همدان، تحت پوشش خدمات TD-LTE ماهان‌نت

مشترکین شهر همدان می‌توانند برای سفارش خدمات TD-LTE، به پنل کاربری خود در وبسایت «ماهان‌نتِ من» مراجعه نمایند و بسته های جدید، سرعت و مقدار حجم ترافیک را مشاهده کنند. سپس می‌توانند با انتخاب بسته دلخواه و با استفاده از درگاه‌های امن پرداخت الکترونیکی، نسبت به تهیه بسته مورد نظر، اقدام کنند. همچنین متقاضیان عزیز اینترنت پرسرعت در این شهر می توانند با شماره ۱۵۱۴ تماس بگیرند و مراحل ثبت نام خود را با همکاری کارشناسان ماهان‌نت، تکمیل کنند.

از دیگر راه‌هایی که برای متقاضیان فراهم شده است تکمیل فرم ثبت Td-lte است تا با ثبت اطلاعات خود، کارشناسان فروش با شما تماس بگیرند.

خدمات اینترنت TD-LTE ماهان نت، یکی از جدیدترین خدمات اینترنت است که با استفاده از آن، بدون نیاز به خط تلفن ثابت به اینترنت متصل خواهید شد و امکان اتصال همزمان چندین کاربر مهیا شده است.

از دیگر ویژگی‌های اینترنت پرسرعت TD-LTE، می‌توان به امکان جابه‌جایی آسان آن اشاره کرد؛ به این صورت که اگر در منزل باشید، در سفر باشید، بخواهید از اینترنت منزل در محل کار خود استفاده کنید، تنها لازم است مودم را همراه خود ببرید. فقط به خاطر داشته باشید که منطقه شما تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت باشد.

این سرویس ماهان‌نت با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه، پرسرعت ترین‌ اینترنت در ایران است که شما با توجه به نیاز و مقدار مصرف خود می‌توانید بسته‌ دلخواه خود را تهیه بفرمایید. بسته‌های اینترنت TD-LTE ماهان‌نت نیز برای تنوعی از نیازها طراحی شده‌اند تا رضایت مشترکان عزیز را مرتفع کنند.

ماهان‌نت برای این سرویس خود پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد. درنتیجه در هر ساعتی در طول هفته بخواهید می‌توانید مشکلات و سوالات فنی خود را با واحد پشتیبانی مطرح کنید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار بدهند. به این منظور با شماره ۱۵۱۴ (پشتیبانی فنی – داخلی ۲) تماس حاصل فرمایید.