اپلیکیشن Duplicate Photos Fixer: پاک کردن تصاویر تکراری موبایل

Duplicate Photos Fixer، برنامه‌ای است برای حذف عکس‌های تکراری در گوشی‌های اندروید و آیفون که تنها با یک کلیک، این کار را برای شما به انجام می‌رساند.

معمولا اگر نگاهی به موبایل‌های هوشمند اطرافیان خود (خصوصاً افرادی که در شبکه‌های اجتماعی عضو هستند) بیندازید می‌بینید که هر کدام از آن‌ها چندین تصویر مشابه به هم دارند که وقت یا حوصله پیدا کردن بهترین و حذف بقیه را پیدا نکرده‌‌اند. این اتفاق برای افرادی که به عکاسی نیز علاقه‌مند هستند بسیار رخ می‌دهد. شاید مرتب کردن تعداد کم عکس‌ها ساده باشد، اما اگر تعداد عکس‌ها به ۱۰۰۰ مورد یا بیش‌تر از آن برسد، پیدا کردن عکس‌های تکراری و دسته‌بندی آن‌ها کار سخت و مشکلی خواهد شد.

عکس‌های تکراری، نظم گالری موبایل‌تان را به‌هم می‌ریزند، فضای موبایل‌تان را بیش از اندازه پر می‌کنند و پیدا کردن یک عکس از موبایل‌تان را سخت می‌کنند. ماهان‌نت برای رفع این مشکل اپلیکیشنی به شما پیشنهاد می‌کند که به‌صورت رایگان و ساده بتوانید به گالری خود نظم بدهید.

اپلیکیشن Duplicate Photos Fixer: پاک کردن تصاویر تکراری موبایل

اپلیکیشن Duplicate Photos Fixer: پاک کردن تصاویر تکراری موبایل

اپلیکیشن Duplicate Photos Fixer  Pro، سه مسیر برای جستجو و اسکن تصاویر به شما پیشنهاد می‌کند. ابتدا این برنامه تصاویر پوشه دوربین شما را جستجو می‌کند، اما در حالت دوم شما می‌توانید آدرس پوشه دیگری را نیز به آن اضافه کنید. اگر هم قصد اسکن تمام تصاویر ذخیره شده در موبایل خود را دارید، می‌توانید از حالت سوم استفاده کنید. درنهایت بعد از اتمام اسکن، یک گروه ساخته می‌شود که تصاویری که بیش از یکی از آن‌ها وجود دارد را می‌توانید مشاهده کنید، و به انتخاب خودتان موارد دیگر را حذف نمایید.

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این برنامه این است که هم از حافظه داخلی موبایل شما و هم از حافظه خارجی آن پشتیبانی می کند، درنتیجه می‌توانید حتی تصاویری که روی مموری کارت موبایل‌تان وجود دارد را نیز اسکن کنید.

این برنامه هم برای سیستم‌‌عامل اندروید و هم برای iOS طراحی شده است، اما تنها نسخه اندروید آن رایگان است. برای دانلود آن، روی لینک زیر کلیک کنید:

پلی استور

اپ استور