بهترین اینترنت خانگی
بهترین اینترنت خانگی در ایران
معرفی سرویس های اینترنت خانگی TD-LTE و ADSL

اینترنت خانگی

سرویس اینترنت خانگی برای همه افراد

اینترنت خانگی پر استفاده‌ترین و پرکاربرد‌ترین سرویس اینترنتی با میلیون‌ها مشترک در ایران است. سرویس اینترنت خانگی معمولا به صورت ثابت و با استفاده از خط تلفن به کاربران ارائه می‌شود. به همین دلیل ساده‌ترین روش اتصال به اینترنت است. طرح‌ها و سرویس‌های متعددی از جمله ADSL و TD-LTE به عنوان اینترنت خانگی ارائه می‌شوند. برای مشاهده طرح های ویژه اینترنت TD LTE میتوانید به صفحه جشنواره اینترنت TD LTE مراجعه نموده و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید از طرح های ADSL و بسته های TD LTE بازدید کنید. ماهان نت با توجه به نیاز روز افزون کاربران خانگی به بسته‌های اینترنت پرحجم، پرسرعت و با کیفیت امکان خرید اینترنت خانگی با قیمت با پوشش گسترده در سراسر کشور فراهم کرده است.

اینترنت ثابت خانگی

ثبت سفارش اینترنت خانگی

انواع اینترنت خانگی: آشنایی با بسته‌های اینترنت خانگی

قیمت اینترنت خانگی ADSL

سرویس ADSL یکی از انواع اینترنت خانگی است که بر بستر خطوط تلفن در سراسر کشور ارائه می‌شود. این سرویس سرعت و حجم مناسبی دارد که می‌تواند نیازهای بسیاری از کاربران را تامین کند. از طرفی قیمت اینترنت خانگی ADSL، نسبت به سایر سرویس‌ها، معمولا به صرفه تر و کم هزینه تر است.

سه ماهه

3028 گیگ داخلی / 1514 گیگ خارجی

سرعت تا 16 مگابیت

175,500 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
6 ماهه

3028 گیگ داخلی / 1514 گیگ خارجی

سرعت تا 16 مگابیت

325,500 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی

قیمت اینترنت خانگی TD-LTE

سرویس اینترنت ثابت خانگی TD-LTE با استفاده از سیم کارت‌های خاص ارائه می‌شود و نیازی به خطوط تلفن ندارد. این سرویس با سرعت بیشتر از اینترنت خانگی ADSL، برای افرادی که به سرعت و کیفیت بالای اینترنت خانگی خود اهمیت می‌دهند گزینه مناسب تری است.

6 ماهه

200 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

422,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
6 ماهه

400 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

773,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی
12 ماهه

1100 گیگ

سرعت 8 تا 80 مگابیت

2,018,000 تومان
اینترنت نامحدود خانگی ماهان نت با سرعت تضمینی

مودم TF-i60 S1

مودم پرطرفدار TF-i60 S1 یک گزینه مطمئن و اقتصادی گه از ۴G و LTE پشتیبانی می‌کند.

1,890,000 تومان

مودم TF-i60 B612

مودم پرسرعت TF-i60 B612 می‌تواند از شبکه‌های نسل ۴ و ۴.۵ تلفن همراه پشتیبانی کند.

3,300,000 تومان

مودم TF-i60 G1

مودم شناخته شده G1 از سری محبوب TF-i60، برای کاربران خانگی مناسب است.

1,750,000 تومان

خرید اینترنت خانگی ماهان نت، به صرفه ترین اینترنت خانگی در ایران

برای خرید اینترنت خانگی ماهان نت کافی است تا با مقایسه قیمت و اطلاعات بسته های متنوع، بسته مورد نظر خود از سرویس های ADSL و TD-LTE را انتخاب و فرم ثبت سفارش را پر کنید یا از طریق شماره‌ 021-87277 برای ثبت سفارش تماس بگیرید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان فعال سازی سرویس را برای شما فراهم می کنند.

خرید اینترنت خانگی

مزایای اینترنت خانگی ماهان نت:

مناطق تحت پوشش

ماهان نت امکان عرضه خدمات پهنای باند اختصاصی در سراسر ایران را دارد. برای اطمینان از تحت پوشش بودن محل سازمان یا شرکت می‌توانید مناطق تحت پوشش ماهان نت را مشاهده کنید:

مناطق تحت پوشش ماهان نت

مراحل نصب و راه اندازی اینترنت خانگی ماهان نت

1مشاهده و انتخاب طرح مورد نظر

با مراجعه به صفحه جشنواره اینترنت ، مراجعه به صفحه طرح‌ها و تعرفه‌های اینترنت TD LTE و صفحه تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL2+ میتوانید بسته ها را مشاهده و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

2ثبت درخواست اینترنت خانگی

پس از بررسی بسته ها و طرح های سرویس اینترنت ماهان نت، فرم درخواست را کامل کرده و درخواست سرویس مورد نظر خود را ارسال نمایید.

3تماس مشاورین فروش

بعد از ارسال فرم درخواست، اطلاعات شما در سامانه ماهان نت ثبت می شود. مشاورین ماهان نت در کمتر از 24 ساعت جهت تکمیل قرارداد و تعیین زمان برای نصب و راه اندازی سرویسی که انتخاب کرده اید با شما تماس می گیرند.

4امکان سنجی محل و نصب توسط متخصصین ماهان نت

در صورت تمایل شما، متخصصین نصب ماهان نت با حضور در محل مورد نظر، لوکیشن را از نظر آنتن دهی بررسی کرده و بهترین مکان و مناسب ترین تجهیزات را به شما پیشنهاد کرده و سرویس مورد نظر را نصب و راه اندازی می کنند. در غیر این صورت، مودم برای شما ارسال خواهد شد و می توانید با کمک مشاورین ماهان نت جهت نصب سرویس خود اقدام نمایید.

ثبت سفارش اینترنت خانگی