«جشنواره پایان یافته است»

پیشنهادهای هیجان‌انگیز فجر ماهان‌نت

پیشنهاد ویژه اینترنت پرسرعت ADSL2+ ماهان‌نت به مناسبت فجر، از تاریخ ۸ بهمن ماه تا ۲۲ بهمن، با بسته‌های جذاب و هیجان انگیز متنوع با بالاترین سرعت، کم‌ترین قیمت و ترافیک استثنایی در اختیار متقاضیان در سراسر ایران قرار می‌گیرد.

از این رو، کاربران گرامی می‌توانند سرویس‌های مورد علاقه خود را با سرعت ثابت ۳ تا ۱۶ مگابیت برثانیه در ایام ذکر شده، با تخفیف ویژه تهیه کنند و با قیمتی بسیار مناسب به سرویس موردنظر دست پیدا کنند.

پیشنهاد اول

پیشنهاد اول ماهان‌نت با سرعت ثابت ۳ تا ۱۶ مگابیت برثانیه به مشتریان عزیز عرضه می‌شود. طی این پیشنهاد مشتریان در صورت خرید اشتراک ۳ ماهه از هر سرویسی، از ۲ برابر ترافیک بهره‌مند خواهند شد. برای مثال در سرویس ۸ مگابیت بر ثانیه، مشترکان محترم به جای ۵۴۰ گیگابایت ترافیک، از ۱۶۲۰ گیگابایت بهره‌مند می‌شوند.

پیشنهاد دوم

پیشنهاد دوم ماهان‌نت قابل عرضه بر روی سرویس‌های  ۳ تا ۱۶ مگابیت برثانیه ADSL2+ با اشتراک ۶ ماهه است. کاربران گرامی با خرید هر سرویس با اشتراک ۶ ماهه تا تاریخ ذکر شده، از ۳ برابر ترافیک آن سرویس بهره‌مند می‌شوند. برای مثال در سرویس ۸ مگابیت بر ثانیه، مشترکان محترم به جای ۱۰۸۰ گیگابایت ترافیک، به ۴۳۲۰ گیگابایت ترافیک دسترسی پیدا خواهند کرد.

پیشنهاد سوم

اما پیشنهاد سوم ماهان‌نت که جذاب‌ترین پیشنهاد محسوب می‌شود مخصوص سرویس‌های  ۳ تا ۱۶ مگابیت برثانیه با اشتراک ۱ ساله است. طی این پیشنهاد، کاربران از ۴ برابر ترافیک مضاعف بهره‌مند می‌شوند. در واقع برای مثال ترافیک سرویس ۸ مگابیت بر ثانیه با اشتراک ۱۲ ماهه، در حالت عادی ۲۱۶۰ گیگابایت است که در جشنواره ماهان‌نت، ۱۰۸۰۰ گیگابایت خواهد بود.

چند نکته

کاربران گرامی می‌توانند نیمی از ترافیک دریافت شده را به ترافیک بین‌الملل اختصاص دهند، و یا این‌که تمام مقدار ترافیک دریافت شده را به‌صورت داخلی مصرف کنند. همچنین درصورت تمایل امکان استفاده ترکیبی از ترافیک داخلی و ترافیک بین‌الملل وجود دارد.

پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس به میزان قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات خواهد رسید. اما مشترکان می‌توانند با خرید ترافیک اضافه، به سرعت قبلی خود بازگردند.

به‌ هزینه‌های ذکر شده، مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.

جهت ثبت‌نام و استفاده از این سرویس‌ها به صفحه ثبت‌نام جدید مراجعه نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین زمینه می‌توانید با شماره سراسری ۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.