همانطور که حتماً توجه کرده‌اید، همیشه روی تلفن‌های همراه، یک اپلیکیشن پیش فرض برای اجرای فایل‌های صوتی قرار دارد. اما پلیرهای این چنینی، قابلیت‌های زیادی ندارند و نمی‌توانند تمام نیازهای کاربر را رفع کنند. به‌همین دلیل، برای پخش بهتر موسیقی‌های خود به یک پلیر قوی و خوب نیاز پیدا خواهید کرد. از آنجایی‌که بیشتر کاربران برای پخش موسیقی از موبایل‌های خود استفاده می‌کنند، ماهان‌نت قصد دارد در این مطلب به معرفی اپلیکیشنی به‌منظور پخش موسیقی با کیفیت بالای صدا بپردازد.
یکی از بهترین گزینه ها که با استفاده از آن می‌توانید از کیفیت پخش آهنگ لذت ببرید، اپلیکیشن Equalizer+ است. این برنامه با داشتن گزینه‌های متنوع، به کاربر اجازه می‌دهد تا صدای خروجی را به بهترین شکل ممکن تنظیم کند.


این اپلیکیشن، علاوه بر صدای قوی، دارای امکان دسترسی به کتابخانه موسیقی موبایل‌تان نیز هست تا بتوانید فایل‌های صوتی خود را در دسته‌بندی‌های متنوعی مشاهده نمایید. این اپلیکیشن، در کل پنج باند و هشت اکولایزر از پیش تنظیم شده دارد و با استفاده از آن‌ها می‌توانید صدای فایلی که پخش می‌شود را تنظیم و کنترل نمایید. همچنین امکانی به نام Bass Boost وجود دارد که به کاربر کمک می‌کند تا باس صدای پخش شده را افزایش دهد و صدای بسیار متفاوتی بشوند.
Visualizer با نمایش طیفی از موسیقی درحال پخش، کنترل بهتری روی کیفیت آهنگ مورد نظر خود داشته باشد. اپلیکیشن Equalizer + با داشتن قابلیتی چون DG Mode امکان قرار دادن ایستگاه‌های از پیش تعیین شده را نیز برای موسیقی‌ها به‌وجود می‌آورد.
گفتنی است این برنامه به‌صورت رایگان برای پلت‌فرم اندروید و iOS طراحی و تولید شده است. Equalizer + را از لینک زیر دانلود کنید:
اپ استور
گوگل پلی

0/5 (0 نظر)