طرح‌ها و تعرفه‌های اینترنت TD-LTE ماهان‌نت

اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) جدیدترین و پرسرعت‌ترین اینترنت در ایران است که ماهان‌نت به‌تازگی به عرضه این سرویس پرداخته است. شما با استفاده از اینترنت نسل چهار ثابت TD-LTE، می‌توانید در هر نقطه از ایران، در منزل، محل‌ کارتان یا هرکجا که هستید، از خدمات پرسرعت‌ترین اینترنت بهره‌مند شوید.

ماهان‌نت با تجربه موفقی که در زمینه عرضه انواع خدماتی چون اینترنت ADSL+2 و پهنای باند اختصاصی داشته، تازگی فروش بسته‌های اینترنت TD-LTE را نیز در سراسر کشور آغاز کرده است.

مزایای اینترنت TD-LTE

اگر اطلاعات کاملی درباره این سرویس ندارید، می‌توانید به صفحه معرفی TD-LTE مراجعه نمایید اما برای اطلاع از مزایای این سرویس، در ادامه این مقاله با ماهان نت همراه باشید.

    • عدم نیاز به تلفن ثابت

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های اینترنت TD-LTE نسبت به سایر سرویس‌های اینترنتی این است که برای راه‌اندازی به خط تلفن ثابت نیاز ندارد و تنها با استفاده از یک سیم کارت و مودم ماهان نت قابل راه‌اندازی خواهد بود.

    • عدم وابستگی و محدودیت به مخابرات

از دیگر ویژگی‌های مثبت این سرویس که توجه بسیاری از متقاضیان اینترنت را جلب کرده، عدم وابستگی آن به مخابرات است. درنتیجه اگر در منطقه شما پورت خالی وجود نداشته باشد، بازهم بدون هیچ مشکلی می‌تواند از مزایای اینترنت TD-LTE بهره‌مند شوید.

حتماً این جمله را زیاد شنیده‌اید که به علت فیبر نوری یا PCM بودن خطوط، نمی‌توانید از اینترنت پرسرعت ADSL+2 شرکت‌های عرضه کننده اینترنت به جز مخابرات استفاده کنید. اما با استفاده از اینترنت نسل چهار ثابت می‌توانید با سیم مسی، فیبر نوری یا پی سی ام، بهترین سرعت و کیفیت اینترنت را داشته باشید.

    • سرعت بالا

اگر از جمله افرادی هستید که به بازی‌های آنلاین، دانلود فیلم، یا تماشای آنلاین فیلم علاقه‌مندید پس حتماً به اینترنتی با سرعت و پایداری بالا و کاهش زمان تاخیر نیاز دارید.

ماهان‌نت باتوجه به طیف وسیعی از نیازهای کاربران پرمصرف و کم مصرف اینترنت، بسته‌های متنوعی را طراحی کرده است که کاربران با توجه به میزان حجم مصرفی خود می‌توانند یکی از این بسته‌ها را خریداری کنند. این بسته‌ها با تنوعی از محدوده ترافیک و زمان و با درنظر داشتن حداقل هزینه برای هرکدام تهیه شده‌‌اند. برای اطلاع از قیمت بسته‌های TD-LTE  لطفاً به به صفحه طرح‌ها و تعرفه‌های TD-LTE ماهان‌نت مراجعه نمایید.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره‌های ۰۲۱-۸۷۲۷۷ یا شماره کشوری ۱۵۱۴ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی شما را یاری نمایند.

ماهان‌نت پذیرای پیشنهادات و انتقادات همراهان همیشگی خود است.