این روز‌ها با پیشرفت تکنولوژی و افزایش علاقه مندی مردم به بازی، سایت های بازی آنلاین با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.در مقاله سایت های بازی آنلاین قصد معرفی و بررسی سایت بازی انلاین کامپیوتر و اندرویدی که ساخت جدید هستند و در سال ۱۴۰۱ به کرات مورد حمایت گیمرها قرار گرفته‌اند را داریم. چه از پازل‌های مثال زدنی قدردانی کنید و چه از بازی‌های سریع و خشن، می‌توانید انتخاب فوق العاده‌ای از سایت بازی انلاین خارجی رایگان را در وب بیابید. در این مقاله شرکت خدمات اینترنتی ماهان نت مورد از بهترین سایت‌هایی که برای انجام بازی‌های تحت وب بدون هیچ هزینه‌ای قابل بازی هستند را بررسی کنیم.پس همراه شرکت انتقال داده ماهان نت باشید تا با بررسی سایت های بازی آنلاین دخترانه و پسرانه کمی اوقاتمان را شیرین کنیم.

بهترین سایت های بازی انلاین ایرانی

 • https://tatami.ir/
 • https://minibazi.net/
 • https://www.2onlinegames.com/
 • http://www.flashkhor.com/
 • https://kingsera.com/

بهترین سایت های بازی انلاین خارجی

 1. https://www.top5onlinegames.com/
 2. https://www.crazygames.com/
 3. https://poki.com/
 4. https://playhop.com/
 5. https://poki.com/en/online
 6. https://www.1001games.com/
 7. https://now.gg/

در کدام سایت های بازی آنلاین بازی کنیم؟

با توجه به بازی‌های اینترنتی، برای گذراندن اوقات خوش نیازی نیست که به روزترین کنسول یا آخرین ورژن بازی‌ها را داشته باشید. راستش را بخواهید، تعداد بی‌شماری بازی‌های رایگان از طریق برنامه شما روی تلفن، رایانه شخصی یا تبلت شما قابل دسترسی هستند.

بهترین سایت های بازی انلاین

سایت ( 247 Games )

 • بهترین برای: بازی‌های نمونه و معماها
 • انواع بازی‌ها: در وب (برنامه رایانه شخصی) و تلفن همراه (برنامه تلفن/تبلت)
خرید اینترنت گیمینگ

در صورتی که مشتاق اقتباس‌های ساده  از بهترین سایت های بازی انلاین هستید، 247 Games پیشنهادی ایده‌آل برای شما است. در صفحه فرود در بخش “بازی‌های برجسته”، گاه به گاه تمامی بازی‌های نمونه شماره یک خود از جمله تخته نرد، بلک جک، چکرز، شطرنج، فال ماهجونگ، فوتبال ( soccer )، بازی یک نفره، کازینو ، سودوکو، جستجوی کلمات را خواهید دید و این تازه آغاز است. به همین ترتیب، می‌توانید بازی ها را بر اساس طبقه بندی مطالعه کنید.

بازی‌های 247 Games همگی کاملاً رایگان هستند و برای رسیدن به نکات برجسته نیازی به ثبت رکورد ندارید. با وجود سازگاری با محل کار، می‌توانید از سایت در تلفن همراه یا سیستم خود بازدید کنید تا بدون دانلود برنامه به بازی‌های مشابه دسترسی پیدا کنید.

مقاله مرتبط : بهترین فیلترشکن برای بازی

مزایا

 1. تبلیغات زیاد نیست
 2. همه بازی ها و نکات برجسته رایگان هستند
 3. کاوش و استفاده آسان

معایب

 1. بدون بازی چند نفره
 2. شما نمی توانید رکوردی برای پیگیری پیشرفت داشته باشید

سایت Addicting Games

 • بهترین برای: بازی‌های تک نفره
 • انواع بازی‌ها: در وب ، قابل دانلود (محیط کاری) و تلفن همراه (برنامه تلفن/تبلت)

سایت Compelling Games بیش از 5000 بازی را در چند طبقه بندی شامل بازی‌های فعالیتی، بازی‌های ساده، بازی‌های جذاب، بازی‌های فکری و…. بازی‌ها ارائه می‌دهد.

در زمانی که از سایت های بازی آنلاین بازدید می‌کنید، هنگام بازی های سایتی، تبلیغات را در صفحه اصلی و در کناره‌های صفحه مشاهده خواهید کرد. با این حال، اساساً برای من، آنها به طور مشهودی بر تعامل یا تجربه مشتری تأثیر نمی‌گذاشتند.

انتظار نمی‌رود در این سایت آنچه را که می‌بینید دقبقا بنواند اجرا کند. شما می‌توانید یک رکورد رایگان برای نظارت بر نمرات بالا و محبوب‌ترین بازی های خود ایجاد کنید.

با فرض اینکه از طریق تلفن همراه یا تبلت خود از سایت های بازی آنلاین بازدید می‌کنید؛ می‌توانید تعداد زیادی بازی مشابه را بدون دانلود برنامه انجام دهید. بخشی از بازی‌ها فقط در محل کار سایت قابل دسترسی هستند.

مقاله مرتبط : مصرف اینترنت بازی های آنلاین

مزایا

 1. بدون نیاز به ثبت
 2. بازی‌های جدید هفته به هفته اضافه می شود
 3. مجموعه عظیمی از بازی‌ها و طبقه بندی‌ها

معایب

 1. بازی‌های هیجانی و هوشی فقط به شکل پولی قابل دسترسی است
 2. چند تبلیغ هم نشان داده می‌شود

مقاله مرتبط: بهترین بازی آنلاین کامپیوتر

سایت بازی های انلاین بدون نصب

سایت Agame

 • بهترین برای: بازی در ابزارهای مختلف. بازی های مبتنی بر وب تک و چند نفره
 • انواع بازی ها: در وب (برنامه رایانه شخصی) و تلفن همراه (برنامه تلفن/تبلت)

Agame.com تعداد زیادی بازی مبتنی بر وب از جمله حالت های تک نفره و چند نفره را ارائه می دهد. بخشی از شناخته شده ترین طبقه بندی های Agame شامل بازی های معما، بازی های یک نفره و بازی های .io است. به همین ترتیب، بازی‌های جذاب، بازی‌های تند و تیز و بازی‌های مختلف را برای افراد دنبال می‌کنید، همه چیز برابر است.

در این سایت های بازی آنلاین شما می توانید هر یک از بازی ها را بدون هیچ رکوردی بازی کنید، با این حال امیدواریم چند تبلیغ را ببینید. در واقع، قبل از انجام چند بازی، لازم بود سه تبلیغ ویدیویی (هر کدام 10 تا 30 ثانیه) را نگاه کنم.

مجموعه عظیمی از بازی‌های مزخرف در این سایت وجود دارد که با کامپیوتر شخصی، تلفن همراه یا تبلت شما در برنامه شما سروکار دارند. برای بازی نیازی به دانلود چیزی نخواهید داشت.

خرید اینترنت قسطی ماهان نت

اگر دوست دارید یک رکورد از بازی انلاین سایتی بسازید، می‌توانید. با یک رکورد، به همراهان خوش آمد بگویید و افراد مختلفی را که در وب بازی می کنند اضافه کنید. اگر به مقالات گیمینگ بیشتری علاقه مند هستید می‌توانید بهترین بازی های آنلاین اندروید را نیز مطالعه کنید.

نقاط قوت

 1. هیجان فوق العاده در بازی‌ها
 2. می‌توانید بدون دانلود چیزی در وب یا تلفن خود بازی کنید

معایب

 1. چند اطلاعیه ویدیویی قبل از اینکه بتوانید بازی کنید
 2. همه بازی‌ها آنطور که انتظار می‌رود در برنامه تلفن شما اجرا نمی‌شوند
سایت های برتر بازی انلاین

سایت Armor Games

 • یکی از بهترین سایت ها برای بازی انلاین همین سایت است!
 • بهترین برای بازی‌های قابل دسترسی به عنوان برنامه‌های کاربردی.
 • انواع بازی ها: در وب (برنامه کامپیوتر شخصی) و قابل حمل Application Store، Google Play

تعداد زیادی از بازی‌هایی که در Covering Games به‌صورت آنلاین مشاهده می‌کنید، به‌عنوان برنامه‌های کاربردی برای گجت‌های iOS و Android نیز قابل دسترسی هستند، و این بدان معناست که می‌توانید آن‌ها را در تلفن همراه خود دانلود کنید و به بازی دور از رایانه شخصی ادامه دهید.

در این بخش از سایت های بازی آنلاین ما با طیف وسیعی از بازی‌های این سایت مواجه شدیم. در حالی که برخی از بازی‌های قابل توجه و خیره کننده مانند بلک جک یا چکرز را پیدا نمی‌کنید، تعداد زیادی بازی استثنایی و جذاب را خواهید دید که توسط Shield Games و طراحان رایگان ساخته شده اند.

شما می‌توانید یک رکورد رایگان در سایت ایجاد کنید تا امتیازات بالا و محبوب ترین بازی‌های خود را زیر نظر داشته باشید، اما فراموش نکنید که رکورد برای بازی کردن مهم نیست و هدف لذت بردن شما از بازی است.

مقالات مفید : بهترین مودم گیمینگ

مزایا این بازی های آنلاین در سایت

 1. تبلیغات زیاد نیست
 2. بسیاری از بازی‌ها نیز به‌عنوان برنامه کاربردی در دسترس هستند

معایب

نبود بازی های معروف

بازی انلاین سایتی

وب CrazyGames

 • بهترین برای: تبلیغات غیر مداخله گر، در وب و بازی های قابل حمل
 • انواع بازی ها: در وب (برنامه رایانه شخصی) و تلفن همراه (برنامه تلفن/تبلت)

CrazyGames یکی دیگر از سایت های باورنکردنی است که با فرض اینکه بدون دلیل خاصی در حال جستجوی بازی های اینترنتی هستید، باید به آن نگاه کنید. بازی های جدید به طور مداوم در کلاس های شناخته شده از جمله تجربه، بازی، پازل، ورزش اضافه می شوند و آسمان از آنجا محدود است.

نکته شماره 1 من در مورد CrazyGames این است که می توانید بدون وقفه از تبلیغات مزاحم بازی کنید. استانداردهای تبلیغاتی را در صفحه مشاهده خواهید کرد، اما هیچ گونه تبلیغات ویدیویی یا پنجره بازشو نخواهید داشت. قطعا از این سایت بازی های انلاین بدون نصب خسته نخواهید شد.

می‌توانید از هر برنامه‌ای از جمله رایانه شخصی، تلفن یا تبلت خود به CrazyGames دسترسی پیدا کنید.

مقاله مرتبط : بهترین بازی های ps4

مزایای وبسایت

 1. بدون تبلیغات مزاحم (فقط پاپ آپ تبلیغاتی در صفحه)
 2. سیل عظیمی از بازی‌ها
 3. می‌توانید بدون دانلود چیزی در وب یا تلفن خود بازی کنید

معایب

شما نمی توانید برای پیگیری پیشرفت بازی و یا اضافه کردن دوستان، رکوردی ایجاد کنید

وبسایت رایگان Free Online Games (FOG)

 • بهترین برای: بازی های ایجاد شده به صورت مستقل. برنامه قابل حمل بازی های قابل قبول
 • انواع بازی ها: در وب (برنامه رایانه شخصی) و تلفن همراه (برنامه تلفن/تبلت)

بازی‌های اینترنتی رایگان (Haze  ) به شما این امکان را می‌دهد که بدون دانلود هیچ برنامه‌ای روی رایانه شخصی و تلفن همراه خود بی‌هوده دست و پنجه نرم کنید. انتخابی از بازی‌های سه‌بعدی، بازی‌های فعالیت، بازی‌های نگهبانی، بازی‌های رانندگی، بازی‌های پروازی، بازی‌های چندنفره و سپس برخی را خواهید یافت.

خرید اینترنت ADSL

در حالی که شناخته‌شده‌ترین بازی‌های سایت های بازی آنلاین به نظر می‌رسد که فعالیت بیشتری ترتیب داده شده‌اند، در هر صورت می‌توانید بازی‌های نمونه‌ای مانند سودوکو و شطرنج را از طریق جستجوی آنها با استفاده از نوار تعقیب در بالاترین نقطه صفحه پیدا کنید. علاوه بر این، می‌توانید بازی‌ها را با طبقه‌بندی در تب «بازی‌های بیشتر» مطالعه کنید. در صورت نیاز در این سایت های بازی آنلاین ، می‌توانید با استفاده از آدرس ایمیل، یک نام کاربری و یک پسورد، یک رکورد رایگان برای نظارت بر پیشرفت و رتبه خود در برگه های امتیاز بالا ایجاد کنید. در هر صورت نیازی به انجام بازی‌های موجود در سایت نیست.

مزایا

 1. سازگاری‌های قابل حمل بازی‌ها بدون بارگیری برنامه‌ها قابل دسترسی هستند
 2. مجموعه عظیمی از بازی‌ها و دسته‌بندی‌ها
 3. تبلیغات زیاد نیست

معایب

 1. تبلیغات ویدیویی
 2. شما باید مسدود کننده تبلیغات خود را برای بازی غیرفعال کنید
سایت بازی های آنلاین کامپیوتری

چرا اینترنت ماهان نت

احتمال بسیار قوی اکنون که به اتمام این مقاله از بلاگ ماهان نت رسیده‌اید یک گیمر حرفه‌ای هستید. پس اجازه دهید اینترنت گیمینگ پر سرعت ماهان نت را به شما معرفی کنم که اختصاصا برای اینترنت گیمینگ طراحی شده است. این نوع اینترنت با تضمین سرعت بسیار بالا و پینگ پایین یک بازی لذت بخش را براش شما فراهم می‌کند. تنها کافی ست یکبار لذت داشتن اینترنت پرسرعت را تجربه کنید! شما همچنین میتوانید از اینترنت ADSL  و اینترنت  LTE  سایر اینترنت های سازمانی ماهان نت نیز بهره مند شوید. با دنبال کردن پیج اینستاگرام ماهان نت از جدیدترین جشنواره‌های ماهان نت با خبر شوید و با تخفیف خرید کنید.

سوالات متداول

آیا تمام بازی‌های این وبسایت ها رایگان هستند؟

می‌توان گفت بله اکثر بازی‌ها به صورت تحت وب و رایگان در اختیار شما قرار می‌دهنند.

سایت های بازی آنلاین چه نوع بازی‌هایی دارند؟

این سایت ها تمام سبک‌های بازی از استراتژیک گرفته تا معمایی و هیجانی و ترسناک را پوشش می‌دهند. شما می توانید بر اساس تجربیات بازی گیمرها به این نتایج دست پیدا کنید.