افزایش قیمت ۳۴ درصدی یا ۱۰۰ درصدی؟!

با اینکه وزارت ارتباطات با افزایش قیمت ۳۴ درصدی بسته‌های اینترنت موبایل موافقت کرده بود اما این مقدار افزایش فقط در بسته‌های کم حجم اعمال شده و بسته‌های با حجم بیشتر، بالای ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشتن. به عنوان مثال در جدول زیر یکی از تعرفه‌های اینترنت ماهان نت را با شرایط مشابه در اپراتورهای موبایل (جمع دو بسته اینترنتی ۶ ماهه) مقایسه کردیم.

 

جدول مقایسه تعرفه اینترنت همراه ماهان نت و اپراتورهای موبایل با سرعت و کیفیت یکسان

همونطور که می‌بینین بهای مصرف هر گیگ اینترنت در ماهان نت بیش از ۶۰ درصد ارزون‌تر از اپراتورهای موبایل همراهه!

با ماهان نت، اینترنت همراه ۶۰ درصد ارزون‌تره!

اینترنت همراه ماهان نت با تعرفه‌ی ارزان‌تر از اینترنت‌ اپراتورهای موبایل، با پوشش ۹۸ درصدی در سراسر ایران و سرعت فوق‌العاده‌ی خود این امکان را برات فراهم می‌کنه که همه جا آنلاین شی و با هزینه‌ی مناسب به اینترنت با کیفیت دسترسی داشته باشی. پس همین الان ماهان نتی شو!

ماهان نت مواظب جیب کاربراشه!

با توجه به افزایش ۳۴ درصدی تعرفه‌ی اینترنت موبایل و متناسب نبودن بسته‌های اینترنتی از نظر نسبت حجم اینترنت به هزینه پرداختی که باعث نارضایتی کاربران اپراتورهای همراه شده، سیمکارت های همراه ماهان نت بهترین گزینه‌ست. چون علاوه بر این که تعرفه‌های اینترنت همراه ماهان نت هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته، سیم کارت های ماهان نت علاوه بر مودم های جیبی روی موبایل هم قابل استفاده‌ست. پس می‌تونین با هزینه‌ی کمتر، اینترنت با کیفیت‌تری داشته باشی و حتی مودم همراه هم تهیه کنی!

مودمتو با پولت بزار جیبت

حالا اگه مودم‌های جیبی رو جایگزین اینترنت خود موبایل کنی، بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی، از مزیت‌های بیشتری بهره‌مند می‌شی.

چرا ماهان نت؟

ماهان نت با توجه به تضمین ۸ تا ۸۰  مگابیتی و استفاده از فناوری اینترنت 4G، هیچ نگرانی‌ای بابت افت سرعت به جا نمیزاره…
پس با هزینه‌ی کمتر نسبت به تعرفه های اینترنت موبایل، می‌تونی عضو خانواده‌ی ماهان نت بشی و متمایزترین اینرتنت کشور را تجربه کنی.

 

 

ثبت درخواست اینترنت ماهان نت