آیا می‌دانید با اپلیکیشن Scheduled SMS می‌توانید پیامک‌ها را به صورت زمان‌بندی شده ارسال نمایید؟

 

اپلیکیشن Scheduled SMS برای موبایل‌های اندرویدی طراحی شده است که به کمک آن می‌توانید پیامک‌های خود را به‌صورت زمان‌بندی شده برای هر زمانی که مدنظر دارید ارسال نمایید.

اگرچه امروزه اپلیکیشن‌های پیام‌رسان توجه بیشتری را جلب می‌کنند، اما برخی مواقع نیاز به ارسال یک پیام در زمان خاصی داریم. برای مثال حتما برای شما هم پیش آمده است که بنا به دلایلی، تاریخ تولد دوستان و آشنایان، تنظیم قرار جلسات و غیره را فراموش می‌کنید. در این مواقع بهترین راه‌حلی که به‌ذهنتان می‌رسد، استفاده از اپلیکیشن‌‌های یادآوری است که با مشخص کردن تاریخ تولد دوستان خود، یا موارد این‌چنینی، ارسال یک پیامک را به خود یادآوری می‌کنید. حالا برنامه Scheduled SMS  راه حل ساده و کارآمدی برای شما درنظر گرفته است. این برنامه می‌تواند مستقیماً پیامک‌های شما را همراه با تاریخ ارسال آن‌ها ذخیره کند و به‌محض رسیدن به زمان معین، آن را به‌صورت خودکار ارسال نماید.

اپلیکیشن Scheduled SMS: ارسال پیامک‌ بصورت زمان‌بندی شده

اپلیکیشن Scheduled SMS: ارسال پیامک‌ بصورت زمان‌بندی شده

مثلاً می‌توانید پیام تبریک تولد دوستتان که شش ماه دیگر تولد اوست را تنظیم کنید. با رسیدن به تاریخ روز و ساعت تعیین شده در اپلیکیشن، پیام شما بدون نیاز به یادآوری و اعلام هشدار به شماره مشخص ارسال می‌شود. از ویژگی های جالب این برنامه نیز این است که بعد از ارسال پیام، آن را در اینباکس شما به صورت یک پیام فرستاده شده قرار می‌دهد.

واضح است که برای این امر، اپلیکیشن Scheduled SMS باید روی گوشی شما تا زمان ارسال پیام زمان‌بندی شده، نصب شده باشد. چرا که در صورت حذف برنامه، پیامک‌های زمان‌بندی شده نیز از بین خواهند رفت. برای دانلود این اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک نمایید:

پلی استور

0/5 (0 نظر)