«جشنواره پایان یافته است»

باتوجه به استقبال همراهان ماهان نت از سرویس‌های غیرحجمی و همچنین در پی نیاز کاربران به سرعت بالاتر سرویس، ماهان‌نت پیشنهادهای جدیدی را برای کاربران درنظر گرفته است که هم کاربران جدید و هم کاربران فعلی می‌توانند از آن استفاده کنند. این سرویس‌ها با میزان ترافیک بالاتر و قیمت بسیار پایین‌تر برای رفع نیاز کاربران اینترنت پرسرعت درنظر گرفته شده است.پیشنهادهای ADSL ماهان نت در برگ‌ریزان پاییز

پیشنهادهای ADSL ماهان نت در برگ‌ریزان پاییز

پیشنهادهای اینترنت ADSL ماهان نت برای دو سرعت 8 و 16 مگابیت بر ثانیه درنظر گرفته شده است که بیشترین سرعت سرویس ADSL را دارند.

پیشنهاد اول

پیشنهاد اول ماهان‌نت برای اشتراک یکساله سرویس 8 مگابیت برثانیه است. طی این پیشنهاد 2000 گیگ تنها به قیمت 290 هزار تومان عرضه می‌شود و تا پایان پاییز امکان تهیه آن وجود دارد.

پیشنهاد دوم

دومین پیشنهاد ماهان‌نت برای سرعت 16 مگابیت برثانیه است. این سرویس برای اشتراک یکساله در نظرگرفته شده که طی آن 2400 گیگ ترافیک تنها به قیمت 340 هزار تومان است. ترکیبی از سرعت و حجم بسیار بالا با قیمتی بسیار استثنایی!

اگر از مشترکان ماهان‌نت هستید، برای تهیه سرویس‌های فوق روی دکمه ورود مشترکان کلیک کنید و اگر قصد دارید به خانواده ماهان‌نت بپیوندید دکمه ثبت‌نام جدید را انتخاب نمایید.

 نکته

به قیمت‌های فوق مالیات برارزش افزوده نیز اضافه می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره کشوری 1514 یا شماره تلفن 02187277 تماس حاصل فرمایید.