یکی از بهترین گزینه‌های تامین اینترنت منازل مسکونی، سازمان و شرکت‌های تجاری اینترنت ۴G یا ۴٫۵G است. این فناوری بی‌سیم از سرعت بالایی نیز برخوردار است. اگر هم‌اکنون، کاربر اینترنت ADSL هستید، اما کیفیت خدمات آن شما را راضی نگه نمی‌دارد، یا این‌که اگر در منطقه شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت وجود ندارد، بهترین گزینه برای شما، اینترنت همراه ۴G/4.5G یا TD-LTE است.

از مزایای این سرویس پیش‌تر گفته‌ایم، اما به‌طور خلاصه از ویژگی‌های اینترنت TD-LTE می‌توان به انواع بسته‌ها، عدم نیاز به خط تلفن ثابت، سهولت و سادگی در جایه‌جایی به هر مکان و منطقه‌ای (در صورت تحت پوشش بودن)، پایداری در آپلود و دانلود و… اشاره کرد.

TD_LTE، اینترنت بی‌سیم خانگی و اداری

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اینترنت td lte می‌توان به مودم‌های مبتی بر سیم کارت اشاره کرد. این مودم‌‌ها امکان جابه‌جایی به هر منطقه‌ای دارند و استفاده از سیم‌کارت‌ها نیز موجب شده که به استفاده از خط‌های ثابت، پورت خالی و وابستگی به مخابرات نیازی نباشد. اینترنت TD-LTE سرویس اینترنت نسل چهار ثابت می باشد و اینترنت ۴G نسل چهارم شبکه‌های موبایلی است که صرفا از فرکانس‌های متفاوتی برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده می‌کند. به اینترنت TD lte اینترنت ثابت گفته می‌شود. ولی منظور از آن چیزی مشابه اینترنت ADSL و فیبرنوری نیست بلکه همان اینترنت موبایل است. اما باید در یک نقطه ثابت و با استفاده از مودم TD LTE دریافت شود.

سازمان‌هایی که نیاز فوری و سریع به راه‌اندازی اینترنت دارند، می‌توانند در کمتر از ۴۸ ساعت این سرویس را نصب و راه‌اندازی کنند.

کاربران این سرویس می‌توانند با بهره‌گیری از TD-LTE سرعت بالای اینترنت، تا ۴۰مگابیت بر ثانیه، را تجربه کنند.

برای خرید و تحویل اینترنت td lte ماهان‌نت به صورت بسیار ساده و کاملا آنلاین کافیست فرم ثبت درخواست در صفحه جشنواره اینترنت را پر کنید تا کارشناسان فروش ما جهت مشاوره و ارائه خدمات و هماهنگی مراجعه تیم نصب (در تهران) با شما تماس بگیرند.