مناطق تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت

خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE ماهان‌نت، جدیدترین فناوری اینترنت پرسرعت در کشور، و مبتنی بر فناوری نسل چهار ثابت است. این فناوری سرعت بسیاری بالایی دارد (تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه) و به همین دلیل برای کاربران خانگی و سازمانی، بهترین راه برای دسترسی به اینترنت پرسرعت است.

سرعت اینترنت TD-LTE ماهان‌نت، موجب شده کاربران بتوانند در عرض چند دقیقه فیلم‌های آنلاین با کیفیت HD را دانلود یا با سرعت و کیفیت بالایی مشاهده نمایند. همچنین افرادی که به بازی های آنلاین علاقه‌مند هستند، می‌توانند بدون قطعی و کندی سرعت، بازی کنند.

ویژگی های اینترنت پرسرعت TD-LTE

از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس نسبت به اینترنت ADSL و اینترنت موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

افزایش سرعت دانلود تا ۴ برابر

سرعت و پایداری بالا

بدون محدودیت‌ ظرفیت مخابرات و نبود پورت

بدون نیاز به خط تلفن ثابت

نصب و راه‌اندازی سریع

امکان استفاده همزمان چندین کاربر

امکان جابه‌جایی

مناطق تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت

برای تهیه سرویس TD-LTE ابتدا باید از پوشش‌دهی این خدمت در منطقه خود اطمینان حاصل کنید. به‌همین منظور وارد سایت ماهان‌نت شده و از منوی TD-LTE، گزینه مناطق تحت پوشش را انتخاب نمایید. سپس در صفحه جدید، یک نقشه به شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید محل دقیق مورد نظرتان را آن‌جا بررسی کنید. اگر این منطقه به رنگ آبی بود، خوشبختانه شما تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت هستید.

سپس برای ثبت‌نام آنلاین، از بالای سایت سمت چپ، وارد دکمه ثبت نام جدید شوید و با انتخاب سرویس مورد نظرتان، مراحل ثبت‌نام را تکمیل کنید.

اما اگر درخصوص تهیه اینترنت TD-LTE با سوالاتی مواجه هستید، فرم ثبت‌نام TD-LTE را پر کنید تا همکاران ما در واحد فروش با شما تماس گیرند و اطلاعات مورد نیاز را بی‌دریغ در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۷ یا شماره کشوری ۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.