن‌دهی سیم کارت و مودم

اما یکی از برنامه‌هایی که برای بررسی قدرت آنتن دهی مودم وایرلس و یا سیم کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد، Signal Strength نام دارد. با استفاده از این برنامه در قسمت‌های مختلف محل کار یا منزل خود می‌توانید به میزان قدرت آنتن دهی سیم کارت موبایل و یا وای فای پی ببرید و درنتیجه بهترین محل را برای قرار دادن مودم و یا موبایل خود و درنتیجه بهترین استفاده از اینترنت پرسرعت پیدا کنید.
اما از دیگران ویژگی‌های این برنامه داشتن ویجت‌های مختلفی است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید میزان سیگنال و قدرت ارتباط سیم کارت و وای فای را با استفاده از تصاویر گرافیکی در صفحه خانه برنامه مشاهده کنید. با استفاده از این ویجت‌ها می‌توانید حتی آیکون سیگنال وای فای یا اینترنت موبایل را حذف کنید و به زیبایی و خلوت تر شدن نوار موبایل کمک کنید.
برای دانلود برنامه Signal Strength برای موبایل‌های اندرویدی به لینک زیر مراجعه کنید: