اپلیکیشنی برای بازیابی رمزعبور وای‌فای

امروزه توصیه می‌شود رمزعبورهای طولانی‌تر با کاراکترهای متعددی استفاده کنید که الگویی غیر قابل تشخیص داشته باشد، مثلا تاریخ تولد، شماره موبایل یا نام و نام خانوادگی‌تان نباشد. اما به‌خاطرسپاری و یادآوری این رمزعبور کار چندان ساده‌ای نیست. به‌خصوص اگر حافظه خوبی هم نداشته باشید.

ممکن است کسی برای کار با اینترنت از شما درخواست رمزعبور وای‌فای‌تان را کند و شما آن را به یاد نیاورید، چون تصور کرده‌اید بعد از یک بار وارد کردن دیگر نیازی به حفظ رمزعبور ندارید. ماهان‌نت اپلیکیشنی را به شما معرفی می‌کند تا به کمک آن رمزعبور خود را بازیابی کنید، اما شایان ذکر است که راه‌های بسیاری برای بازیابی رمزعبور وای‌فای وجود دارد.

اپلیکیشنی برای بازیابی رمزعبور وای‌فای

اپلیکیشنی برای بازیابی رمزعبور وای‌فای

اپلیکیشن Wi-Fi Key Recovery به شما کمک می‌کند تا گذرواژه‌های ذخیره شده در موبایل خود را ببینید. به این منظور ابتدا موبایل شما باید روت شده باشد، درنتیجه اپلیکیشن می‌تواند به فایلی که اطلاعات وای‌فای در آن ذخیره شده، دست پیدا کند.

کار با اپلیکیشن Wi-Fi Key Recovery بسیار ساده است. به‌این صورت که پس از ورود به برنامه، فهرست مودم‌های وای فای که در موبایل شما ذخیره شده بودند، همراه با گذر واژه نمایش داده خواهد شد و از بین آن‌ها می‌توانید مودم خود و رمزعبور ان را پیدا کنید.

راه دیگر ورود به آدرس 192.168.1.1  است. سپس با ورود نام کاربری و رمزعبور که معمولاً هر دو admin هستند، می‌توانید وارد تنظیمات مودم خود شده و رمزعبور فعلی خود را مشاهده کنید.

 

اپلیکیشن Wi-Fi Key Recovery  را از لینک زیر دانلود کنید:

پلی استور

0/5 (0 نظر)