بهترین اینترنت سازمانی کدام است ؟ هنگام انتخاب یک سرویس اینترنتی باید به چه ویژگی‌هایی دقت کرد؟ ویژگی‌ها یا معایب اینترنت سازمانی چیست؟ با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ماهان نت تا پایان این مقاله همراه باشید تا با بهترین اینترنت سازمانی کشور آشنا شوید.

خرید اینترنت ADSL

تا به حال به این فکر کرده‌اید که هنگام ثبت سفارش سرویس اینترنت برای یک سازمان یا اداره دقت به چه ویژگی‌هایی لازم است؟ یا یک سوال اساسی‌تر تفاوت اینترنت اختصاصی با یک سرویس رایج و معمولی adsl چه تفاوتی دارد؟ قبل از هر چیز برای شروع صحبت در خصوص بهترین اینترنت سازمانی لازم است یک تعریف کلی و جامع از آن داشته باشیم.

بهترین اینترنت سازمانی چیست؟

زمانی که در شرکت یا سازمان شما تعداد کارکنان در حد چهار نفر باشد، نیاز به استفاده از اینترنت در حد یک سرویس adsl با یک مودم واي فاي معمولی یا اینترنت پرسرعت خواهد بود. اما اگر تعداد کارمندان شما از یک عدد دورقمی به بالا باشد چه نوع اینترنتی پاسخگو خواهد بود؟ چه سرویس یا چه مودم واي فاي می‌تواند این تعداد کاربر را تغذیه کند؟

اینترنت سازمانی چیست

در این شرایط وقتی مصرف همزمان افراد یک مجموعه یا سازمان از اینترنت پرسرعت بالا می‌رود، طبیعی است که سرعت سرویس پایین می‌آید و شاید عملا دیگر کارایی نداشته باشد. در این وضعیت تنها خرید بهترین اینترنت سازمانی علاج واقعه خواهد بود.

اینترنت سازمانی کیفیت بالا در حقیقت یک اینترنت اختصاصی است که صرفا به شما و افراد سازمان شما تعلق دارد. در این روش به جای خرید مودم و وایفای خانگی باید از تجهیزات خاصی استفاده کنیم تا پهنای باند اختصاصی در اختیار ما قرار گیرد. یکی از ویژگی اینترنت سازمانی همین است که دیگر با افت سرعت یا قطعی اینترنت مواجه نخواهیم شد و مدیریت مصرف پهنای باند و استفاده از آن تنها به افراد مشخص و کارکنان سازمان محدود خواهد شد.

اگر قصد خرید اینترنت برای شرکت خود را دارید به صفحه اینترنت سازمانی  سری بزنید.

بهترین اینترنت سازمانی کدام است؟

همانطور که در ابتدای مبحث بهترین اینترنت سازمانی گفتیم وقتی در یک شرکت یا اداره تعداد کارکنان زیاد باشد سرویس‌های اینترنت پرسرعت عادی همچون adsl نمی‌تواند پاسخگو باشد لذا باید از دیگر خدمات td lte با نام اینترنت اختصاصی استفاده کنیم. اما لازم است تا بدانیم یک اینترنت سازمانی باکیفیت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. با ماهان نت همراه شوید.

 • اینترنت سازمانی با کیفیت؛ سرعت و پایداری
 • اینترنت سازمانی با کیفیت؛ محدودیت حجمی
 • اینترنت سازمانی با کیفیت؛ پشتیبانی

با توجه به مطالب گفته شده بهترین اینترنت پر سرعت سازمانی نباید افت سرعت یا قطعی ارتباط داشته باشد، اگر چنین اتفاقی رخ دهد باید قسمت پشتیبانی و خدمات پس از فروش بتواند در کمترین زمان ممکن برای پیگیری و حل مشکل اقدام نمایند.

مقالات مفید: اینترنت airfiber چیست ؟

مزایای اینترنت سازمانی کدام است؟

با توجه به مواردی که در ابتدای مبحث بهترین اینترنت سازمانی، بیان شد به نظر شما چه ویژگی‌هایی برای ارائه هرچه بهتر این سرویس لازم است؟!پس از آن که با اینترنت اختصاصی و انواع آن آشنا شدیم لازم است با بهترین اینترنت سازمانی موجود در سطح کشور آشنا شوید. اینترنت سازمانی شرکت ماهان نت ویژگی‌های فراوانی دارد که سبب شده است در بین دیگر شرکت‌های رقیب مورد مناسبتری باشد. با ماهان نت همراه باشید تا برخی از عمده دلایلی که باعث شده تا با اطمینان بگوییم بهترین اینترنت سازمانی، سرویس‌های ارائه شده در ماهان نت است.

 1. سرعت بالا در اتصال؛لذت استفاده از یک اینترنت پرسرعت زمانی خود را نشان خواهد داد که در شرکت یا سازمان خود در حال برگزاری یک ویدئو کنفرانس یا تماس تصویری بین المللی مهم هستید و این جلسه بدون قطعی یا داشتن دیلی به انجام برسد. بهترین اپراتور اینترنت سازمانی یعنی ماهان نت این نوید را به شما می‌دهد که توانایی ارائه سرویس‌های با سرعت بالا را دارد.
 2. پایداری در اتصال؛بهترین اینترنت سازمانی شرکت ماهان نت طراحی شده برای ارائه یک اتصال قابل اعتماد به مشاغلی است که به پهنای باند بالایی نیاز دارند.لازم به ذکر است که داشتن توافقنامه sla یا همان گواهینامه سطح سرویس سبب می‌شود تا شرکت زمان کار مشخصی را به صورت صد درصد تضمین کند این یعنی چه؟ sla تضمین می‌کند تا در مدت زمان مشخصی شرکت و سازمان شما بدون احتمال هیچ قطعی یا افت سرعتی به کار خود ادامه دهید.
 3. داشتن قابلیت ارتقا؛وقتی سازمان شما در حال رشد باشد با افزایش کارکرد، طح نیاز شما به اینترنت نیز افزایش خواهد یافت. اینترنت پرسرعت سازمانی با کیفیت ماهان نت با داشتن قابلیت ارتقا به مشترکین خود این امکان را می‌دهد تا در زمان افزایش نیاز سرویس خود را بروز کنند.
 4. پشتیبانی 24/7؛بهترین اینترنت سازمانی برای شرکت شما بدون شک سرویس‌های ارائه شده در گروه ماهان نت است چراکه در صورت بروز هر گونه مشکل غیرقابل تصور در 24 ساعت 7 روز هفته، کارشناسان متبحر و باتجربه در کنار شما حضور داشته و تمام عملیات لازم را ساپورت خواهند کرد. این مورد مسئله بسیار مهمی است که شما در هر لحظه که لازم باشد بتوانید با اپراتورهای شرکت متعهد در ارتباط باشید. بهترین اینترنت سازمانی در ایران بی شک سرویس‌های ارائه شده در شرکت ماهان نت است زیرا همیشه در کنار شما خواهند بود.
 5. ایمنی در اتصال؛ اصلی‌ترین مورد و ویژگی که سبب شده تا بهترین اینترنت سازمانی ایران ماهان نت شناخته شود، ارائه یک اتصال امن به تمام مشترکین خود است.لازم به یادآوری است که ماهان نت سرویس‌‌های مناسب سازمانهای مختلف با ویژگی‌های امنیتی بالا و پیشرفته ارائه می‌دهد. در این شرایط خطرات ناشی از حملات سایبری به حداقل رسانده شده و شما به راحتی خواهید توانست از بهترین اینترنت پر سرعت سازمانی کشور لذت ببرید.

چرا باید از بهترین اینترنت پر سرعت سازمانی ماهان نت استفاده کنیم؟

در یک اینترنت اختصاصی شما می‌توانید پهنای باند اختصاصی با سرعت آپلود و دانلود بسیار بالا داشته باشید.بر حسب مثال اگر سرعت مورد نیاز شما 30 مگابیت بر ثانیه باشد می‌توانید همین مقدار را از ماهان نت درخواست کنید و 30 مگابیت سرعت واقعی دریافت کنید. یکی دیگر از مزایا اینترنت سازمانی ماهان نت این است که با حذف واسطه‌ها شما را به سرویس isp وصل کرده تا از سرعت چشمگیری بهرمند شوید.همانطور که حتما می‌دانید یکی از روش‌های ماثر در اتصال به سرویس دهنده isp بکار گیری واي فاي و ارتباط وایرلس است. در شرایط امروز کشور ما اتصال  point to point بهترین روش اتصال می‌باشد.

اما بزرگترین دلیلی که باعث می‌شود شما در بین شرکت‌های مختلف دیگر بخواهید از سرویس‌های مختلف همچون باند اختصاصی یا اینترنت اختصاصی شرکت ماهان نت استفاده کنید خدمات پس از فروش و پشتیبانی همه جانبه گروه متخصصین و مهندسین زبده این شرکت است. در درجه اول ما به شما این نوید و مژده را می‌دهیم که بهترین اینترنت سازمانی ماهان نت هیچ گونه افت سرعت یا قطعی احتمالی از سوی شرکت یا سرور نخواهد داشت اما در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی این آمادگی را داریم تا در 24 ساعت ایام هفته بدون هیچ تعطیلی پاسخگوی تمام مشترکین عزیز باشیم و تا رفع همه ایرادات و وصل مجدد یا برگشت به سرعت اصلی در کنارتان خواهیم بود.

چرا ماهان نت؟

شما در وبسایت ماهان نت می‌توانید از سرویس‌های مختلف اينترنت پرسرعت همچون اینترنت TD_LTE و… متناسب با نیاز خود استفاده کنید و همچنین از خدمات و پشتیبانی و گروه مشاوره برای قبل از خرید و بعد از ثبت سفارش در4 2ساعت شبانه روز بهرمند شوید. با توجه به وجود شرکت‌های مختلف ارائه دهنده خدمات اینترنتی همچون شاتل، آسیاتک، مخابرات و … بهتر است برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت خود به سراغ شرکتی روید که جدا از ارائه خدمات با تعرفه‌های مناسب‌تر بتواند شما را در انتخاب بهترین اینترنت سازمانی یا خانگی کمک کرده و همچنین پس از ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز قادر به پشتیبانی و حمایت از مشترکین خود باشند. شما در گروه متخصص و حرفه‌ای ماهان نت می‌توانید تمام این ویژگی‌ها را بیابید.

سخن آخر

اگر شما مدیر عامل یا مسول یک شرکت و سازمان بزرگ هستید، تهیه و خرید سرویس اینترنت پرسرعت با پهنای باند مناسب یکی از مهمترین ابزار ارتباطی شما خواهد بود. همانطور که می‌دانید شرکت‌های مختلف زیادی برای ارائه خدمات اینترنتی در سطح کشور وجود دارند. چگونه و چطور از میان این همه شرکت مختلف باید یکی را انتخاب کنیم؟ علاوه بر این از کجا باید بفهمیم چه نوع سرویس اینترنتی با چه سرعت و باند اختصاصی برای مصرف سازمانهای مشابه ما لازم است؟ به عبارت کلی بهترین اینترنت سازمانی در بین تمام سرویس‌های موجود کدام است؟ در این مقاله با شرکت پیشگام در ارائه سرویس‌های اینترنتی مناسب برای سازمانهای بزرگ با نام ماهان نت آشنا شدیم. با ماهان نت شما می‌توانید از نوع مودم تا باند اختصاصی و اینترنت اختصاصی مناسب سازمان خود را پس از مشورت با متخصصان از طریق تلفن مرکز تماس و صفحه اینستاگرام ماهان نت ، انتخاب و ثبت سفارش کنید.

سوالات پرتکرار

 • اینترنت اختصاصی چیست؟

اینترنت سازمانی با کیفیت یعنی کل پهنای باندی که خرید می‌کنید به خود اختصاص دهید. در این شرایط هیچ کاربر دیگری از اینترنت استفاده نمی‌کند با این شرایط سرعت اینترنت شما پایدارتر از حالت عادی خواهد بود.همچنین سرعت آپلود شما برابر با مقداری است که از شرکت ماهان نت خریداری کرده‌اید.

 • انواع اینترنت سازمانی کدام است؟

انواع اینترنت اختصاصی در حال حاضر به فیبرنوری، کابلی و وایرلس تقسیم می‌شود.

 • روش‌های انتقال اینترنت پرسرعت سازمانی چیست؟

برای انتقال اینترنت پرسرعت سازمانی روش‌های مختلفی وجود دارد؛ شبکه رادیویی، شبکه کابلی، فیبرنوری و…