بازی منچرز mencherz چیست؟ کدام وبسایت برای دانلود منچرز مود بهتر است؟ آیا در این بازی، امکان بازی با دوستان خود در نقاط مختلف دنیا وجود دارد؟ در هنگام نصب بازی برای کامپیوتر نکته خاصی وجود دارد که ملزم به رعایت آن باشیم؟ برای آشنایی بیشتر با بهترین منچ بازی ویدئویی با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ماهان نت همراه شوید.

حتما تا امروز منچ و مار و پله بازی کرده‌اید، دیدن یک بازی نوستالژی مخصوصا آن هایی که تاس دارند، با یک کیفیت و گرافیک بالا برای هر شخصی بسیار دوستداشتنی است. در این مقاله می‌خواهیم یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نوستالژی را برایتان کشف رمز کنیم. در بین بازی‌های موبایلی، منچرز منچ آنلاین است که از کاربران خود بسیار دل برده است. از دانلود منچرز گرفته که داشتن یک فایل نصب سالم از مهمترین مراحل اولیه یک بازی است، تا نحوه و طریقه نصب این بازی و نکات مورد توجه در حین بازی برایتان خواهیم گفت.

خرید اینترنت قسطی ماهان نت

برای دانلود و بازی آنلاین نیاز به اینترنت قوی و پرسرعت دارید پیشنهاد ما به شما اینترنت گیمینگ ماهان نت است.

بازی منچرز برای آیفون

بازی منچ

برای اغلب افرادی که متولد دهه 70، 60 و… هستند دیدن بازی‌های قدیمی مثل مارو پله، منچ و…که اصطلاحا بازی‌های نوستالژی به حساب می‌آیند بسیار حس قشنگی دارد. غالبا انسان‌ها دوست دارند در دنیایی که آن قدر یک دفعه و سریع مدرن شد که گویی قرن‌ها از دهه 60 می‌گذرد، دیدن فضایی ویدئویی از یک خاطره قدیمی خیلی خوب خواهد بود. البته این حس یک احساس مشترک بین تمام انسان‌ها است و مختص به ایران و صرفا کشور ما نیست.

در تمام دنیا بازی موبایلی همچون تخته نرد، پاسور، مار و پله، منچ و… طرفداران بسیاری دارد. امروزه در آپ استور فایل دانلود منچرز یا نسخه مود شده آن برای انواع موبایل و کامپیوتر وجود دارد تا ما بتوانیم بازی‌هایی که برایمان خاطره انگیز هستند را به راحتی بازی کنیم. اما دانلود و نصب منچرز برای آیفون، اندروید و کامپیوتر چگونه است؟در ادامه به بررسی هر یک از آنها ونیز روش بروز رسانی منچرز خواهیم پرداخت.

استقبال از بازی های تاسی بسیار بالاست

بازی سازان و طراحان بازی‌های موبایلی با دیدن این حجم از استقبال و علاقه مردم به بازی‌هایی که تاس دارند یا به نوعی مربوط به دهه‌ها قبل می‌شوند، تصمیم گرفتند تا بسته بازی‌های خاطره انگیز را طراحی و به بازار ارائه دهند. در بخش بازی‌های موبایلی آپ استور نام‌های معروفی برای پاسور یا تخته نرد وجود دارد اما برای بازی‌های نوستالژی ایرانی تنها شرکت بازی‌سازی اینسایتل توانسته با معرفی فایل دانلود منچرز در این راه قدم بردارد.

در قدم اول برای دانلود منچرز یا نصب و راه اندازی آن اجازه دهید برای آن دسته از دوستان که شاید فراموش کرده باشند یا ندانند شرح مختصری برای آشنایی با منچ بازی بدهیم. در بازی منچ آنلاین 4 نفر می‌توانند همزمان مشغول بازی باشند.لازم است بدانید بعد از نصب منچرز حداقل دونفر لازم است تا بتوان بازی را شروع کرد. تمام قوانین اصلی بازی منچ در نسخه موبایلی بازی منچرز آنلاین نیز پیاده سازی شده است و تاس جز اصلی و مهم آن محسوب می‌شود.

نصب بازی منچرز

روش بازی با منچرز

تاس در بازی منچرز منچ آنلاین همچون قلب بازی است و بدون آن نمی‌توان بازی کرد. پس از شروع به ترتیبی که در ابتدای بازی اعلام شده است بازیکنان باید تاس انداخته و شروع به بازی کنند. پس از نصب بازی منچ منچ آنلاین برای اندروید یا آیفون، خواهید دید که همین اصول با المان‌های جذاب بازی اصلی رعایت شده است. جالب است بدانید در دانلود منچرز هیچ هکری نمی‌تواند بازی را هک کند یا در بازی آنلاین منچرز تقلب کند.

هک بازی منچرز شدنی است؟

در منچرز آنلاین امکانات مختلفی وجود دارد که برای بدست آوردن آنها باید سکه جمع کنید یا در بازی ارز تهیه کنید. بسیاری از بازیکنان به دنبال راهی یا نسخه مود شده‌ای هستند تا بعد از بروز رسانی منچرز بتوانند سکه مجانی و بی دردسر بدست آوردن یا به عبارتی به دنبال دانلود منچرز هک شده یا اصطلاحا بازی منچ نسخه مود شده هستند. خوشبختانه یا متاسفانه این بازی برای آیفون یا منچرز اندروید از امنیت بالایی برخوردار است و تا به حال کسی نتوانسته آن را هک کند. با تمام این وجود شما به راحتی می‌توانید با دانلود منچرز آنلاین از این بازی جذاب خاطذره انگیز لذت ببرید.

مقاله مرتبط: بهترین برنامه های هک بازی

دانلود بازی منچرز برای آیفون رایگان

همانطور که در ابتدای صحبت برایتان از جذابیت‌های بازی منچرز آنلاین گفتیم، شما می‌توانید با دوستان خود که ممکن است هرکدام از آنها یک گوشه دنیا باشند بر سر یک میز مجازی نشسته و باهم منچ بازی کنید. تنها کافیست بعد از دانلود منچرز از یک وبسایت معتبر آن را نصب کنید و یک اکانت منچرز بسازید، سر یک ساعت معین هر چهار نفرتان آنلاین شده و تاس بریزید ، باهم رقابت کنید و دقایق شادی داشته باشید. برای دوستانی که به دنبال دانلود منچرز برای آیفون هستند در ادامه فایل نصب منچرز رایگان برای آیفون را آورده‌ایم.

خرید اینترنت گیمینگ

با دانلود منچرز و نصب آن بازی کنید و لذت ببرید و با سکه‌هایی که در پایان هر بازی بدست می‌آورید فضاها و امکانات شگفت انگیزی برای محیط بازی خود بخرید . همچنین در این بازی گردونه شانسی وجود دارد که بر جذابیت بازی افزوده است.

منچرز آیفون لینک مستقیم؛

https://apps.apple.com/mk/app/ludo-star/id1198143062

دانلود منچرز اندروید

اما برای آن دسته از دوستانی که انواع گوشی‌های اندروید داشته و به دنبال فایل دانلود منچرز اندروید هستند یک خبر خوب داریم، در ادامه این قسمت از مقاله دانلود منچرز برای راحتی شما فایل منچرز منچ آنلاین اندروید را قرار داده‌ایم. شما می‌توانید با خیال راحت و بدون دلواپسی از تقلب یا هک، با نصب بازی منچرز دوستان قدیمی خود را به گذراندن ساعاتی خوش دعوت کنید. همان طور که در جلوتر اشاره کردیم برای بازی با اشخاصی که شاید کیلومترها با شما فاصله دارند لازم است یک اکانت منچرز ساخته و به آن وسیله وارد فضای بازی شوید.

مقاله مرتبط: بهترین بازی اندروید

نصب بازی منچرز لینک مستقیم؛

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.incyteltech.mencherz&hl=fa&gl=US

دانلود بازی منچرز

دانلود بازی منچرز آنلاین برای کامپیوتر

به جرات می‌توان گفت منچ بازی شیرین و جذاب ایرانی است که همه ما با آن خاطرات بسیار داریم. با توجه به شرایط بازی حداقل دونفر و احداکثر 4 نفر می‌توانند همزمان باهم بازی کنند. در ابتدا امر منچرز منچ برای اندروید طراحی و ارائه شد که با استقبال بسیاری مواجه شد. به همین دلیل سازندگان منچرز نسخه آیفون و فایل مناسب کامپوتر آن را نیز در ادامه آماده و به بازار عرضه کردند. برای اجرای بازی آنلاین منچرز برای کامپیوتر لازم است که حتما آنلاین باشید تا بتوانید با افراد و بازیکنان دیگر به صورت مجازی بازی کنید.

اما یک خبر خوب این است که اگر به اینترنت دسترسی ندارید می‌توانید بعد از نصب منچرز، با دوستان و آشنایان خود به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت بازی کنید و لذت ببرید. در این قسمت برای آن دسته از دوستانی که می‌خواهند با لپتاپ یا pc بازی کنند فایل دانلود بازی منچبرای کامپیوتر را آورده‌ایم. نکته جذاب  منچرز برای کامپیوتر و pc بخش چت آن است که به شما امکان صحبت با سایر بازیکنان در حین بازی برای رجز خوانی می‌دهد.

لینک مسقتیم دانلود بازی منچرز برای کامپیوتر؛

https://appsplayground.com/mencherz-pc/

ویژگی‌های دانلود منچرز اندروید و آیفون

 • امکان بازی به صورت آنلاین برای بازیکنان
 • امکان بازی منچرز آنلاین به صورت افلاین برا افراد
 • طراحی و گرافیک بسیار عالی منچرز نسخه اندروید و آیفون
 • امکان چت کردن و رجزخوانی حین بازی
 • امکان نصب منچرز و استفاده آسان از آن
 • حجم بسیار مناسب فایل نصب و دانلود منچرز
 • مصرف پایین نت در هنگام نصب و بازی آنلاین منچرز
 • سرعت بالای سرور منچرز آیفون و اندروید

قوانین بازی منچرز منچ آنلاین

در بازی منچرز منچ آنلاین هر بازی کن 4 مهره دارد که باید به نقطه پایانی برساند. برای آمدن هر مهره در بازی منچ باید تاس عدد 6 را نشان دهد. جذابت‌های بازی یکی داشتن جایزه برای عدد 6 تاس و امکان زدن مهره حریف است. نوبت ریختن تاس نیز هم از همان ابتدای بازی با رنگ مشخص شده است.

ویژگی‌های بازی منچرز

ویژگی منحصربفرد بازی منچرز این است که بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین با دوستان یا حریفان ناشناس بازی کنند. درصورت دانلود منچرز با امکاناتی مانند چت در بازی، امتیازدهی به بازیکنان و رتبه‌بندی آنلاین مواجه شده‌اید.

گرافیک زیبا و صداگذاری حرفه‌ای بازی نیز باعث شده تا تجربه کاربران از بازی لذت‌بخش‌تر باشد. البته بازی منچرز همچنان بر قوانین اصلی منچ متمرکز است و هیجان بازی را حفظ کرده است.

به نظر می‌رسد بازی منچرز با ارائه نسخه مدرن و آنلاین منچ، توانسته این بازی کلاسیک را برای نسل جدید در دنیای دیجیتال امروز زنده نگه دارد. دانلود منچرز می‌تواند انتخاب خوبی برای کسانی باشد که به دنبال تجربه آنلاین یک بازی سنتی و پرطرفدار هستند.

متاسفانه در مورد آپدیت جدید بازی منچرز اطلاعات زیادی در دسترس نیست، اما آنچه تا کنون از بازی منچرز آنلاین بدست آمده به شرح زیر است؛

منچرز منچ انلاین، ظاهرا در سال 2021 منتشر شده است، بنابراین هنوز آپدیت‌های زیادی برای آن منتشر نشده است.

– با این حال، توسعه‌دهندگان بازی چند آپدیت اصلاحی و بهبود کیفیت برای آن منتشر کرده‌اند که مشکلات فنی و باگ‌های احتمالی در آن را برطرف می‌کند.

– یکی از آپدیت‌های ارائه شده منچرز برای ایفون و اندروید، اضافه کردن چند شخصیت و آیتم جدید برای شخصی‌سازی ظاهر بازیکن، یا همان استیکر بوده است

– به احتمال زیاد یک آپدیت جدید نیز به‌زودی برای افزودن ویژگی چندنفره و اتاق‌های بازی خصوصی منتشر خواهد شد.

– توسعه‌دهندگان منچرز ایفون و اندروید، همچنین وعده داده‌اند که با آپدیت‌های بعدی قابلیت‌های جدیدی از جمله چالش‌های روزانه و مراحل سخت‌تر را به بازی منچرز اضافه کنند.

در مجموع، به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی منچرز برای حفظ و ارتقای کیفیت آن تلاش می‌کنند و آپدیت‌های مفیدی را برای این بازی منتشر خواهند کرد.

نکات مهم هنگام بازی منچرز

در ادامه مبحث دانلود بازی منچ آنلاین باید بگوییم؛

– یکی از آپدیت‌هایی که انتظار می‌رود در آینده منتشر شود، اضافه کردن حالت بازی جدید 2v2 است که در آن 2 تیم 2 نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

– احتمال دارد حالت جدیدی برای بازی با رباط‌ها نیز اضافه شود تا بازیکنان بتوانند تک‌نفره بازی کنند.

– ممکن است تم‌ها و اسکین‌های جدیدی برای صفحه بازی و مهره‌ها اضافه شود تا ظاهر بازی را متنوع‌تر کند.

– یکی دیگر از تغییرات آپدیت جدید بازی منچرز، افزودن امکان ساخت اتاق‌های بازی خصوصی با شرایط سفارشی است.

– به منظور بالابردن انگیزه برای بازی ممکن است قابلیت‌های چالش‌ها و دستاوردهای بازیکنان افزایش یابد.

– رویدادها و مسابقات موقت نیز می‌تواند یکی دیگر از اضافات آپدیت دانلود منچرز آیند باشد.

– در دانلود منچرز جدید، ارتقاء و بهبود بخش چت و ارتباطات بین بازیکنان احتمالا یکی از اولویت‌های توسعه‌دهندگان خواهد بود.

در نهایت صحبت این است که آپدیت‌های آینده بازی منچرز می‌تواند ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیزی را به این بازی اضافه کند و تجربه‌ی کاربران را غنی‌تر سازد. بالاتر لینک مستقیم منچرز برای ایفون را ارائه دادیم می توانید از آن استفاده کنید.

ماهان نت

ماهان نت ارائه دهنده اینترنت‌های نسل جدید و دیگر فناوری‌های نوظهور دنیای ارتباطات بوده و شما می‌توانید برای کسب مشاوره در خصوص استفاده از آنها به این وبسایت مراجعه کنید. همچنین ترفندهای ریز و درشت بسیاری در خصوص انواع برنامه‌ها، بازی‌ها و نسخه مود شده آنها در وب سایت ماهان نت وجود دارد که برای هرچه بهتر و راحت تر استفاده کردن شما از تکنولوژی‌های روز دنیا تهیه شده اند. نحوه نصب بازی منچرز نسخه مود شده و ترفندهای هک آن، دانلود بازی منچ برای آیفون با لینک مستقیم و.. نمونه‌ای از این مطالب است. برای اطلاع بیشتر از تخفیفات و جشنواره های ما پیج اینستاگرام ماهان نت را دنبال کنید.

دانلود منچرز برای ایفون

پایان سخن

منچ بازی یکی از دلخوشی‌های بچه‌های دهه 50، 60، 70 بود که امروزه به همت بازی‌سازان داخلی در قالب بازی‌های موبایلی به اسم منچرز آنلاین برای آیفون و اندروید ارائه شده است.در این مقاله تمام ترفندها و نکات مربوط به دانلود و نصب بازی منچ را برایتان شرح دادیم. از نحوه دانلود منچرز یا نسخه مود شده آن گفتیم تا برای کسانی که دوست دارند ساعتی از روز را به سرگرمی محبوب خود برسند، کار راحت باشد.

سولات پرتکرار

 1. روش پولدار شدن در بازی منچز آنلاین چیست؟

در منچ آنلاین یا آفلاین مانند تمام بازی‌های موبایلی دیگر خود برنامه برای کسب سکه بیشتر راهکارهای مختلفی اراده است. اما هیچ گونه نسخه مود شده یا منچ مود شده‌ای برای هک بازی وجود ندارد.

 1. آیا منچرز منچ آنلاین کد خاصی دارد؟

تنها کد هدیه برای این بازی تعریف شده است.

 1. آیا نصب منچز اندروید یا آیفون باهم فرق دارد و راه تقلب آن چیست؟

مراحل نصب یا دانلود منچ آنلاین برای تمام سیستم عامل‌ها شبیه هم است و هیچ گونه راهی برای بدست آوردن منچرز هک شده نیست.

4. آیا بازی منچرز قابلیت سفارشی دارد؟

یکی از سوالات متداولی که در بین بازیکنان و کسانی که تازه با دانلود منچرز شروع به بازی کرده‌اند وجود دارد، این است که چگونه می‌توان بازی منچرز آنلاین را سفارشی کرد؟ متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد امکان سفارشی‌ سازی بازی منچرز در دسترس نیست،(صحبت‌ها در خصوص آپدیت‌های جدید حاکی از وجود امکان شخصی سازی یا سفارشی سازی آن است.) اما با توجه به ویژگی‌های این بازی به نظر می‌رسد چند راه برای سفارشی‌سازی آن وجود داشته باشد؛

– انتخاب آواتار؛

– تغییر رنگ پس‌زمینه و مهره‌ها؛.

– انتخاب نام کاربری

– خرید آیتم‌های ظاهری؛ با خرید درون‌برنامه‌ای، آیتم‌هایی برای تغییر ظاهر قابل دسترس است.

– ایجاد اتاق بازی شخصی؛

1- جذاب‌ترین ویژگی‌های بازی منچرز کدام است؟

– امکان بازی آنلاین با دوستان یا حریفان ناشناس

– رابط کاربری ساده و جذاب

– گرافیک و افکت‌های بصری و صوتی زیبا

– حفظ قوانین و هیجان بازی سنتی منچ

– سیستم امتیازدهی و رتبه‌بندی بازیکنان

– امکانات چت و تعامل با دیگر بازیکنان

– سرعت بالای بازی و عدم وجود باگ

– رایگان بودن و نداشتن خرید درون برنامه‌ای

2- طراحی ظاهری بازی منچرز چطور است؟

با توجه به بررسی‌هایی که در مورد بازی منچرز انجام شده است، به نظر می‌رسد این بازی از نظر گرافیک و طراحی ظاهری در سطح قابل قبول و مناسبی قرار دارد.

طراحان بازی تلاش کرده‌اند تا حس و حال سنتی بازی منچ را با حفظ کردن ظاهر ساده و شیک مهره‌ها، حفظ کنند. اما از طرفی از رنگ‌ها و فونت‌های مدرن استفاده شده تا بازی جذابیت لازم برای نسل جدید بازیکنان را داشته باشد.

انیمیشن‌ها و افکت‌های بصری و صوتی هنگام حرکت مهره‌ها یا برخوردها نیز کارساز بوده و باعث جذابیت بیشتر بازی منچرز شده است. البته در مقایسه با بازی‌های بسیار پیشرفته، گرافیک بازی منچرز شاید خیلی پیچیده نباشد اما کاملاً متناسب با نوع و سبک بازی است و نمی‌توان آن را ضعیف دانست.

در مجموع به نظر می‌رسد طراحی ظاهری و گرافیک بازی منچرز در حد استانداردهای امروزی بازی‌های موبایل و کاملاً راضی‌کننده باشد.

3- آیا سیستم امتیازدهی و رتبه‌بندی بازیکنان در بازی منچرز منصفانه عمل می‌کند

در مورد عادلانه بودن سیستم امتیازدهی و رتبه‌بندی بازی منچرز، بدون تجربه مستقیم این بازی نمی‌توانم با قطعیت نظر داد؛ اما با توجه به نظرات کاربران پس از دانلود منچرز، به نظر می‌رسد این سیستم تا حدود زیادی منصفانه عمل می‌کند.

– امتیازدهی بر اساس تعداد بردها و باخت‌ها و همچنین میزان شانس و مهارت بازیکن صورت می‌گیرد.

بازی منچرز سعی دارد بازیکنان را بر اساس مهارتشان با یکدیگر همسان کند تا رقابت عادلانه‌تر باشد.

– هیچ مزیت یا امتیاز اضافه‌ای برای خرید درون برنامه‌ای وجود ندارد.(این یک امتیاز است یا ایراد؟)

– اما همواره احتمال دارد برخی باگ‌ها یا مشکلات فنی منجر به اشتباه در امتیازدهی شود.

در مجموع، به نظر می‌رسد سیستم امتیازدهی بازی منچرز تلاش دارد منصفانه عمل کند اما نمی‌توان صد درصد آن را تضمین کرد.