آیا فیجت اسپینر مجازی دیده‌اید؟’

احتمالاً الان تمام خواننده‌های این مطلب بدانند که فیجت اسپینر چیست و آن را دست دیگران در خیابان، محل کار و هرجایی دیده باشند. این گجت، مانند مکعب روبیک توانست افراد بسیاری را به خود جذب کند اما این‌بار، بحث سلامتی روان نیز به میان آمده است. با فراگیر شدن این موضوع، روانشناسان نیز از آن استقبال کردند و حتی این فیجت را برای پیشگیری از اضطراب نیز پیشنهاد می‌کنند. اما اگر شما هم به این ابزار علاقه مند هستید، اما نمی‌خواهید یکی از آن‌ها را بخرید، هم اکنون می‌توانید یک فیجت اسپینر مجازی داشته باشید.

گوگل به‌تازگی یک فیجت اسپینر طراحی کرده است که می‌توانید به صورت مجازی از آن بهره ببرید. مسلماً این اسپینر مثل انواع فیزیکی آن، چندان خوب نیست اما حداقل هرجایی که هستید می توانید به آن سریعاً دسترسی داشته باشید. برای اطلاع از چگونگی استفاده از اسپینر گوگل، با ما همراه باشید.

آیا فیجت اسپینر مجازی دیده‌اید؟

آیا فیجت اسپینر مجازی دیده‌اید؟

برای استفاده از فیجت اسپینر مجازی ابتدا باید عبارت «Spinner» را روی مرورگر کروم یا درکل جستجوگر گوگل در موبایل‌های اندرویدی یا آی او اس، تایپ و جستجو کنید. صفحه‌ای حاوی مقالات، اخبار و غیره باز می‌شود، اما در بالای همین صفحه، یک فیجت اسپینر مجازی ظاهر خواهد شد که با حرکت انگشتان خود روی آن، می‌توانید اسپینر را بچرخانید و با لمس کردن یا کلیک کردن روی دایره زرد رنگ، حرکت اسپینر متوقف خواهد شد.

این اسپینر مجازی دو حالت دارد، حالت اولی همان است که مشاهده کردید؛ اما یک حالت عددی نیز دارد که برای استفاده از آن کافیست در بالا سمت راست کادر، دکمه را روی حالت Number قرار دهید. در این حالت فلش گردونه روی عدد قرار می‌گیرد که از ان برای بازی و قرعه ‌کشی هم می‌توانید استفاده کنید.

نظر شما درباره این اسپینر چیست؟ آیا از بازی با آن لذت بردید؟