شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از سرویس اینترنت خود ناراضی باشید و به دنبال تغییر آن باشید؛ اما برایتان این سوال پیش آمده که آیا لازم است مودم را هم عوض کنم یا امکان برقراری سرویس اینترنت از شرکت دیگر روی همان مودم وجود دارد. ماهان نت، شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و TD-LTE، بدون نیاز به تعویض مودم سرویس اینترنت ارائه میدهد.

ماهان‌نت با هدف توسعه دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت، سعی دارد امکان تبدیل سرویس اینترنت را سهولت بخشد. این شرکت به کاربران اینترنت TD-LTE تمام شرکت ها، این فرصت را می دهد تا بدون تعویض مودم، سرویس اینترنت خود را تغییر دهند.

نحوه تبدیل سرویس اینترنت TD-LTE

به گزارش روابط عمومی ماهان نت، مشترکان اینترنت پرسرعت نسل چهارم ثابت یا اینترنت همراه، که پیش از این از مودم های LTE استفاده می کردند، از این پس می‌توانند با مراجعه به سایت ماهان‌نت و «درخواست سرویس TD-LTE»، بدون نیاز به پرداخت هزینه برای مودم، سرویس اینترنت دریافت کنند.

متقاضیان تبدیل سرویس اینترنت LTE همچنین می توانند با شماره تلفن 1514 (بدون نیاز به شماره گیری کد استان تهران) تماس حاصل نمایند و درخواست تغییر سرویس خود را اعلام نمایند.

مهم‌ترین مزیت اینترنت ماهان‌نت

از مهم‌ترین مزیت‌های سرویس‌های اینترنت این شرکت می‌توان به پشتیبانی در لحظه اشاره نمود که با بهره مندی از تخصص کارشناسان متبحر انجام می‌شود. خدمات پشتیبانی ماهان‌نت با همکاری افراد متخصص و کارآزموده، به صورت مستمر و 24 ساعته در تمام روزهای سال به مشتریان ارائه می شود. از مهم ترین ویژگی‌های این خدمت ماهان نت می‌توان به پشتیبانی مستمر هم از طریق تلفن و هم از طریق ارسال تیکت اشاره نمود. با تفکیک هوشمند مشترکین و انتقال مشترک به کارشناس متناسب، مشکل آن ها به صورت هوشمند بررسی می شود تا در کمترین زمان نسبت به رفع آن اقدام شود. مشترکین ماهان نت در هر لحظه از شبانه روز که با مشکل فنی در سرویس خود مواجه شوند، می‌توانند با شماره گیری 1514 داخلی 2 با کارشناسان پشتیبانی فنی ارتباط برقرار کنند.

ارتباط با ماهان‌نت

متقاضیان و مشترکان می‌توانند از طریق سایت ماهان نت به نشانی www.mahannet.ir ، یا تماس با شماره سراسری 1514 یا شماره 02187277 برای تبدیل سرویس اینترنت خود اقدام نمایند.

امید است این شرایط بتواند رضایت کاربران اینترنت پرسرعت را بیش از پیش فراهم سازد.

0/5 (0 نظر)