آیا باتری موبایل شما هم زود تمام می شود؟پس با ما همراه باشید…

یکی از مشکلات تمام موبایل‌های هوشمند، مصرف سریع باتری آن‌ها است. شرکت های تولید کننده موبایل، تلاش‌های بسیاری برای رفع این مشکل کرده‌‌اند. اما هیچ‌کدام از آن‌ها نتیجه‌بخش نبوده اند. به‌همین منظور ماهان‌نت در این مطلب قصد دارد شما را با اپلیکیشنی آشنا کند که در زمینه بهینه‌سازی باتری‌ها موثر است.

نیاز به گفتن نیست که دستگاه‌های هوشمند پیشرفته‌تر، طول عمر باتری بالاتری دارند اما دستگاه‌های ضعیف‌تر، در بهینه‌سازی مصرف باتری نیز با مشکل مواجه هستند. برای رفع این مشکل، اپلیکیشن‌هایی برای انواع پلتفرم‌ها طراحی و عرضه شده است که در مدیریت و بهینه سازی مصرف باتری موبایل‌های هوشمند، بسیار تاثیرگذار هستند.
اپلیکیشن «Battery Time Saver» اپلیکیشنی ساده ولی باکارآیی بالا برای مدیریت و بهینه سازی باتری در پلتفرم اندروید است.

اما کاربردهای این اپلیکیشن…
🔺 نظارت و کنترل بر مصرف باتری موبایل
🔺 ارائه تنظیماتی خاص به‌منظور بهینه‌سازی مصرف باتری
🔺 شناسایی و توقف برنامه‌هایی که مصرف باتری بالایی دارند

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است. تنها کافی‌ست آن را مارکت‌های اندروید به‌صورت رایگان دانلود و اجرا نمایید. در صفحه اصلی این برنامه می‌توانید میزان انرژی باتری را مشاهده کنید. این برنامه میزان باقی‌مانده باتری را برای کارهایی مانند برقراری تماس‌های تلفنی، استفاده از وای_فای، تماشای فیلم، پخش موسیقی و بازی تخمین زد.

اگر میزان باتری شما رو به پایان است، می‌توانید دکمه Extend Time را بزنید. با این‌کار نور صفحه موبایل شما کم شده، اپلیکیشن‌هایی که مقدار زیادی از باتری را مصرف می کنند متوقف می‌شوند و وای_فای و بلوتوث را (در صورت غیرفعال بودن)، خاموش می‌کند. این‌ کارها در افزایش عمر باتری موبایل، تاثیر به سزایی دارند.

تنظیمات این اپلیکیشن به‌صورتی است که هم به‌صورت خودکار عمل می‌کند و هم می‌توانید به صورت دستی تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید.