Wi-Fi Doctor: رفع ایراد وای‌فای با یک کلیک

آیا می‌دانید بهترین تنظیمات وای‌فای روی تلفن‌همراه به چه صورت است؟ ماهان‌نت در این مطلب اپلیکیشنی به شما معرفی می‌کند که به کمک آن بتوانید اینترنت موبایل و وای‌فای موبایل‌تان را بهبود ببخشید و هر گونه مشکلی را در این زمینه رفع نمایید.

Wi-Fi Doctor اپلیکیشنی است که موبایل‌های اندرویدی به کمک آن می توانند ارتباطات وای‌فای را گزارش‌گیری کنند، عیب یابی کنند و در کل این ارتباطات را بهبود دهند.

با استفاده از دکتر وای‌فای می‌توانید وای‌فای‌تان را ریفرش کنید، ان را به‌صورت خودکار اجرا کنید و یا تمام برنامه ها را در هنگام استفاده از وای‌فای غیرفعال کنید. از دیگر کاربردهای این برنامه این است که DNSهای سرور را پیدا می‌کند، اطلاعات دستگاه‌هایی که به وای‌فای متصل هستند را نمایش می‌دهد و سرعت وای‌فای را نیز بهبود می‌دهد.

Wi-Fi Doctor: رفع ایراد وای‌فای با یک کلیک

Wi-Fi Doctor: رفع ایراد وای‌فای با یک کلیک

در واقع با نصب این نرم‌افزار می‌توانید از چندی کارکرد قدرتمند روی موبایل خود بهره‌مند شوید. برای مثال این برنامه می‌تواند نقش‌های زیر را در قالب تنها یک اپلیکیشن برای ایفا کند: اسکنر شبکه، تحلیل‌گر وای‌فای، گزارش وای فای، مانیتورینگ وای فای، بهبود دهنده‌ی وای‌فای و چندین ابزار دیگر.

اما مهم‌ترین امکان این برنامه این است که اتصالات وای‌فای را بهبود می‌دهد و تنها با یک کلیک، معایت احتمالی دستگاه شما را نشان می‌دهد. دکتر وای فای بهترین تنظیمات را مناسب با نسخه اندروید تلفن همراه اعمال می‌کند تا بتوانید از سرعت بالای اینترنت و سریع‌ترین وای‌فای ممکن استفاه کنید.

 

 

 

0/5 (0 نظر)