معرفی اپلیکیشن کلیپس برای ساخت ویدئوهای مفرح در اپل

همراهان ماهان‌نت،

تصمیم داریم ازین پس، هرازگاهی برنامه‌های کاربردی و مفید را به شما معرفی کنیم تا هر فردی با انواع نیازها بتواند از این برنامه‌ها استفاده کند. اگر شما هم از اپلیکیشن خاصی استفاده می‌کنید، افتخار می‌کنیم اگر نام آن را برای ما ارسال کنید تا با اسم خودتان به اشتراک گذاریم.

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه برنامه‌های کاربردی، دیگر دوره زمانه برنامه‌های پیچیده خصوصا برای ویرایش فیلم و عکس در کامپیوتر گذشته است. حتی اپلیکیشن‌هایی مانند iMovie نیز دیگر کمتر مورد توجه و استقبال قرار می‌گیرند. شاید چند سال گذشته کاربران عادی کامپیوتر هم برای ویرایش فیلم و تصویرهای خود در سطح پایینی از نرم‌افزارها استفاده می‌کردند، اما الان همه چیز به‌صورت ساده در سطح همان گوشی انجام می‌شود.

در این راستا شرکت اپل، اپلیکیشنی طراحی و تولید کرده که با استفاده از امکان ضبط، ویرایش و اشتراک کلیپ‌های ویدئویی کوتاه در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام فراهم شده است.

این برنامه که کلیپس نام دارد، نیاز به مهارت و آموزشی ندارد و ویدئوهایی که ضبط می‌کند را به‌راحتی ویرایش می‌کند.

اپلیکیشن کلیپس به شما کمک می‌کند تا…

  • برای کلیپ‌های خود عنوان و زیرنویس بگذارید
  • به فیلم و تصاویر خود افکت‌های متفاوت بدهید
  • با حباب، فلش و مرتبط کردن آن‌ها با سر افراد حاضر در کلیپ، افکار و سخنانی را برای آن‌ها یادداشت کنید
  • به ویدئوها ایموجی اضافه کرده و کلی تفریح کنید
  • موسیقی دلخواه‌تان را به کلیپ اضافه کنید
  • به هر قسمت از فیلم که می‌خواهید صفحات یا جداکننده‌های ویدئو اضافه کنید

 

تنها به‌یاد داشته باشید که این اپ ابزاری حرفه‌ای برای ویرایش فیلم نیست و همان‌طور که قبلا گفته شد، بیشتر برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و اشتراک‌گذاری این محتوا طراحی شده است.

در انتها نیز باید اشاره کنیم که آیفون ۵اس و مدل‌های بالاتر، آی‌پدهای جدید، آی‌پد ایر، آی‌پدهای پرو، مینی و غیره نیز از این برنامه پشتیبانی می‌کنند.