عاملیت فروش
عاملیت فروش ماهان نت

عاملیت فروش ماهان نت

شبکه نمایندگان خانواده بزرگ ماهان نت در حال توسعه است …

گـروه شرکت های انتقال داده ماهان مفتخر است از سال ۱۳۸۱ با شماره ثبت ۳۳۳۷۲۹ ایجاد و فعالیت حرفه‌ای خود را در راستای توسعه صنعت IT و در زمینه ارائه انواع سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL2+، اینترنت بی‌سیم نقطه‌به‌نقطه، سیستم‌های VoIP، اتوماسیون و نرم‌افزارهای مدیریت تماس، خدمات شبکه و عرضه راهکار‌های نوین آغاز کرده و تـاکنون مـوفـق به جـذب و حفظ بـیش از 150 هزار مـشـترک و نمایندگی‌های متعددی در سراسر کشور شده است. این مجموعه متشکل از ۵ شرکت و ۶ دفتر مجزا در کل کشور است و  بهره‌گـیری از تـوان بـیش از ۱۵۰ پرسنل مجرب و متخصص در مجموعه نیز مزید بر علت شده تا این مجموعه در حـال حاضر به یکی از فعال‌تـرین و مـوفـق‌ترین شرکـت‌‌های عرضه‌کننده خدمات اینترنت پر سرعت، بـدل گردد.

 

نمایندگی ماهان نت

مزایای نمایندگی ماهان نت

نمایندگان همراه با ماهان نت مزایای زیر را دارا هستند.

چرا بهترین انتخاب ماهان نت است؟

ماهان نت با ارائه بیش از ۱۰۰ تعرفه اینترنت پر سرعت، موفق به جذب و نگهداری بخش اعظمی از کاربران خانگی و همچنین شرکـت‌ها و سـازمان‌های کوچک و مـتوسط (SMEs) شده و نیز آماده عرضه سرویس‌های اینترنت بی‌سیم فوق پرسرعت برای شـرکـت‌ها و سازمان‌های  بـزرگ و صـنعتی (Enterprises) است و نیاز این مجموعه‌ها را به طـور کامل تأمین می‌کند.

با توجه به روند رو به رشد بازار اینترنت و بازارهای مرتبط با این صنعت، این مجموعه در طول سـال‌های اخیر، تـمرکز خود را  بر تـخصصی‌تر کردن هرچـه بیشتر دامـنه و زمینۀ فعالیت‌های خود گذاشته است. از این رو در حال حـاضر مجموعه ماهان‌نت افـتخار دارد که ۳ گـروه و شرکت مجزا را ایجاد و زیرمـجموعۀ خـویش قرار داده است که البته تـمامی آن‌ها بر اساس سـیاست‌ها و استراتژی‌های کلان مدیریت واحد، شکل گرفته است و به نوعی با یکدیگر مرتبط هستند.

ماهان‌نت در خـصوص هــمکاری با عاملین و نمایندگان مـعتبر و حـفظ روابط با آن‌ها تـلاش بسيار نموده است تا بـازار استان تهران را محـفوظ نگه دارد. در همین راستا در نظر داریم تا بـرای توسعه و تقویت هرچه بیشتر شبکه فـروش خود و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان محترم، از بین شرکت‌های باسابقه که می‌توانند در زمینه فـروش و جلب رضایت مشتریان فعالیت کنند، باز هم عـامـلیت فـعـال بـپذیرد. لازم به ذکــر است کـه شـرکت ماهان‌نت به‌منظور ایـجاد بستری مـناسب بـرای هـمـکاری مستمر و مـفـیدتر با عـاملین خود، مـزایا و تـسهیلات مـناسـبی را در نـظر گـرفته است. مستحضر هستید که امسال شاهد افزایش ۳۵۵% تـقاضا برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت هستیم و حـرکت به سـمـت اینترنت فوق پرسرعت نیز در کـشـور  محسوس است؛ که در نهایت باعث شده تا فـعالان ایـن عـرصـه، بویــژه در کلان‌شهرهای کشور، بـازار بالـقوۀ مناسبی را برای فعالیت در اختیار داشته باشند.

درخواست نمایندگی

برای دریافت نمایندگی ماهان نت، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ماهان نت، پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

درخواست نمایندگی ماهان نت
لوگو هدر سایت ماهان نت

نمونه‌ای از اهداف کلان و غایی ماهان نت که همواره سرلوحه فعالیت‌های ماست

مشتری مداری
توسعۀ کیفی خدمات
تقویت نظام برنامه ریزی
استانداردسازی خدمات
توسعه خانواده ماهان نت
توسعه تنوع خدمات و محصولات
اشتغال‌زایی به شکل مستقیم و غیرمستقیم
ارائه راه‌حل‌های مناسب به‌منظور رفع نیازهای مشتریان

فرم درخواست نمایندگی

برای دریافت نمایندگی ماهان نت، فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ماهان نت، پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

تماس با ماهان نت

تماس با ماهان نت

ما در هر لحظه از شبانه روز شنونده صحبت های شما و آماده ارائه مشاوره به شما هستیم.