ماهان‌نت با هدف بهبود تجربه متقاضیان اینترنت پرسرعت و جلب رضایت مشترکین، به شکلی نو اقدام به عرضه سرویس اینترنت پرسرعت نسل چهارم ثابت خود کرده است.

اگرچه از ورود اینترنت به ایران نزدیک به سه دهه می‌گذرد و اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت همواره در تلاش بوده اند سرویسی مطابق با نیاز کاربران و استاندارهای روز دنیا عرضه کنند، اما همچنان سرویس TD-LTE با سرعت بسیار بالا و واقعی و ترافیک نامحدود در سطح پوشش ۱۱۰۰ شهر عرضه نشده است. امروز ماهان نت با عرضه سرویس نامحدود TD-LTE در قالب جشنواره اینترنت TD LTE توانسته به شکلی نو به دغدغه کاربران خانگی و سازمانی نسبت به سرعت و ترافیک اینترنت رسیدگی کند.

مطمئناً سرویس‌هایی مانند ADSL با متوسط سرعت ۴ مگابیت برثانیه نمی‌توانند نیاز کاربرانی که به محتوای ویدئویی و بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند را رفع کنند. همچنین مشتریان سازمان‌ها به دلیل بالا بودن تعداد افراد و دستگاه‌هایی که به شبکه اینترنت متصل هستند، نمی‌توانند از یک اتصال با سرعت و پایداری بالا به اینترنت بهره‌مند شوند. از سوی دیگر اینترنت بر بستر فیبر نوری به دلیل بالا بودن هزینه‌ها برای بیشتر کاربران مقرون به صرفه نیست.

در سال گذشته بیشتر اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت سعی داشتند تا با ارئه اینترنت غیرحجمی ADSL خلا سرعت و ترافیک را رفع کنند اما به دلیل محدودیت‌های پورت خالی و نیاز به خطوط تلفن ثابت این امکان نیز میسر نشد و سرویس های غیرحجمی پاسخگوی نیاز مشتری از سرعت بالا نبود. همچنان نیاز به وجود سرویسی با سرعت مناسب و ترافیک بالا که بدون محدودیت‌های پورت و خط تلفن ثابت با قابلیت جابه‌جایی و نصب آسان باشد احساس می‌شد! بعد از بررسی نیاز مشترکان و برای پاسخ به انتظارات آن‌ها، ماهان‌نت برای کاربران حرفه‌ای اینترنت خانگی و سازمانی خود، سرویسی با اینترنت ثابت، سرعت و ترافیک بالا در نظر گرفته است.

اینترنت نامحدود TD-LTE

ماهان‌نت با تفکیک مشتریان خانگی و سازمانی سرویسی مطابق با نیاز هریک از این مشتریان طراحی کرده که در ادامه به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم:

نام سرویس FUP سرعت ۸ تا ۱۸ سرعت ۱۸ تا ۸ سرعت پنج شنبه و جمعه قیمت (تومان)
نامحدود سازمانی ۴۰۰ گیگ ۵۰ mbps ۱۰ mbps ۱۰ mbps ۵۰۰٫۰۰۰
نامحدود خانگی ۱۵۰ گیگ ۱۰ mbps ۴۰ mbps ۴۰ mbps ۲۰۰٫۰۰۰

اینترنت نامحدود سازمانی

همان طور که از نام آن پیداست این سرویس برای کاربران سازمانی در نظر گرفته شده است. طی این سرویس اینترنت نامحدود با مصرف منصفانه (FUP) 400 گیگابایت و سرعت تا ۵۰ مگابیت برثانیه در ساعات اداری (۸ الی ۱۸) و تا ۱۰ مگابیت برثانیه در ساعات ۱۸ الی ۸ صبح عرضه می‌شود و پس از اتمام مصرف منصفانه سرعت سرویس به ۵ مگابیت برثانیه کاهش پیدا خواهد کرد. اشتراک ماهانه این سرویس تنها به قیمت ۵۰۰ هزار تومان است.

اینترنت نامحدود خانگی

سرویس نامحدود خانگی با مصرف منصفانه (FUP) 150 گیگابایت ترافیک و سرعت تا ۱۰ مگابیت بر ثانیه در ساعات ۸ صبح الی ۱۸ بعدازظهر و سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه در ساعات ۱۸ بعدازظهر الی ۸ صبح عرضه می‌شود و پس از اتمام مصرف منصفانه سرعت سرویس به ۵ مگابیت برثانیه کاهش پیدا خواهد کرد.. شایان ذکر است حداکثر سرعت این سرویس در روزهای پنج شنبه و جمعه به تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه خواهد رسید. اشتراک ماهانه این سرویس به قیمت ۲۰۰ هزار تومان است.

این سرویس به کاربرانی توصیه می‌شود که می‌خواهند در منزل خود استریم کنند، ویدئوهای طولانی و باکیفیت ببینند، به بازی‌های انلاین علاقه‌مندند و می‌خواهند بدون نگرانی برای خرید حجم و افت سرعت، همراه با اعضای خانواده خود از اینترنت به سادگی استفاده کنند.

شایان ذکر است بسته های فوق برای مدت محدود به این قیمت عرضه می شوند.

جشنواره اینترنت TD LTE

ماهان‌نت از سال ۱۳۹۵ به عرضه اینترنت پرسرعت ثابت یا همان TD-LTE پرداخته است اما نکته‌ای که این شرکت را از سایر شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت متمایز کرده، عرضه سرویس‌هایی با ترافیک‌ نامحدود و تضمین سرعت است به گونه‌ای که اگر کاربر از کیفیت سرعت خود ناراضی بود وجه مودم به او عودت داده می‌شود. همچنین استفاده از انواع مودم‌های همراه، مودم‌های داخلی و مودم‌های بیرونی تمام موانع هدر رفت سیگنال را از بین برده و به پایداری سرعت و درنتیجه دریافت کیفیت مطلوب منجر شده است. نکته ای که خدمات ماهان نت را از سایر رقبا متمایز کرده، پوشش دهی خدمات این شرکت در ۱۱۰۰ شهر ایران است.

ماهان‌نت با ایجاد فرآیندی که به سهولت در خرید و استفاده از اینترنت منجر شود، سعی دارد تا با جلب رضایتمندی مشترکان به آن‌ها خدمت‌رسانی کند.

متقاضیان سرویس‌های فوق همواره می توانند از طریق فرم زیر یا تماس با شماره تلفن‌های ۱۵۱۴ در تهران و ۰۲۱۸۷۲۷۷ در شهرستان‌ها، درخواست دریافت سرویس کنند.

«طرح ترافیک نامحدود منقضی شده است»