مموجی: عکس‌های خود را به ایموجی تبدیل کنید

دیگر زمانه، زمانه شبکه‌های اجتماعی است و بیشتر مردم، مکالمات، تصاویر و فیلم‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی ارسال می‌کنند. می‌دانیم که شما هم در مکالماتتان از استیکرها زیاد استفاده می‌کنید.

تازگی یک اپلیکیشن رایگان به نام مموجی برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده که به سرعت به تعداد علاقه‌مندان آن افزوده شده است.

کار با اپلیکیشن مموجی بسیار ساده است؛ تنها کافی‌ست از خود یک عکس بگیرید، سپس این برنامه تمام قسمت‌های چهره شما را تشخیص می‌دهد و یازده جلوه‌ی متحرک به انتخاب شما روی عکس اعمال می‌کند که این جلوه‌ها شامل موارد روبرو می‌‌شود: لبخند، بوسه، اشک و غیره.

سپس شما می‌توانید این تصاویر را به صورت عکس، گیف و یا حتی کلیپ در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما ویژگی مهم آن این است که حتما نباید همان لحظه عکس بگیرید، بلکه می‌توانید مموجی‌ها را به تصاویری که در گوشی خود نیز دارید اضافه کنید.

شایان ذکر است که این اپلیکیشن روی موبایل‌های اندروید و آیفون قابل اجرا است.

 

تازگی بزرگمهر حسین‌پور، از کاریکاتوریست‌های برجسته ایران، با تیم فیبز نیز در راستای طراحی استیکر همکاری کرده، که نام آن نیز میموجی است. با استفاده از میموجی می‌توانید شخصاً پا به دنیای استیکرها بگذارید و سرتان را روی بدن کاراکترها بنشانید. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تصویر خود را بگیرید و یک پکیج استیکر کارتونی از خود بسازید و در تلگرام نیز به اشتراک گذارید.

 

دانلود Memoji

دانلود Memoji.ir

0/5 (0 نظر)