همکاری با ماهان نت

جمع دویست‌نفره‌ای از افراد خوش‌فکر، توانمند و پرانرژی در محیطی دوستانه گرد هم آمده‌اند، که نام «گروه انتقال داده ماهان» بر آن خودنمایی می‌کند. طی بیش از ده سال فعالیت، این «خانواده» همدل که هدفی جز اعتلای همین نام نداشته‌اند، مجموعه ماهان‌نت را گام‌به‌گام در مسیر پیشرفت و ارتقاء پیش رانده‌اند؛ و البته همچنان برای رسیدن به اهدافی بزرگ‌تر، به‌طور مستمر تلاش می‌کنند.

از این‌رو ماهان به تک‌تک اعضایش می‌بالد!

زندگی در ماهان‌نت

همکاران ماهان‌نت در محیطی پویا، صمیمی و البته کاملاً حرفه‌ای کار می‌کنند؛ و به اندازه خانه‌شان به آن عشق می‌ورزند. زیرا بیشترین ساعت‌های هر روزشان را در ماهان‌نت زندگی می‌کنند؛ و نیک می‌دانند که خدمات با کیفیت و رضایت‌مندی مشتری در هر سازمان، در گرو رضایت کارکنان آن از فضای کار و لذت از همنشینی با همکاران، و بویژه نوع کاری است که انجام می‌دهند. ماهان‌نت نیز پیوسته برای بهبود شرایط و حفظ شادابی و نشاط همه آنان تلاش می‌کند؛ فارغ از آن‌که در کدام موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشند.

ماهان بیش از هر چیز برای همکاران خود به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌هایش اهمیت قائل است!

در ماهان‌نت، هیچ مرزی برای پیشرفت وجود ندارد.

محیط کاری ماهان‌نت

ماهان‌نت هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ پرسنل فعال دارد، که در دو ساختمان مشغول به کارند. تصاویر محیط کاری را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

فعالیت‌های برون‌سازمانی

ماهان‌نت تلاش می‌کند با برگزاری گرد‌هم‌آیی‌های غیر رسمی و دوستانه نظیر جشن تولد اعضای خانواده ماهان، به انسجام و تحکیم ارتباطات آنان کمک کند؛ که استحکام و یکپارچگی سازمانی را در پی خواهد داشت.

درخواست همکاری

اگر شما هم به این ارزش‌ها اعتقاد دارید، به کار در یک محیط پویا و پرانرژی علاقه‌مند هستید و خصایصی مثل مسئولیت‌پذیری، پایبندی به ضوابط و روحیه کار گروهی را هم دارید، ماهان‌نت مشتاق همکاری با شماست.
امیدواریم شما را در جمع صمیمی خانواده ماهان‌نت ببینیم.

مراحل پیوستن به ماهان‌نت

 

ماهان‌نت به‌طور مستمر در حال پذیرش و انتخاب نیروهای جدید، به‌منظور گسترش واحدهای مختلف سازمانی خود است. به همین خاطر، هر هفته کمیته‌ استخدام در هر بخش، جلسات مصاحبه با متقاضیان همکاری را با حضور یکی از سرپرستان یا مدیر واحد مورد نظر برگزار می‌کند.

برای استخدام در ماهان‌نت باید ابتدا رزومه حرفه‌ای خود را از طریق ایمیل به واحد منابع انسانی مستقر در دفتر مرکزی شرکت ارسال کنید. برای تهیه یک رزومه مناسب بکوشید اطلاعاتی که در اختیار خواننده می‌گذارید تا حد ممکن گویا، دقیق و مختصر باشد. برخی از مهم‌ترین اطلاعاتی که باید در یک رزومه گنجانده شود عبارت‌ است از:

– مشخصات فردی

هر رزومه با اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، وضعیت تاهل، وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان)، نشانی و تلفن، ایمیل، و … شروع می‌شود.

– تحصیلات و تجربه‌های علمی

مدارک و رشته‌های تحصیلی، محل تحصیل، و سال آغاز و اتمام تحصیل از جمله اطلاعاتی است که در این بخش ذکر می‌شود.

– دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای

این بخش معمولاً شامل دوره‌های آموزشی در علوم و فناوری‌های مختلف است.

– سوابق و تجربه‌های کاری

سوابق شغلی و تجارب حرفه‌ای، یکی از مهم‌ترین قسمت‌های رزومه است. زمان شروع و پایان همکاری با هر محل کار، جایگاه شغلی فرد در آن و دلایل قطع همکاری با مراکز یاد شده نیز باید ذکر شود.

– پشتوانه علمی، مقاله‌ها، تألیف‌ها

آموخته‌های علمی یا فعالیت‌های پژوهشی ارزش‌مند، مقالات پذیرفته شده در همایش‌های علمی یا کتب منتشر شده با ذکر موضوع، زمان و محل چاپ یا ارائه، در این بخش درج می شود.

– میزان آشنایی با زبان‌های خارجی

میزان آشنایی یا تسلط فرد با هر زبانی به جز فارسی در زمینه شنیدن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن در این قسمت بیان می‌شود.

– توان‌مندی‌ها و علائق

اشاره به توانایی‌های شخصی در هر زمینه‌ای می‌تواند به شناخت بهتر مجموعه از فرد کمک کند.
ماهان‌نت ضمن سپاس از تمامی افرادی که این مجموعه را برای فعالیت خود انتخاب کرده‌اند، با کسانی که برای یک جایگاه شغلی در شرکت مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفت. پس از آن، فرد کارجو باید در کمیته استخدام ماهان‌نت حاضر شود و به تشریح توان‌مندی‌های خود بپردازد.
در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با متقاضی تماس گرفته خواهد شد تا کار خود را در ماهان‌نت آغاز کند.

 

توصیه‌هایی برای حضور در ماهان‌نت

اگر علاقه‌مند به حضور در جمع ماهانی‌ها هستید، چند توصیه سودمند برای‌تان داریم:

– پس از تهیه رزومه خود، برای این‌که از صحت و دقت مطالب مندرج در آن مطمئن شوید، آن را دوباره مرور کنید و از دیگران هم بخواهید در بررسی آن به شما کمک کنند.
– در صورتی که رزومه شما از سوی واحد منابع انسانی ماهان‌نت پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه استخدامی دعوت خواهید شد. این جلسه، فرصتی مغتنم برای‌تان خواهد بود تا علاوه بر مشاهده فضا و محیط کار ماهان‌نت، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید شما همان نیرویی هستید که ماهان‌نت به دنبالش بوده است.
– در جلسه حضوری، توانایی‌های خود را دقیق و شفاف توضیح دهید. به خاطر داشته باشید که گاه بیان یک مهارت یا توان‌مندی که ممکن است از نظر شما اهمیت چندانی نداشته باشد، بتواند جایگاه شغلی شما را در سازمان تغییر دهد. با دقت به پرسش‌هایی که از شما می‌شود، گوش کنید و بعد فقط در حیطه موضوع به آن پاسخ دهید. بکوشید جواب‌های‌تان کوتاه اما در عین حال کامل باشد. اگر پاسخ سؤالی را نمی‌دانید، بدون منحرف کردن بحث و کشاندن موضوع به حاشیه، به صراحت اعلام کنید که اطلاعی درباره آن ندارید و این فرصت را ایجاد کنید تا با مطرح شدن پرسش‌های بیش‌تر، سایر توان‌مندی‌های شما نمایان شود. در غیر‌این‌صورت تنها بخت خود را برای پذیرفته شدن در مصاحبه کمتر خواهید کرد.