گوگل قصد دارد شما را در پیدا کردن شغل‌تان یاری دهد

پرتال استخدام شرکت گوگل به صورت آنلاین راه‌اندازی شده است، اما هنوز قابل استفاده نیست.

شرکت گوگل به تازگی پرتال فهرستی از مشاغل جدید را راه‌اندازی کرده، اما یک سایت دیگر به آن برای آپلود رزومه اضافه خواهد شد. شما همین الان نیز می‌توانید وب‌سایت استخدام گوگل را تماشا کنید، اما هنوز اجازه ثبت‌نام کردن نمی‌دهد. برطبق گزارشی از اکسیس، شرکت‌ها و مشاغل می‌توانند در این سایت مشاغل خود را معرفی کنند تا افرادی که جویای کار هستند آن را به راحتی پیدا کنند.

اینترنت td lte

هنوز جزئیات خاصی در این باره منتشر نشده، اما شرکت گوگل اعلام کرده که افراد با ورود به حساب جی‌میل خود از امنیت لازم بهره خواهند برد. اما نگرانی‌هایی نیز در این باره وجود دارد که احتمال دارد کارفرماها بتوانند تمام تاریخچه جستجوی کاربر را مشاهده کنند و اطلاعات خصوصی افراد در دسترس کاربران قرار گیرد. اما روزنامه بریتانیایی دیلی میل اعلام کرده که گوگل تمام این شابعات را رد کرده است. البته گوگل اولین شرکتی نیست که وبسایتی در حوزه‌ی کاریابی طراحی می‌کند، اما برای پیروزی در این زمینه نیاز به ایده متفاوت و خلاقانه‌ای دارد.

گوگل در مطلبی که در همین موضوع منتشر کرده گفته: “ما هنوز در حال توسعه‌ی وبسایت استخدام گوگل هستیم. این ابزار به کاربران امکان پیگیری فرآیند کاریابی خود را می‌دهد. تنها بخشی از اطلاعات که هر کارفرما بخواهد، در اختیار افراد کارجو قرار می‌گیرد و اطلاعات خصوصی افراد به‌هیچ وجه منتشر نخواهد شد.”